Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zamówiłem najnowszego ala Bonda, czyli kingsmana, jak wrócę z Azji i to sobie lukę, kilka recenzji obejrzałem i mam nadzieję, że dobrze się będę bawił.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armaniś,zamówiłeś już bilety ? ;)
Polish-20220623-122758719.png
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pamiętam jak cala lata broniłem się przed Titanikiem, ktoś tu na forum napisał - obejrzyj, bo to na prawdę dobry film... obejrzałem, dobry ; )
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Obejrzałem wczoraj "The Contractor" i trzeba przyznać, że to całkiem znośna produkcja. Lubię filmy z Chrisem Painem, tym razem rola wyszła mu dobrze, co nie zawsze było standardem.

Dzisiaj może będzie czas na "Wszystko wszędzie na raz" ;)

Na nic wkretki.
Jak widzisz lolek planuje Bonda (czy Kingsmana), reszta gada o szybkich i wscieklych, Strange moozgoyebach, ewentualnie o klasykach sprzed 3-4 dekad, a Piramida
sika w pielucha na mysl o Chrissie Pratt-cie i nowych jaszczurkach,
Ale nic to, Nie porzucaj nadzieji, wkrecaj dalej.
Ludzie czytaja.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Jakieś slabizny, nad którymi nie warto się wywnetrzac.
Właśnie obcykalem Electric Dreams na Amazonie, ale tylko jeden odcinek mi się podobał.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
"Morze Północne w ogniu". Polecam. Warto zobaczyć. Norweski film. Katastroficzny. Tak jak kiedyś "The Quake". Ale troszkę inna tematyka.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem nowego Doktorka. Mam mieszane odczucia. W kinie na pewno bym się męczył. W domu z przerwami przełknąłem. Chyba już za dużo tego Marvela. Mam wrażenie, że na siłę. Ten pierwszy potwór w ogóle mi nie pasował do filmu. I oczywiście te 'dwie matki '. No musieli to wstawić. Jak nie geje to to. Obraz, dźwięk super. Ale... Chyba mam dość.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Byłem wczoraj na nowych dinozaurach,ale z połowę przespałem ;)
Oczekiwałeś, że z budżetem 185 mln USD na 146 minut seansu komputerowe dinozaury będa biegać, latać, kąsać i rozrywać ludzi w strzępy non stop. A one wywinęły widzom numer i były na ekranie max. 25 minut.
Reszta jest milczeniem. O grze aktorskiej i idiotyzmach scenariuszowych nie wspominając. :-D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Venom 2 na HBO obejrzałem i też dobrze, że wcześniej puścili..

Wynik negatywny wszyscy otrzymaliśmy, więc teraz już pakowanko i witaj Azjo.. A Ci co by chcieli lecieć do Tajlandii, pamiętajcie na trzy dni przed wylotem trzeba zrobić test, ale to nie oznacza, że na ten trzeci dzień przed to już można mieć wynik, a tym dniu należy się zgłosić na test, ja tak przynajmniej Panią zrozumiałem i oczywiście mając paszport Covidowy tam już żadnych testów nie trzeba robić. :) Kto wylatuje, wyjeżdża, płynie, gdzieś na wczasy to życzę miłego, spokojnego i słonecznego wypoczynku. Ja na kilkanaście dni zapominam o całym Świecie..
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Lolek. Nie trzeba testu. Można zrobić na miejscu. Najprawdopodobniej to wymysł linii lotniczych, które chcą być zawsze bardziej święte od papieża. Trochę mi Cię żal, bo to nie pora na wakacje w Tajlandii.. ;) Mam nadzieję że nie będzie caly czas padało.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek. Nie trzeba testu. Można zrobić na miejscu. Najprawdopodobniej to wymysł linii lotniczych, które chcą być zawsze bardziej święte od papieża. Trochę mi Cię żal, bo to nie pora na wakacje w Tajlandii.. ;) Mam nadzieję że nie będzie caly czas padało.

Być może tak jak piszesz, albo tak się dogadali z biurem podróży, a co do pogody, nie ma innej opcji na wycieczkę objazdową połączoną z wypoczynkiem na koniec takiego urlopu, bo BP wymyśliły sobie, ze latem i wiosną robią wycieczki objazdowe i one są z przesiadką, a w okresie jesienno/ zimowym robią typowo wypoczynek na "leżaku" i wtedy też jest lot bezpośredni, tak mi przynajmniej tłumaczono. A co do deszczu znam kilka osób co byli w tym okresie i mówili, że padało, ale tragedii nie ma, a na pewno Tajlandia jest piękna i jest co zwiedzać, a o to nam teraz chodzi, aby jak najwięcej zobaczyć. A kiedyś poleci się jesienią raz jeszcze na takie leżakowanie i będzie słońce non-stop :) Ważne, aby całym i zdrowym wrócić. :bober: A do tego ten deszczyk to raczej z tych ciepłych jest.. damy radę :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry