Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Załatwione pozytywnie, już mam Dzieki [browar_dlaPiramidy] :) - poczytałem z tego linku co dałeś na reddit, zainstalowałem inny program i poleciało :) Dzieki
na 85cali TV wrażenia i jakość wersji super, w końcu też cały ekran wypełniony, -szkoda że tak mało wersji Openmatte w sieci.
Na TL jest też Zjawa (wrzutka z Tekno3D).
Tylko,oby Bubafat się nie dowiedział,bo może nakrzyczeć ;)
Polish_20240418_180704678.png
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rebel Moon 2 obejrzany, powiem tak na pewno nie jedt słabszy od pierwszej cz., jak ktoś nie nadtawia się na ambitne kino to na spokojnie można obejrzeć obie części.

  • Edytuj
  • Cytuj
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rebel Moon 2 obejrzany, powiem tak na pewno nie jest słabszy od pierwszej cz., jak ktoś nie nastawia się na ambitne kino to na spokojnie można znaleźć obie części.

  • Edytuj
  • Cytuj
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Kręcą właśnie ... w UAE.

Dwójka co najmiej dorównuje jedynce ,więc do trójki tezz przyjemnoscią usiądę.

Rebel Moon 2 obejrzany
Nie zmęczyłem nawet jedynki.

Nie polecam również tego-
Niby obsada dobre , pomysł też jakiś był ale realizacja.....jest kiepsko, w ogóle nie wciąga widza.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Rebel Moon 2. Ok. Obejrzałem. Ale.. Pierwsza godzina dla mnie masakra. Non stop ziewałem. Kompletnie nic się nie działo. Druga godzina oczywiście lepsza, bo weszła akcja, efekty itp. Ale dup.. też nie urwało. Czy dwójka lepsza od jedynki. Nie wiem. Subiektywnie nie polecam. Ale i tak większość luknie. Ja bym sprawdził. 😉🤦‍♂️
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie zmęczyłem nawet jedynki.

Ja też nie.

Czas jest zbyt cenny aby marnować go ma takie shity.
Ostatnio nawet wyszedłem z kina podczas filmu Godzilla x Kong. Szkoda że tak późno. Film dla 8-latkow.
Może dokończę kiedyś z wnuczętami.
Co się na tym forum dzieje, że nie można edytować postów ?!
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Rebel Moon 2 obejrzany,
Współczuję ;)
Nie zmęczyłem nawet jedynki.
Wcale się nie dziwię.
Subiektywnie nie polecam.
Jak wyżej;)
Ale i tak większość luknie
Dobrze ,że nie jestem w większości.:grin:
Czas jest zbyt cenny aby marnować go ma takie shity.
Chyba najlepsza recenzja tego gniota(y)
 

wucash

Active member
Bez reklam
Ja nawet nie podchodzę do Rebel Moon 2 bo do dzis mi sie odbija po jedynce... Goryl z Jaszczurką juz na trailerach wyglądał słabiutko, jeśli juz to na tą japońską jaszczurkę zerknę jak pojawi sie w sieci
 
Do góry