Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja zaliczylem właśnie Bejbi Blues. Na początku przerysowany i irytujący. Środek znakomity. Dalej znów słabo i na koniec mocarna końcówka. Do tego operatorska zabawa kolorami. Na jeden raz na pewno warto. Drugiego seansu na pewno nie będzie :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lost River (2014) - IMDb zaliczony.
Był to debiut reżyserski Ryana Goslinga.Bardzo dobre zdjęcia,specyficzna praca kamery,niezła muzyka...i to praktycznie tyle....
Produkcja przypominała mi trochę "Drzewo życia",które bardzo mi się podobało,jednak w "Lost River" sens filmu wydawał mi się nijaki,bez polotu i mało ciekawy...;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie ta misia - bardzo fajna... W filmie paranoja też zagrała który mi się spodobał... tylko tam grała w zupełnie innej roli - ale też ładnie wyglądała...
film powiem ci tak że można obejrzeć szału nie ma, ale też nie jest to dno i wodorosty - czasem sie robi z tego komedia , ale za darmo spoko można obejrzeć....
KC nawet z wiekiem jest przystojny :) więc kobiety też mogą obejrzeć...
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie ta misia - bardzo fajna...

Jak lubisz Amber,to w "The Informers" dużo więcej pokazała...gry aktorskiej...:D;-)

film powiem ci tak że można obejrzeć szału nie ma, ale też nie jest to dno i wodorosty - czasem sie

Jak dla mnie też taki średniaczek.Jeszcze jest z nim "Jack Ryan: Teoria chaosu",jednak też taki na raz do obejrzenia,również ze wglądu na mały wybór nowych filmów akcji/sensacyjnych...;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja mam nadzieję że Szybkich znów zrobi Lin. Wan dla mnie słaby. Niech wraca do horrorów.

Na Pacific Rim 2 się cieszę :) na Warcrafta też.... ale to niewiadoma. Ciekawe w jaki klimat pójdą.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na Pacific Rim 2 się cieszę

Dźwięk był fajny ale strasznie gimbazą i cukierkowymi kolorami zalatywało...Ciekawe jak wypadnie dwójka ? Jednak myślę że może być podobnie...;-)
Osobiście wolałbym bardziej mroczny i szary klimat,jak w "Godzilli"...;-)

czekam na Twoją opinię. :D;-)

GIF-Okay-OK-Agree-Agreeing-Yep-Aw-yeah-Yeah-Fuck-yeah-yes-nod-Christoph-Waltz-nodding-GIF.gif


:mrgreen::D;-)
 
Do góry