Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
Cale szczescie Cumbercollective (fanki Benia Cumberbatcha) bedzie pewnie chcial zobaczyc swe bozyszcze, ktore tez wystepuje w tym filmie i moze dzieki temu, nie bedzie kolejnej finansowej klapy, jak to bywa ostatnimi czasy , z "powaznymi" filmami z J.Deppem w roli glownej. Lubie goscia, ale fakty sa nieprzychylne.
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Z racji zwolnienia, kilka filmów zaliczonych :)

Incepcja na bd pierwszy raz od czasu kina. Film genialny. Jednak klasa. Obraz trochę przekontrastowany. Bas... dziwny. Ale i tak ogólnie NAJWYŻSZA klasa :) Tym większy mam apetyt na Interstellar.

Yuma i Złoty kompas w tv. Hmmm nie są to złe filmy ale... obejrzeć i zapomnieć :)

Łowca Androidów Final Cut na bd. Hmmm.... film obejrzałem pierwszy raz w życiu (czytałem tylko książkę). Nie za bardzo mi podszedł fabularnie - nawet się zastanawiam czy nie sprzedać (wydanie rocznicowe: 5 wersji filmu na kilku płytach plus masa dodatków) ALE ALE ALE jaki ten film ma KLIMAT. Scott to geniusz jednak. Światłocień najlepszy jaki widziałem w życiu. Muzyka genialna. Zdjęcia boskie. Scenografia też. To jest przeżycie jakich w kinie miałem niewiele. I tylko żeby nie ta fabuła... a może po prostu czegoś innego się spodziewałem? Taka gra była na PS3. Chyba The Journey? Reklamowana: to nie gra - to przeżycie. I tak samo Blade Runner. To nie film. To przeżycie. Jako film bdb. Jako przeżycie REWELACJA. Tyle że przeżycie ma się tylko za pierwszym razem...

A teraz zacząłem serię Obcego. Jestem już po:

Prometeusz 3d na bd. Podobnie jak Incepcja - film genialny. Obejrzałem go teraz drugi raz w życiu i bylo dużo lepiej niż za pierwszym :) film dla mnie już kultowy. Brawo Scott. Kiedyś narzekam na to 3d - niesłusznie! Chyba przez te 2 lata lepiej ogarnąłem telewizor :) jest git :) obraz 2d i 3d referencyjny. Dźwięk pierwsza liga chociaż spokojny, np. mało jest pracy dla suba.

Alien na bd. Hmmm.... próbę czasy zniósł DUŻO LEPIEJ niż Star Wars ale jednak kino poszło do przodu. Co nie zmienia faktu, że film był na swoje czasy bardzo "do przodu". Obcego jest mało - i dobrze, bo w dobie CGI ten gumowy już tak bardzo nie straszy :) swoją drogą na marginesie: niektórzy narzekali że mako Godzilli w Godzilli. A tutaj Obcego jeszcze dużo dużo mniej. A klimat jest :) i znów Scott gra swiatlocieniem :)

A dziś i w pon kolejne 3 części na bd. Pozdro! :)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
No scenografia jest ekstra i zawsze mocno zwiazana z klimatem filmu, bo Scott jest art designerem, wiec z wymysleniem i rozrysowaniem swoich idei do produkcji, nie ma klopotu. Podobnie zreszta jest z J.Kosinskim, tym od Tron Legacy i Obliviona.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A to nie wiedziałem :) i dlatego wizualnie jego filmy miażdżą czerep :) dziś to mniej widać, bo konkurencja ma dostęp do tych samych technologii, więc różnica jest mniejsza. Ale w Łowcy czy Obcym to jest... brak mi słów. Star Warsy z tego samego okresu - chociaż też dobre - to jednak wizualnie klasa niżej (a budżet dużo większy).
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Lowca Androidow jest dla mnie ponadczasowy. Zwlaszcza jesli chodzi o scenografie i wizje przyszlej rzeczywistosci. Moge ten film ogladac co roku, bez znudzenia.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Kiedys bylo to przedmiotem watpliwosci i zarazem zainteresowania, wiec wrzucam.
Sony potwierdzilo plan zrealizowania Equalizera 2. Zapowiada sie wiec pierwszy franchise Denzela. A.Faqua nie potwierdzony, ale kazdy potrzebuje kasy, nieprawdaz?
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Podobno jego przeciwikiem będzie Liam Neeson,a sam film ma być rebootem "Zabójcy" z Sylwkiem i Banderasem :-D
Zamiast Neesona,rozważano Johna Wick'a,jednak stwierdzono że jest za dobry i walka nie miałaby sensu :mrgreen::-D
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nowy sezon się rozpoczął ;)
[youtube]3YdeSNcAWos[/youtube]


a to specjalnie dla Starego Vikinga :D:D
nie wiem o czym to, ani czy warto oglądać, ale Valhalla, to Valhalla
[youtube]LZkTHDrrQfE[/youtube]
 

eedviking

Banned
Heniuś Penny się rozpoczął całkiem ładnie z nowym życiem, to Valhalla coś tam, mimo, że nie wiem o co chodzi, to trzeba zerknąć, bo może być ciekawy, ;)

Jakiś horrorek-komedia.
[youtube]RE_mlZIQtH0[/youtube]

W filmach to ja lubiem, jak siem rżnom, mufio dzifnym jenzykiem, jak tam siem tesz szczelajom mocnom broniom, jak tam chłop na babie połorze se kindybałem, to tysz fajno i tak łogulnie lubiem, a łobrazy, to tam mniem nie grzejom. Filmóf łobglondanych rósznech jusz mam i se muwiem prawdem. Aktory to mniem nie jnteresujo czy take, czy ynne, te filmy to majom mnie zajenteresować, wywinonć mni banana na ryju , zaciekafić , ij zjenteresofać , jak mnie siem cuś nie widzi, to mam to w otworze do przewlania jedzenióf. :mrgreen:
Jak komu me pisanie nie pasi, to niech idzie do Kasi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry