Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

caporeira

New member
Jak mogę się połączyć Windows 10 z Shield ?
Próbuję dodać go jako dysk sieciowy lub po FTP ... ale nie chce się z nim łączyć :-(

TAPATALK
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jak mogę się połączyć Windows 10 z Shield ?
Próbuję dodać go jako dysk sieciowy lub po FTP ... ale nie chce się z nim łączyć :-(

TAPATALK
Udostępnij folder w Windows 10, potem dodaj go w Kodi jako SMB lub NFS. Mozesz też w ustawieniach SHIELD zamontować ten folder i będzie widoczny dla każdego programu, nie tylko Kodi.
 

pawel.sz

New member
Czy ktos uzywa lub zna temat sterowania:
1) Wlaczania i wylaczania TV oraz ampli lub soundbara razem z Shield po HDMI CEC? (pilotem od Shield)
2) Sterowania glosnoscia amplitunera lub soundbara pilotem od Shield po HDMI CEC?

Kupilem Shield'a i na chwile obecna mam go podlaczonego po HDMI do TV, z TV wyjsciem optycznym dzwiek leci na wzmacniacz Denona (stereo). W ustawieniach Shielda da sie zrobic tak, zeby TV startowal kiedy Shield wychodzi z uspiednia oraz wylaczal sie kiedy Shield jest usypiany lub kiedy jest wylaczany. Mozna rowniez ustawic sterowanie glosnoscia TV przez HDMI CEC przy uzyciu pilota od Shield'a. Nie moge natomiast sterowac glosnoscia wzmacniacza ktory jest podpiety do TV przez SPIDF (optyk).
Zastanawiam sie nad wymiana wzmacniacza na amplituner stereo z HDMI lub na soundbara tylko pytanie do Was, czy wtedy osiagne ponizszy rezultat:
1) Shield bedzie zalaczal i wylaczal amplituner oraz TV przy wyjsciu lub wejsciu w uspienie, przez HDMI CEC, przy uzyciu pilota od Shield'a?
2) Shield bedzie sterowal glosnoscia amplitunera lub soundbara, przez HDMI CEC, przy uzyciu pilota od Shield'a?
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Pisałem, że jest to nowiutki, pachnący zasilacz. Piszczy już od pierwszego włożenia do gniazdka. Poza tym nie widzę związku.


Sęk w tym, że jeszcze nikt nie potwierdził, przynajmniej nie wprost. A może niektórym piszczy tylko jeszcze o tym nie wiedzą. W dzień nie słychać, no chyba, że ktoś ma idealną ciszę w pokoju.
Mój zasilacz w Shield zaczął piszczeć. Kontaktowałem się z NVidia. Przesłałem kilka danych i zdjęć. Zobaczymy do dalej.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Mój zasilacz w Shield zaczął piszczeć. Kontaktowałem się z NVidia. Przesłałem kilka danych i zdjęć. Zobaczymy do dalej.

Ja jestem dokładnie na tym samym etapie. Miła pani z supportu nVidia poprosiła mnie o zdjęcia, dowód zakupu i nagranie dźwięków zasilacza. Wysłałem wszystko wczoraj. Teraz czekamy na odpowiedź z działu reklamacji.
Daj znać jak coś się u Ciebie zmieni.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Problem to zapewne inny , ale jakiś rok temu była "akcja" wymiany pewnej partii zasilaczy. Podałem SN swojego zasilacza i szybko otrzymałem 2 nowe sztuki :)
 

gordonn

Member
Widział ktoś z Was jak wygląda Assetto Corsa Competizione na Nvidii?
Pewnie bardzo dobrze.
Ja mam kupionego Fay Cry Primal w Steam, wygląda i chodź extra. Zależy też jak szybki masz internet.Najlepiej jest połączyć po kablu bo jest stabilne połączenie a jak masz po WiFi jak ja to zmień na ruter 5ghz bo chodzi stabilniej.

Wysłane Xiaomi Mi Note 2
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Takie, że wywaliło mi dysk zewnętrzny i przez chwilę myślałem, że poszło już kilkanaście filmów 4K ; )
Zaraz będzie Starship Troopers i Planet Earth II, ale jeszcze z polecanych widziałem Blue Planet...
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Takie, że wywaliło mi dysk zewnętrzny i przez chwilę myślałem, że poszło już kilkanaście filmów 4K ; )
Zaraz będzie Starship Troopers i Planet Earth II, ale jeszcze z polecanych widziałem Blue Planet...
Rozumiem, że testujesz na remuxach, a nie jakimś skompresowanym czymś?

Przy 500 Mb/s co to jest te pareset GB :D
 

Mateusz80

Member
Odpaliłem już ACC i mimo ustawienia wszystkiego na maxa, gra wygląda słabiutko. No trudno, chyba trzeba będzie zmienić plejke na coś z obecnej epoki ;)
 

wojtbre2

New member
Cześć Wszystkim.Mam takie pytanie czy ktoś instalował Ps4 remote play na Nvidia shield.Niby są jakieś poradniki jak to zrobić,ale nie potrafię sobie z tym poradzić.:fool:
 
Do góry