Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Fakt, w swoim gatunku to już pozamiatali, potem długo długo nic :)
Dodatki są bardzo ciekawe, ale uwaga - z tego co pamiętam było to dobre kilka-kilkanaście godzin, oglądałem to na raty przez dobrych kilka dni. Bardzo podobała mi się praca z golumem, czyli Andy Serkisem. Jest wiele innych smaczków, o których zwykły człek nie ma pojęcia. Dodatki na prawdę warto obejrzeć, choćby dlatego by zobaczyć ile godzin pracy wkłada ekipa w każdą minutę filmu.
 

jarjar82

New member
Wczoraj na Polsacie Prometeusz....hmmm dziwna sprawa, ale wychodząc z kina miałem jakże inne odczucia ( pomijam efekt oglądania w kinie) teraz całą fabuła momentami faktycznie okazała sie żeby nie przegiąć... durna :(

Czekam na Prometeusza II którego Scott obiecał nawrócić na właściwe tory ...
W zanadrzu czeka na mnie AVENGERS Czas Ultrona 3D 60 FPS ...nie wiem czy warto męczyć oczy dla 3D...ktoś już widział moze sie podzielić wrażeniami ???

Swojego czasu ...gdzieś tu w temacie pojawił się zwiastun 2 cz filmu pt Monsters ....czy film nie trafił do polskiej dystrybucji ?? ( 1 cz wg mnie fantastyczna....klimatycznie muzycznie i fabularnie)

...Czekacie na Więźnia Labiryntu II ....zwiastuny nader ciekawe..a raczej ten pierwszy, bo nie lubie sobie zrypać całego seansu widząc wszelkie smaczki już w zwiastunach ...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
.... właśnie skąd te 60 fps, a odnośnie 3d w kinie często nie odpowiada 3d które jest na filmie BR... przynajmniej z moich doświadczeń... co zaobserwowałem..
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
W kinie masz 3d pasywne i duży ekran. W domu mały ekran i okulary czasem aktywne. Do tego inny master, nośnik, itd.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

jarjar82

New member
Nie chodzi o porównywanie 3D kino vs 3D tv w domu...bo tu bywa różnie...większość tego typu produkcji lub remasteru lepiej IMHO wygląda na aktywnych goglach w domu....Pytałem czy warto Avangersow II oglądać ogólnie w 3 D ...może ktos widział ta i ta wersje (2Dvs3D)

Co do 60 FPS...to mam taka i już
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Skoro źródło ma 24 fps to wszystko inne będzie dublowaniem klatek lub softwarowym uplynniaczem. Czyli nie ma to nic wspólnego z wysoką jakością. Wręcz przeciwnie.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Niech ma nawet trylion terabajtów - trochę wstyd. Jeszcze rozumiem Hobbita... może ktoś wykradł z Warnera. Ale Avengersów? A czemu nie 120 fpsów? ;-)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Skoro źródło ma 24 fps to wszystko inne będzie dublowaniem klatek lub softwarowym uplynniaczem. Czyli nie ma to nic wspólnego z wysoką jakością. Wręcz przeciwnie.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Tak jak piszesz - lipa i tyle... ale w necie różne rzeczy można wyszukać o których nawet reżyser nie będzie wiedział :)


Raccoon
Poczekaj az sie dowiesz jaki jest file size. Nie psuj suspensu ;)

To będzie najlepsze... :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Widzieliście jakiś odłam/kontynuacje czy coś w tym stylu odnośnie Roky-go...
[youtube]Uv554B7YHk4[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
Tylko dlaczego Deep, zdecydowanie wolałbym tutaj Sean Penn'a.
Kunszt aktorski pokazał w genialnej scenie w Gangster Squad. Mistrzostwo.

Jeszcze trochę i zabiorą się za Scarface, a widziałem parę dni temu na projekcji i odkryłem go na nowo, absolutny top of the top.
Nie potrzeba tu żadnych Hiper HD aby siedzieć z wywalonym jęzorem bite 3h.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Wrzucaj, wrzucaj ;)
Ja jakiś miesiąc temu oglądałem i po raz kolejny utwierdziłem się, że tam nie ma słabych punktów ;)
BR nie jest taki zły, mam wrażenie, że niektóre nowsze produkcje wcale nie są lepsze pod względem technicznym
 
Ostatnia edycja:
Do góry