Nowy soft do XV635

Pinex

New member
Witam.Czy coś sie ruszyło w temacie nowego softu? Wypuscili cos nowego?jezeli ktos cos ma to niech podzieli:-DChodzi mi głównie o to czy juz mozna wybierac kraj Polska przy DTV przy odbiorze DVB-T?Pozdrawiam.
 

lap-topy

New member
ja mam taki soft w mojej 46 XVDG i chodzi poprawnie niestety nadal do telewizji DVT niema ustawień musiałem przełączyć na polskę
 

piotrflo

New member
ja mam taki soft w mojej 46 XVDG i chodzi poprawnie niestety nadal do telewizji DVT niema ustawień musiałem przełączyć na polskę

Rozmawialem z Toshiba Polska i powiedzieli, ze dopoki UKE nie poda ostatecznych parametrow sygnalu cyfrowego dla kanalow TVP lub innych w Polsce to nie bedzie tej poprawki.
 

piotrflo

New member
Ja wlasnie jestem w trakcie instalki. Nie wiem co jest nowego, ale nadal nie ma ustawien dla polskiego D-tv. Jak cos nowego znajde dam znac. Narazie wszystko idzie sprawnie i bez problemow. USB trzeba formatowac na FAT16. I oczywiscie cala konfiguracja TV wyleciala w powietrze. Trzeba ustawiac na nowo bo TV wraca do fabrycznych.
 
Ostatnia edycja:

gregor72

New member
A widzisz sam się zapytałem ,linka dałem ,a na stronie pisze jak byk do czego jest nowy soft :
HDMI Echo
W wyniku stałego monitoringu kontroli jakości naszych produktów zidentyfikowano drobną niedogodność, która może wystąpić w podanych niżej modelach. W pewnych specyficznych warunkach pracy może zostać stwierdzony poniższy symptom: W sytuacji ciągłej pracy OTV w trybie HDMI z wybranymi urządzeniami zewnętrznymi, może wystąpić zjawisko nagłego zaniku lub zniekształcenia (efekt echa) dźwięku. Występowanie zjawiska ma charakter losowy. Zmiana źródła sygnału lub wyłączenie i włączenie OTV, chwilowo eliminuje słyszalne zniekształcenia. Jeśli stwierdzili Państwo w posiadanym przez siebie odbiorniku prosimy o skorzystanie z linków z poniższej tabeli.
Ja obecnie nie korzystam z HDMI więc odpuszczam wgrywanie ,ale były sygnały na forum o problemach z dzwiekiem po dłuższym ogladaniu po HDMI
 

brodos81

New member
jak wgrać ten soft do 37xv635d wydaje mi się że robię wszystko jak z instrukcji ze strony Toshiby a nic się nie zmienia?
 

Kubek76

New member
jak wgrać ten soft do 37xv635d wydaje mi się że robię wszystko jak z instrukcji ze strony Toshiby a nic się nie zmienia?
Czy udało ci się wgrać ten nowy soft. W międzyczasie pojawił się w lipcu jeszcze nowszy soft ale moje tv nie startuje z aktualizacją. Wgrałem pliki na usb, robię jak w instr. toshiby i nic. Próbowałem drugiego sposobu tj. podłaczam pendrive podczas działania TV wyskakuje okienko czy przeprowadzić aktualicacje? Właczam ok ale wywala komunikat że nie można przeprowadzić aktualizacji.
 
Do góry