Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Diuna 2 obejrzana na BR , godzina dodatków, mogłoby być lepiej, ale nie ma tragedii, a sama jakość zarówno pod względem audio jaki wizualnym każdego zadowoli, polecam. W stosunku do wersji na HBO jest lepiej, ale myślę, że w wersji 4k (nośnik fizyczny) to już będzie różnica bardzo duża, ale i na BR to widać, bo niestety HBO ma swoje problemy zarówno pod względem audio jak i wideo. Aczkolwiek kino w takich filmach i tak musi być zaliczone obowiązkowo.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Diuna 2 obejrzana na BR , godzina dodatków, mogłoby być lepiej, ale nie ma tragedii, a sama jakość zarówno pod względem audio jaki wizualnym każdego zadowoli, polecam.
Odpaliłem to na BD i nie do końca zadowala mnie ta wizualna jakość,która według mnie jest gorsza,niż 4K z HBO MAX ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida umówmy się w HBO jest takie 4k jak ze mnie król UK.. oni jeszcze długo nie zbliżą się do 4k...., bardzo dobrze to widać np na serialu Gra o tron to co jest na płytach fizycznych, a to co jest na HBO to przepaść na niektórych odcinkach.. O dźwięku nawet nie wspominam, bo to najgorszy dźwięk w streamingu. A jestem przekonany, że na płycie 4k to zamiecie HBO. A umówmy się obraz w Diunie nie należy do tych naj, naj, naj.. bo weźmy taki Blade Runner i to co jest na BR (o 4k nawet nie wspominam) a to co było na HBO to śmiech w biały w dzień.
Natomiast w streamingu jest do zakupu Diuna 2 w Amazonie w 4k i tutaj może być już nawet i lepiej, bo obraz zdecydowanie bliższy 4k i dźwięk tez jest lepszy, niż w HBO. Aczkolwiek trzeba by było to porównać z fizycznym nośnikiem 4k .
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
No jest jaśniej .Ale nie ma powłoki antyodblaskowej i coś widać na lewej płycie.
Jeśli to tylko cień to pół biedy.Ale jeśli powidok ,i to w dodatku stały ,to pozamiatane.;)
A tak w ogóle to moja wrodzona lotność i bystrość umysłu ma dzisiaj wolne .Więc biorąc pod uwagę ,że you talking to wapniak ,to proponuję poprosić przedszkolankę ,żeby mi przetłumaczyła z Twojego na moje bo za cholerę nich fersztejen o co Tobie kaman. 😜 ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
W przedszkolu u Piramidy nie było lekko.
Teraz filmy o tym kręcą
 

Attachments

  • 20240527_180549.jpg
    20240527_180549.jpg
    2,3 MB · Wyś: 29

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A dobra ta Lopezowa?

czasami,że jest w 4K,ale nie na HBO MAX.
Obejrzałem koncercik i co by nie mówić, ja uwielbiam jej głos i generalnie lubię ją w jazzie jak i w popie i chętnie bym zjadł z nią kolację bez tych wszystkich jej udziwnień, gadzetów itp. Ma coś takiego w sobie poprzez ten głos, że chce się jej słuchać, całą sobą śpiewa ta kobieta. I lubię sobie posłuchać jazzu, bo raz że to fajne klimaty, a dwa świetnie są płyty nagrane, ale to co dają koncerty rockowe, czy popowe np Pink , Lady G itp to żaden jazz tego nie da, fenomenalnie się ogląda, kiedy 52 tyś ludzi na stadionie poszłoby za nią w ogień. Wielka postać z mega głosem, szkoda tylko, że hbo durnie dali ten koncert w hd, ale tragedii nie ma, dziękować Bogu...Te wszystkie nostalgiczne utwory przy klawiszach w jej wykonaniu to wiśienka na torcie. I super, że pojawił się Top Gun z czadem na scenie. 💪👍
 
Do góry