Nowy firmware do Serii 5 i 6

dugi21

New member
pytanko

WITAM. Panowie czy ktorys z nowszych softów umozliwia juz automatyczna zmianę fomatu obrazu czy dalej trzeba recznie zmieniac? ja mam tv philips i tam jest to rozwiazane super, kupilem samsunga rodzicom 37A615 no i niestety tam trzeba za kazdym razem recznie przestawiac. a nie podobaja im sie szerokie dupy ;-) da sie cos z tym zrobic?
 

wiwo

New member
dugi21 napisał:
WITAM. Panowie czy ktorys z nowszych softów umozliwia juz automatyczna zmianę fomatu obrazu czy dalej trzeba recznie zmieniac? ja mam tv philips i tam jest to rozwiazane super, kupilem samsunga rodzicom 37A615 no i niestety tam trzeba za kazdym razem recznie przestawiac. a nie podobaja im sie szerokie dupy ;-) da sie cos z tym zrobic?

Nowy soft nic nie zmienia i dalej trzeba przestawiać ręcznie.
 

Dantex76

New member
Witam.
Czy wgrywał ktoś nowy firmware 1022 do LEXXA551 ? Jeśli tak czy jest poprawa. Pytam, bo nie mam skąd wziąć obecny 1021, a nie chcę się wpakować na minę. Ewentualnie proszę jeśli ktoś ma, o przesłanie T-PRLPEUMD-1021.0 na dantex76@o2.pl, wtedy sam sprawdzę.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

wiwo

New member
Dantex76 napisał:
Witam.
Czy wgrywał ktoś nowy firmware 1022 do LEXXA551 ? Jeśli tak czy jest poprawa. Pytam, bo nie mam skąd wziąć obecny 1021, a nie chcę się wpakować na minę. Ewentualnie proszę jeśli ktoś ma, o przesłanie T-PRLPEUMD-1021.0 na dantex76@o2.pl, wtedy sam sprawdzę.
Pozdrawiam

Napisz dokładnie, który soft potrzebujesz bo myślę że 1022 a napisałeś że 1021.
 

matmax66

New member
Witam!!
Czy jest ktoś w stanie napisać mi co daje nowy firmware o oznaczeniu 1023?
Bo nie wiem czy jest sens go wgrywać do LE40A656.
Chodzi mi najbardziej o oglądanie filmów z USB bo teraz nie mogę i nie da się tego zmienić w menu serwisowym.
Zdjęcia otwiera normalnie.
Z góry dzięki
 
Ostatnia edycja:

Mar66

New member
witam jeste tu nowy posiadam SAMSUNG LE32A551 i mam mały problem TV ma starsznie duze INPUT LAGI na XBOXIE360 próbwałem juz wszystkiego zeby to wyeliminować testowałem tv na innym xboxie i innych kablach COMPONENT i HDMI w ustaiwniach konsoli zmieniałem rodziałki na 720p /1080i /1080p ustawienia w tv zmieniałem z 10x i lipa nic nie pomaga postanowiłem wgrać fireware weszłem w menu serwisowe zeby zobaczyć jaki mam fireware i tu mi sie ciś nie podobabo zamiast mieć 3 pliki mam 2 T-PRLPEUS - 1004.0
T-PRLPEUMD-1021.0 brakuje mi 3 pliku T-PERLDEUC - 1016.0 wogule go nie ma na liście w menu serwisowym wyłączyłem tv i wgrałem fireware T-PRLPEUMD-1021.0 włączyłem znowu menu seriswe i dalej brakuje tego 3 pliku od nowości go nie ma czy to mozne być wina tego pliku ze TV tak pszycina na grach jak ktos wie jak rozwiązać ten problem to prosze o pomoc moze da rade jakoś dograć ten plik czy lepiej dzwonić po serwis zeby to zobaczył chce czerpać pszyjemność z gier a nie sie wkuzać cały czas ze gry tak chaczom jak na starym pc POZDRAWIAM :(
 

Mar66

New member
witam jeste tu nowy posiadam SAMSUNG LE32A551 i mam mały problem TV ma starsznie duze INPUT LAGI na XBOXIE360 próbwałem juz wszystkiego zeby to wyeliminować testowałem tv na innym xboxie i innych kablach COMPONENT i HDMI w ustaiwniach konsoli zmieniałem rodziałki na 720p /1080i /1080p ustawienia w tv zmieniałem z 10x i lipa nic nie pomaga postanowiłem wgrać fireware weszłem w menu serwisowe zeby zobaczyć jaki mam fireware i tu mi sie ciś nie podobabo zamiast mieć 3 pliki mam 2 T-PRLPEUS - 1004.0
T-PRLPEUMD-1021.0 brakuje mi 3 pliku T-PERLDEUC - 1016.0 wogule go nie ma na liście w menu serwisowym wyłączyłem tv i wgrałem fireware T-PRLPEUMD-1021.0 włączyłem znowu menu seriswe i dalej brakuje tego 3 pliku od nowości go nie ma czy to mozne być wina tego pliku ze TV tak pszycina na grach jak ktos wie jak rozwiązać ten problem to prosze o pomoc moze da rade jakoś dograć ten plik czy lepiej dzwonić po serwis zeby to zobaczył chce czerpać pszyjemność z gier a nie sie wkuzać cały czas ze gry tak chaczom jak na starym pc POZDRAWIAM :(
 

piotr'ek

New member
Bez reklam
prEDOator napisał:
Czy jest jakiś soft poprawiający odtwarzanie filmów z usb? Chodzi o to, że nie czyta mi niektórych .avi. TV 32b650.

Nie ten wątek, nie ta seria, nie ten model.

@matmax66 - seria A6 nie odtwarza i nigdy raczej nie będzie odtwarzała filmów więc się nie męcz.
 

Dantex76

New member
Mar66 napisał:
witam jeste tu nowy posiadam SAMSUNG LE32A551 i mam mały problem TV ma starsznie duze INPUT LAGI na XBOXIE360 próbwałem juz wszystkiego zeby to wyeliminować testowałem tv na innym xboxie i innych kablach COMPONENT i HDMI w ustaiwniach konsoli zmieniałem rodziałki na 720p /1080i /1080p ustawienia w tv zmieniałem z 10x i lipa nic nie pomaga postanowiłem wgrać fireware weszłem w menu serwisowe zeby zobaczyć jaki mam fireware i tu mi sie ciś nie podobabo zamiast mieć 3 pliki mam 2 T-PRLPEUS - 1004.0
T-PRLPEUMD-1021.0 brakuje mi 3 pliku T-PERLDEUC - 1016.0 wogule go nie ma na liście w menu serwisowym wyłączyłem tv i wgrałem fireware T-PRLPEUMD-1021.0 włączyłem znowu menu seriswe i dalej brakuje tego 3 pliku od nowości go nie ma czy to mozne być wina tego pliku ze TV tak pszycina na grach jak ktos wie jak rozwiązać ten problem to prosze o pomoc moze da rade jakoś dograć ten plik czy lepiej dzwonić po serwis zeby to zobaczył chce czerpać pszyjemność z gier a nie sie wkuzać cały czas ze gry tak chaczom jak na starym pc POZDRAWIAM :(


WItam.
A jakiego używasz kabla HDMI? GDzieś czytałem że płynny obraz zależy od przepustowości kabla. O ile pamietam najlepiej żeby był to kabel 1.3b.
 

Dantex76

New member
Witam.

Wgrałem sobie do LE46A551 ten nowy soft 1022.0. Wg mojej opinii (może ona być sugestywna) matryca jest lepiej podświetlona. Wcześniej na czarnym tle miałem w górnych rogach białe plamy, a teraz ich nie widać. Co do jakości obrazu to nie zauważyłem jakiś wielkich różnic. Z dźwiękiem nie miałem żadnych problemów (wcześniej miałem tylko 1021.0) i teraz też nie mam.

Pytam wszystkich użytkowników LEXX46A551, czy mało płynny obraz na kanałach HD jest wynikiem 50Hz? Włączenie poprawy filmów pogarsza tylko sprawę, bo przy dynamicznych scenach obraz smuży.
 

maxiol

New member
samsung LE37A615 problem

witam serdecznie posiadam odbiornik samsung LE37A615 wgrałem nowe oprogramowanie z dnia 05.26.2009r. 1022.
- zaczął się problem podczas oglądania ekran staje się czarny tylko głos jest.
z funkcji pilota można tylko wyłączyć oraz włączyć i jakiś czas jest ok .
do Lcd mam podłączone dwa tunery sat i tv naziemną. Ale podczas oglądania programów przez antenę naziemną problem nie występuje !
Proszę o pomoc !lub proszę o oprogramowanie 1021 może to pomoże ?
Pozdrawiam !!!
 

p22p

New member
filmy z usb

dobre pytanie, czy do 40a656 producent da w przyszłości soft który pozwoli na odtwarzanie filmów przez usb, czy są tu jakieś inne ograniczenia które nie przeskoczymy softem; z innej beczki to mój miewa nie wyraźną otoczkę wokół koni na westernach kiedy są w ruchu przy sd
 

piotr'ek

New member
Bez reklam
To nie Windows XP. Wszystkie aktualizacje softu usuwają błędy, a nie dodają nową funkcjonalność. Pamiętaj też, że błędy nie muszą nas dotyczyć - ot taka literówka w niemieckim OSD = aktualizacja softu, która dla nas nie ma żadnego znaczenia.
 

kelso13

New member
Witam !!!
Chciałbym sie dowiedziec czy da się zmodyfikowac ustawienia fabryczne mojego tv w taki sposob żeby uruchamiając tv za pomocą pilota właczało mi się zawsze źródło hdmi 2 ???
 

piotr'ek

New member
Bez reklam
? Nie rozumiem problemu. Ja wyłączam TV na HDMI i na drugi dzień jak włączam to mam HDMI. Jak wyłącze na TV naziemnej to włączenie również ma miejsce na naziemnej. Nic nigdzie nie modyfikowałem poza nadaniem nazwy HDMI1 - "Dekoder sat". Jaki sprzęt masz? Ja po HDMI tylko eNki używam.
 

bercik79

New member
blu-rey

Niewiem czy tylko ja mam taki problem ale przy odtwarzaniu oryginalnego filmu w formacie ful hd mam dużą ziarnistość odtwarzanego obrazu i jakoś to nie specjalnie wygląda.Telewizorek serja 6 zapomnialem dokladnie jaki model ale na pewno jest on ful hd.Mam w miare markowe kable a film odtwarzany z kosoli psx3
 
Do góry