Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Polska Kronika Filmowa ,zwłaszcza taka z wczesnych lat ,to czasem lepsze kino Sci-fi niż niejeden obecny film.Może efekty nieco "trącą myszką" , ale scenariusz czy fabuła rozwala wiele współczesnych produkcji. :ROFLMAO:
" Bikiniarze to są ludzie tacy, co chromolą dyscyplinę pracy, a ludowa władza, do pierdla ich wsadza ...."

A walka z "bikiniarzami" oraz alkoholizmem to był nieustanny trud i znój.


 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kieedyś kronika leciała w kinie przed filmami, i wszyscy oprócz dzieci oglądali ją z zainteresowaniem :)

Bo nie było tylu mediów. Dziś smartfon w łape i masz dostęp do wszystkiego. Wystarczy połączyć kropki ; )
Tak jak prali ludziom mózgi w czasie wojny propagandą w radiu (są archiwa w sieci), ludzie wierzyli we wszystko i szli niezorganizowani na rzeź, w tym dzieci.
Dziś by to inaczej wyglądało, inna świadomość. Nikt nie będzie ginął za jakiś patałachów, a tym bardziej wierzył tym oszustom i manipulantom.

Teraz reklamy wcisnęli i jeszcze mówią że dlatego są tańsze bilety :D

Dlatego unikam już kin, a jak już, to z doskoku. Wolę w domu.

I do tego pop-corn ,nachosy i colę.A później zamiast oglądać spokojnie film słychać odgłosy z jakiejś dziczy.:(

Do tego niewygodne fotele - nawet te pseudo "Vip".
Po za tym, tylko świnie jedzą w kinie :grin:
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Do tego niewygodne fotele - nawet te pseudo "Vip".
Te z sali "Dream" w Heliosie dają radę.Miękkie ,szerokie a dodatkowo regulowane oparcie i podnóżek. Szczególnie na długie filmy są lepsze niż standardowe.
Po za tym, tylko świnie jedzą w kinie :grin:
:love:
Taki napis powinien wisieć nad wejściem każdej sali kinowej.;)
Kino to nie knajpa.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wykupiłem sobie wczoraj w Amazonie do obejrzenia Oppenheimer i powiem Wam, że pod względem technicznym obraz jak i dźwięk naprawdę rewelka, więc jak ktoś nie oglądał w kinie (ja byłem, ale pomyślałem sobie, że sprawdzę jaka to jest jakość jak się wypożyczy film) to na spokojnie można brać i sobie obejrzeć, nie trzeba kupować filmu w fizycznym nośniku. Grosze to kosztuje w stosunku do kupna w sklepie filmu.
 
Do góry