Nowy soft do XV635

Matsunami

New member
Na zagranicznym forum już wgrywali i działa. Ale nikt nie wie co zmienia ten soft :)

Ktoś wie jak go wgrać? W instrukcji pisze żeby ustawić tv na digitalTV i podłączyć pendriva. Próbowałem paru sposobów i pokazuje mi się mediaplayer.
 
Ostatnia edycja:

Pinex

New member
Toshiba 37XV 635 DG

Czy ktos sprawdzał nowy soft?
Wczesniej był problem z oprogramowaniem do odbioru DVB-T przy wyborze kraju polska nie było to mozliwe.Kazali wybierac kraj: Inny! To wtedy telegazeta gubiła poska czcionke ą,ę,ś,ć ł i w rzeczywistosci nie NADAWAŁA SIE DO UZYTKU.Moze usunieto te problemy??.Pozdrawiam
P.S. moze ktos juz to sprawdził?
 

piotrflo

New member
No ja nie bede probowal bo mam w swojej Tosce soft z 16 listopada 2009 nr. 2.1.70.0. Juz byl w zakupionym TV. 42" XV 635DG. a widze, ze ten z wloskiej strony to 2.1.69.1 Ale nie powiem wam co u mnie jest lepiej w stosunku do poprzedniego softu.
 

chwita

New member
Witam
Toshiba chyba nie nadąża za rozwojem technologi w naszym kraju a może ma polskich klientów w d...e ! Pisałem do serwisu z zapytaniem o aktualizacje oprogramowania do XV635 i cisza w tych modelach ( sądzę ze nie tylko w tych ) przy wyborze naszego kraju traci się możliwość korzystania z DVB z kolei wybierając inny kraj nie ma polskiej czcionki w teletekście.Wielokrotnie korzystałem z pomocy lub wsparcia technicznego innych producentów i zawsze otrzymałem pomoc a w przypadku Toshiby brak wsparcia technicznego na ich stronie internetowej i brak odpowiedzi z serwisu, czy w najbliższym czasie problem ten zostanie rozwiązany. Zastanawiam się czy nie skorzystać z tego przywileju i zwrócić TV sprzedawcy ( niedawno go zakupiłem ) cytat: Sprzedawca odpowiada wobec kupującego , jeżeli towar konsumpcyjny w chwili jego wydania jest niezgodny z umową: w przypadku stwierdzenia niezgodności przed upływem 6 miesięcy od wydania towaru przyjęto domniemanie, że istniała ona w chwili wydania koniec cytatu .
 

Pinex

New member
No to lipa:(Nie postarali sie choc znaja doskonale problem!! Tak mi napisał serwis!Czekamy.To co własciwie sie zmieniło do poprzedniej wersji?
 

gresl

New member
Divixy z napisami ?

Czy w tych Toshibach udało sie komuś odpalić jakis film po usb z napisami odrębnymi ? Mam teź 37 xv635 . Dzięki za ew. informację .
 

olekj

New member
Czy w tych Toshibach udało sie komuś odpalić jakis film po usb z napisami odrębnymi ? Mam teź 37 xv635 . Dzięki za ew. informację .

"Nowe telewizory Regza obsługują format XSUB.
W wypadku tego formatu nie mamy do czynienia z plikiem avi i dodatkowym plikiem napisów lecz napisy są zakodowane w pliku avi.
Plik taki możemy łatwo stworzyć z avi bez napisów i pliku napisów w formacie srt. Format srt możemy utworzyć korzystając z programów SubEdit Player albo SubtitleWorkshop. Samo kodowanie napisów w avi wykonamy np. programem AVIAddXSubs.
Po utworzeniu avi z napisami możemy je włączać lub wyłączać klawiszem SUBTITLE pilota."
 

gresl

New member
Szybka pomoc .

Dziekuję , Twoja recepta jest w pełni trafiona . Cała operacja trwa 2-3 minuty . Szacunek .
 
Do góry