Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

krecio

Member
Mam problem. Pacjent to Schield 2019 PRO. Otóż filmy odtwarzane przez Kodi, których źródłem jest NAS (QNAP) co jakiś czas są buforowane. W poprzedniku (2017) był spokój. Tu natomiast ta operacja występuje. Czy coś trzeba zmienić w ustawieniach? Jeśli tak to gdzie? Od razu też odpowiem, że nie jest to kwestia przepustowości sieci domowej. Wszystko po LAN, sprawne i szybkie. Pliki o jakich mówię nie są jakieś specjalnie gęste, nie 4K. Zwykłe HD.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Trzeci Shield w domu :D
b1232ea0def071decb40e0bde9270c51.jpg


Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mam Prime, Netflix i Kodi z ponad 400 produkcjami. Jedyne na co narzekam to brak czasu ;)

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
jeszcze zeby bylo co obejrzec na tym shieldzie , same gnioty a nie filmy

Tyle usług, jakie gwarantuje Ci Shield, pozwoli Ci na obejrzenie tylu filmów czy seriali, że na prawdę nie powinieneś narzekać. Nic lepszego w tym zakresie nie znajdziesz. Wystarczy już sam dostęp do Netflixa.
Na tej samej zasadzie mógłbyś się poskarżyć na swój odtwarzacz CD, że nie ma muzyki czy komputer, że nie ma gier.
 
Ostatnia edycja:

boss509

Member
Januszom się nie dogodzi, bo nie mają pojęcia o co w tym wszystkim chodzi. Obserwuję też komentarze pod ofertą Canal+ i tam widać, że niektórzy oczekują codziennie premiery oscarowego filmu z Di Caprio i De Niro miesiąc po premierze kinowej.
 

medivh29

Member
Witam,
dostałem kasę z ubezpieczenia i zamówiłem młodemu Shielda,
jakbym miał jakieś problemy z ustawieniami, to można się zwrócić do Was o pomoc?
Na początek to jakie hosty z filmami polecilibyście w Kodi ?
W TV mam host FANFILM na kodi, ale coś z nim nie bardzo, dużo linków jak się wybiera film to nie działa.
Już lepiej chodzą hosty ALLTUBE czy E-KINO na e2iplayerze.
 
Do góry