Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

mat74

Well-known member
Bez reklam
Jakie wersje KODI z poniższych, uważacie za najstabilniejsze na Shield 2019 pro? Aktualnie posiadam oba,bo DVD z folderów lepiej chodzi u mnie na Mavenie.
1) Mavena
2) Kodi with Bluray and 4K UHD Bluray menu playback

Ze strony Kodi, master ,obecnie mam z 21.04.Pracuje bezproblemowo i,DV+Atmos działają be żadnych zacinek.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
a Maven obsługuje ?

Z tego co pamietam obsługuje je tylko kompilacja Fandango.
Master 21 Omega instaluje się obok innych kompilacji,nawet obok wersji oficjalnej.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja uważam że stabilniejsze jest to które chodzi Ci stabilniej? A Ty? 😜

Spoko. Liczyłem na to, że podzielisz się ze mną swoją praktyką - a nie błyskotliwością... ;)

Paradoksalnie, Borygo udzielił Ci najsensowniejszej odpowiedzi.
Miałem (dalej mam) niezliczoną ilość wydań i nic tu nie jest oczywiste, u niektórych sprawdzają się jedne, u drugich na tych samych są wieczne problemy.
Dla mnie, niezmiennie najlepszy jest oficjal.
 

negatyw001

Member
No więc DVD oraz BR, u mnie odtwarzają jedynie wersje oparte na Kodi 19 (Matrix). 20 i 21 nie odpalają tegoż, oraz nie pozwalają nawet zainstalować pliku ZIP z javą - po prostu go nie widzą w folderze. Wersje Matrix je widzą i nie mam pojęcia dlaczego...

Mam zatem 2 wersje u siebie:
 

medivh29

Member
Witam, ponawiam prośbę o pomoc.
Podpiąłem pena 16Gb i zamontowałem go raz jako pamięć urządzenia a innym razem
jako pamięć wymienną.
Chciałem młodemu zainstalować gre ASPHALT 9,
niestety na końcu podczas instalacji wyskakuje błąd.
Nie wiem też czemu drugi port USB nie odczytuje mi pendriva ani pada.
Tryb USB mam ustawiony na: wydajność maksymalna

Może mam coś źle pozaznaczane w ustawieniach.
Zastanawiam się też czy nie koliduje to że w urządzeniu jest zainstalowana wcześniejsza wersja gry ASPHALT 8

Bardzo proszę o poradę, jak i co poustawiać w urządzeniu. Może też zamiast pendriva trzeba podpiąć dysk przenośny i
wtedy zacznie to dobrze działać.
 

Bylx

New member
Czy można jakiś dobry namiar na dostawce listy mu3 do iptv, miałem sprawdzonego techview ale po tej akcji już nie ma na stronie możliwości subskrybcji, próbowałem innego ale to stracone pieniądze, non stop się przycinało, czy możecie polecić jakiegoś dobrego providera
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Wszystko to samo,mniej przycinek,polskie kanały są niestety rozdzielone na grupy.To obchodzę dodając kanały do ulubionych- mam wtedy i tak jeden folder.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"Friends, dino has no test number today"

Czyli pozostaje zakup w ciemno.

Edit: Jest odpowiedż, kiedy będą:

"Tomorrow or the day after tomorrow, there may be, today the test is used up"
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
Wziąłem na 3 miesiace-jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń.Pojawila się jakaś nowaoferta u nich-TREX ale nie mogę zdobyć testów.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To jeszcze pakietu REKSIA brakuje i mamy komplet ; )
Widzę, że ten Trex jest droższy (fajnie, jakby za tą cena poszła jakość). Może go wezmę na 3msc. i porównany.

Widzę, że jest Refund 14dni, korzystałeś z tego? Robią zwroty bezproblemowo?
 
Ostatnia edycja:
Do góry