Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

wucash

Active member
Bez reklam
Zmęczyłem dzisiaj wspomniane wyżej Rebel Moon, straszny gniot. Takiej mieszanki Star Wars, Gry o tron, Diuny i co sobie jeszczy wybierzecie danwo nie widziałem jesłi keidykolwiek. Fabularna maskara. Wizulanie może nie jest dramatycznie ale nic nie uratuje tej kupy.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
A może druga część będzie lepsza?. Tytaj oprócz dźwięku to chyba nic się nie wybijało. Dla mnie dużo sztuczności w tym wszystkim. Nie lubię tego zwolnionego tępa przy walkach czy różnych akcjach. Za dużo tego. Tak jakby to wszystko już widzieliśmy. Niczym nie zostałem zaskoczony. A potencjał ogólnie był.
"modlę" się tylko, żeby mi Dune 2 nie spartolili.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Czyżby po "Siedmiu Samurajów"(część pierwsza) , tym razem "Siedmiu Wspaniałych"?🤔
Czekam tylko jak na ekranie jakiś bohater będzie biegał z AK-47:ROFLMAO: ,jak to nieraz bywa w produkcjach Sci-Fi.:lol:
Akurat z tą bronią to nie głupi pomysł. Po co wymyślać jakieś plastikowe dziwolągi, jak można korzystać ze sprawdzonych gotowych wzorców. I w wielu filmach tak jest.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Niezniszczalni 4 obejrzani. Jak dla mnie pasują do reszty. Tzn poprzednich części. Po prostu rozpierducha i trochę humoru.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Akurat z tą bronią to nie głupi pomysł.
@marciniozo ...
Ty tak serio? 🤔
Po co wymyślać jakieś plastikowe dziwolągi, jak można korzystać ze sprawdzonych gotowych wzorców
To może do kompletu dodać T-34?:grin: To też sprawdzony ,gotowy wzorzec. "Rudy" 102 wygrał drugą wojnę światową to pewnie dałby sobie radę w odległej galaktyce ,diabli wiedzą gdzie i kiedy.
Taki komplet to byłoby coś:lol: Nikt by nie podskoczył. :lol:
Halo1.jpg

pobrane.jpg
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Wiesz...biegać po ekranie z mocno zmodyfikowanym wizualnie Glockiem czy Heklerem to jedno.Ale jeśli widzę w "Halo" gościa z "klasycznym" kałachem to ręce mi opadają.Dla mnie to tak jakby obecnemu specjalsowi na akcję dać trebusza lub wieżę oblężniczą.
Trzeba albo dobrze znać się na broni albo dodatkowo szukać informacji na ten temat bo tuning wizualny jest niejednokrotnie bardzo duży.
Gdybym zobaczył na ekranie szturmowca z klasycznym AK-47 to nie wiedziałbym czy to film Sci-Fi czy dokument z wykopalisk archeologicznych.
 
Do góry