Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

_voodoo_

New member
W latach 90tych za dzieciaka lubiłem to oglądać na DSF - taka niemiecka stacja ale pewnie znacie :D A teraz podobno laski też się w to bawią, trzeba obadać temat ;)
 

eedviking

Banned
Tylko nie mów mi, że nie mam jaj. :mrgreen::D

8ad37d42.jpg
 

eedviking

Banned
Nikt nie da mi kopa w jaja, nie plączą się w nogawkach, drapię się drapaczką. Gdy czterdziesty roczek mija, torba większa niż fuzyja.:mrgreen::D;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A ja wczoraj, zachecony ladnym trailerem, aby znalezc przeciwage dla Unbroken, obejrzalem Water Diviner, pelnometrazowy rezyserski debiut, bufonowatego pasterza owiec, aka Rusty vel "You f**** piece of sh**. I'll make sure you'll never work in Hollywood"
Krotko, bo czasu brak
1. Disney dla doroslych.
2. Najpiekniejsze kurwiki w oczach jakie Olga K .rozpalila do kamery doslownie drewno zaiskrzylo. Ta kobieta pieknieje z wiekiem.
3. Najkrotszy kurs jezyka tureckiego, zawierajacy niezbednik, ktorego nie sposob przecenic. Przyswoilem "Na zdrowie!" I "Dziekuje".
Na pewno znajdzie sie ktos, kto lubi takie klimaty.
You"ve been warned!

Również już obejrzałem :
Zródlo nadziei (2014) - IMDb
Film klimatem przypominał mi trochę produkcje przygodowo/wojenne w reżyserii Stevena Spielberga,jednak widać że był zrobiony z mniejszym rozmachem...Historia oparta na faktach,niezła muzyka***ssell Crowe zagrał w miarę...Olga Kurylenko popatrzyła trochę swoimi wielkimi ślepiami...i koniec...;-)
Taki średniaczek bez większych emocji... ;-)
Trailer jak ktoś nie widział :
https://www.youtube.com/watch?v=c-hU96CwWHI

Tylko nie mów mi, że nie mam jaj. :mrgreen::grin:

8ad37d42.jpg

Braciak,ja na takich jajach się nie znam ;-)
Zapytajmy może przypadkową dziewczynę co o nich sądzi...

ezgif-com-gif-maker-gif.61265


:mrgreen:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Spoko źle przeczytałem... :) myślalem o filmie Tron z HBO... nawet byłem zdziwiony że w publicznej dają :) zmęczony jestem trzeba odejsć od kompa ... Już post wywaliłem..
 
Do góry