Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Piramida. Odkad T. Scott sie zabil, pozostal mu juz tylko z "zaprzyjazbionych" Spike Lee i ...Fuqua.. Moze R. Scott mu zaproponuje jakas role. Moze Decarta? Narazie zapisany jest na remake 7 wspanialych Fuqua'y
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Sorry. Jade na eng i zapominam przelaczyc.
...a moze sam znowu zarezyseruje ( i sie przy okazji obsadzi). W sumie 2 Oscary juz ma za gre, teraz moze chciec za cos innego.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bruce nie był taki zły.W niektórych dramatach np."Szósty zmysł" też dobrze zagrał...

Wiedziałem, że sie powołasz na 6 zmysł, ale większą robotę tam zrobił ten dzieciak. Bardzo popularny i specyficzny w tamtym okresie, ale byłbym zapomniał, chyba największy hicior Bruca, Armagedon.
W swoim czasie, to był hicior. Afleck też się wybił tam. Miło wspominam, wałkowało się na pierwszym kinie nonstop ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
A jak Wam sie dzisiaj zacmienie slonca udalo? . My wybralismy sie z zonka jej coupe za miasto poogladac,
340

ale strasznie pochmurno bylo
 

eedviking

Banned
Ładne słoneczko. :D;)

Polecam świetny film - PLEMIĘ.
Cała historia opowiedziana obrazem i językiem migowym, bez napisów, bez lektora. Głuchy Sergey zaczyna naukę w szkole dla głuchoniemych, na własnej skórze doświadcza brutalnych zasad, jakie rządzą w nowym miejscu. Przemoc, bezwzględność, napady, prostytucja - tak wygląda szkolna codzienność.

[youtube]DqttX0JSDi0[/youtube]
 

hajend

New member
Ja 2 lata temu sobie całość odświeżałem, 2-3 odcinki dziennie, wcześniej na bieżąco oglądałem jak HBO puszczało. I powiem szczerze, że 1 sezon trudno było przełknąć ale z każdym kolejnym coraz lepiej. Obejrzałbym chętnie na BD ponownie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja przez kilka chwil...

Rewelacja.

Ja 2 lata temu sobie całość odświeżałem, 2-3 odcinki dziennie, wcześniej na bieżąco oglądałem jak HBO puszczało. I powiem szczerze, że 1 sezon trudno było przełknąć ale z każdym kolejnym coraz lepiej. Obejrzałbym chętnie na BD ponownie.

A czemuż to 1 sezon taki trudny do przełknięcia, u mnie wręcz odwrotnie, a jaja bym urwał temu co się pozbył Big Pussy, gość wręcz stworzony do tej roli, ale biedaczek nie dotrwał.
 
Do góry