Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

rufi10

Member
U mnie tak samo w większości leci YT ;) Tutaj akurat nie ma HDR,ale i tak oglądam przez apkę w TV.
Miła muzyczka podczas konfiguracji,tyle,że Shield coś nie za bardzo chce połączyć się bezprzewodowo z netem (na kablu idzie od razu).
Menu dosyć szybkie,no i na plus,sama wielkość konsoli.
Później odpalę sobie jakiś film.
ta apka YT na TV to nieporozumienie. Odpal sobie apkę YT bez reklam Smart YT poprzez Nvidię :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Daj link która to konkretnie apka YT, nie widzę jej w sklepie, chyba, że mowa o apk?

Z tego co mi się wydaje to nie
Szkoda, to akurat było świetne.
Wrzuciłem listę m3u potem apka prosi o podanie żródła przewodnika , wskazałem domyślne (miałem już od dawna załadowany adres

https://epg.ovh/pl.xml

przewodnik ładował się chyba dłużej niż lista m3u ale załapał .
Priorytet dla logo ustawiłem z przewodnika TV , logosy wskoczyły od razu.
Ja to znam, ale może sprecyzujmy lapotologicznie ; )
Ja wpisuje kod xtr.
Lista i przewodnik z automatu ładuje.
Tyle, że u mnie już nie. Wyczyściłem zatem wszystkie EPG jakie miałem jeszcze od innych dostawców i zostawiłem tylko epg.ovh - czyli wpisałem adres w przewodniku.
Znalazło 8 kanałów. Logo brak. Aktualizowałem przewodnik, czyśiłem, nie wiem już co można zrobić. Zostaje usunięcie listy i ponowne wpisanie, ale utracę kolejność kanałów nad którą siedziałem.

Nie wpisujesz kodu XTR?

Przyszła Nvidia,także życzę wszystkim wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku :grin::mrgreen:

Brawo ; )
To na co czekasz, Kodi/RD/FEN + Tivimate ; )
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Sprawdzilem-wchodzisz w liste-zrodla przewodnika-ustawiasz jako domyślne to z adresu ich .Logosy ustawiasz na te z przewodnika ,aktualizuje są listę i jest.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do logo - priorytet dla logo - i tutaj trzeba było zmienić na "preferuj logo z przewodnika". Zgadza się.

Tyle, że są logosy tylko dla PL, nie ma przewodnika dla całej reszty i logosów. U Ciebie są dla każdego kraju/kanału?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Brawo ; )
To na co czekasz, Kodi/RD/FEN + Tivimate ; )
Na razie,to chcę się dowiedzieć,czy mam sprawnego Shielda.
YT działa,ale np. Disney+,HBO Max,MX Player itd. w ogóle się nie odpalają.
Teraz Shield mi się zrestartował i widnieje napis "android" od kilku minut.
Fajnie :grin:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Miałem kiedyś podobnie po którejś aktualizacji. Wyciągałeś kabel zasilający?
Teraz też widzę nowy updejt, ale odpuszczam na razie dla spokoju ducha.


Przewodnik jest do listy polskiej więc i Logosy z niego są tylko do polskich kanałów.

Czyli jak nie urok to sr.. ; )
Myślałem, że ovh jest globalny.

Znasz jakieś żródło do całości listy?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Chciałem odpalić Kodi,niestety się nie dało.
Kliknąłem na przywracanie ustawień fabrycznych,pomyślał ze 20 minut,no i wylądował za oknem :grin:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie swiruj, zacznij najprostszą metodą.
Ściągnij ze sklepu, następnie typowe podstawowe ustawienia.
Załóż konto na real debrid (wykup dostep) i na trakt. Podstawa.
Jak już odpalisz pierwszy film w 4k/hdr/atmos ; ) i będziesz widział, że działa zaczniesz dopieszczać i zmieniać.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Swoja droga, odpaliłem "The Woman King" - jakieś 7gb i wrzuciłem upscaling, różnica jest spora. Dobrze to wygląda, widzę realne korzyści z podmiany.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Może Ty nie kupiłeś Shielda z Amazona, a Shuldinga z Shenzhen ; )
Nie masz wpiętych jakiś wynalazków do usb? Po resecie powinno wrócić wszystko do normy, a Amazonie też masz zwroty bez problemów.
 
Do góry