Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jakaś niepełna kolekcja.
329865_front.jpg


P.S.
Można poznać,że to Lolka :grin:
 

venom200

Member
Noc w przedszkolu na Netflix, ja nie wiem czemu ale lubię rodzime produkcję. Naprawdę można obejrzeć.
Pewnego razu na krajowej to był lepszy akurat, ale tak czy inaczej polecam.
Z zagranicznych, żona chciała obejrzeć "To właśnie miłość" i mówię poczekać , możemy bo tu chłopaki zachwalali i powiem że jak na tematykę generalnie nie dla mężczyzn to naprawdę dobre kino. Co dziwne film ma 20 lat ,a ja nie kojarzę aby w TV gdzieś to pokazywali, totalnie nie znałem filmu .
Black Adam no film o wiadomej tematyce, miał pewnie zarobić i tyle. Nikt się raczej nie przejmował się zbytnio scenariuszem itd. obejrzałem i tak naprawdę już zapomniałem o filmie
No i ja koniec Triangle of sadness. Na początku film się ciągnie strasznie, dbałość o szczegóły w ujęciach aż przesadna, potem poszło grubo. Film naprawdę bardzo dobry
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A widziałeś remaster My Fair Lady 2 (1967) z profesorem Henrym ? ;)
Aż się prosi o wydanie UHD...
Podobnie - Hello, Dolly i Chitty Chitty Bang Bang :grin:
Fajne są tam niektóre "trójwymiarowe" sceny (np. od 6:45) ;)

No ba, tylko i wyłącznie 4k/HDR, ale Atmos tez daje rade ; )
Generalnie coś dla miłośników HDRa, wszystko mocno podbite, ale połączenie kolorów to orgia wizualna. Wygląda to przezacnie.
Odpal sobie Tron Legacy od TEKNO3D (np. od 1:36:10) ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobrze jest, ale "A Writer's Odyssy" jest jeszcze lepiej, szczególnie od 36:05 do 44:20, chociaż tutaj całość to system seller. Jak będę sprzedawał TV, to idzie jako wabik na pierwszy ogień ; )

Widziałeś "Terrifier 2 - masakra w święta"?
Wymiękłem po pierwszych 10 minutach, ale Tobie taka rzeż powinna się spodobać ; ) W ogóle czuć tam klimat lat 80-tych.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Warte polecenia (y)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Widziałeś "Terrifier 2 - masakra w święta"?
Wymiękłem po pierwszych 10 minutach, ale Tobie taka rzeż powinna się spodobać ; ) W ogóle czuć tam klimat lat 80-tych.
Nie widziałem,ale zaciekawiłeś mnie :-D
Warte polecenia (y)
Właśnie na to idę,bo znowu narobi mi się zaległości (Bale na Netflixie) ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Podobno Armanig zamówił już najlepsze miejscówki dla siebie i Scarlett :grin:

A tak bardziej serio,to porównuję sobie właśnie wersję open matte,z tą z pasami i w przypadku Titanica,wybór,która jest lepsza,nie jest taki prosty.
Z jednej strony,mamy o wiele więcej obrazu (np. od 30-34 min. czy od 85 min. ;)) ale wygląda to trochę mniej "filmowo".
Fajnie by było,gdyby na BD UHD wypuścili obie wersje...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czekaj, bo nie nadążam z otwieraniem tych płyt i wkładaniem do napędu BR ; )
Impreza na statku, a potem już Leoś z kochanką świruje na dziobie Titanica.
Co z tym scenami, przecież nie zmieniają się proporcje. To nie Nolan ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Chyba masz jakieś pirackie filmy :grin:
Od 30-34 min. chodziło mi o najazdy kamery na statek,który jest poobcinany w wersji z pasami.
Od 85 min. miałem na myśli obciętą Kate w stroju Ewy ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To sprecyzuj w sekundach, a nie dajesz zakres kilku minut, a potem od 85 minuty, ale do której? Przecież nie będę siedzial i oglądał Titanika, żeby zobaczyć, że jest ścięty, bo jest, co widzisz już na fotach ; )

Po za tym, każda z wersji ma inny czas. Statek już sprawdzałem wcześniej, ale szukałem stałej sceny żeby uchwycić ten sam kadr, a ujecie ze statkiem jest płynne i trzeba dobrze trafić. Plus minus, tu masz:

1000007497.jpg

1000007498.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Np. 85:44 (open matte) ;)
Co do najazdów kamery na statek (z bliskiej odległości) to sam wiesz,że lepiej wyglądają w ruchu ;)


 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Do góry