Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek już zamówił i zaprasza mnie na seans na swoim nowym projektorze 4K :D

Proponuje zacząć zbierać kasę jak chciałbyś obejrzeć te filmy na czymś takim..:) ale już poważnie mówiąc nie wiem dlaczego, ale myslę, że Hobbit będzie fajny w 4k, ale już LOTR może być różnie.. będzie lepiej, ale może nie być efektu "łoł.." Obejrzysz to napiszesz..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Proponuje zacząć zbierać kasę jak chciałbyś obejrzeć te filmy na czymś takim..:)

Ja to mam już dawno i właśnie przyszła przesyłka :D
FB-IMG-1602222564496.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja bym powiedział do pracy, bo człowiekowi nie żal, że się siedzi za biurkiem.. :) Nic zmykam za 10 min mam wideokonferencję.. kilka osób musze poruszyć, bo być może zamiast pracować to filmy oglądają :) miłego dzionka życzę.
 

Stratoss

Member
Bez reklam
A pierniczę robotę - idę oglądać X-files, bo nawet na tym starszym serialu Denon markuje piękne efekty pseudo Dolby Atmos.



Stopka:
Sony KD85-ZG9:rolleyes:, Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA-7gen 2 + VELODYNE DD 15 plus, Pioneer UDP-LX800. Apple TV4K. Projektor JVC RS2 - Adeo tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra surround + GX100 + 4 kolumny sufitowe Dali Phantom H-80. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Kable HDMI Purelink 8K+ Magic Link.Kable rca:Qed Signature Audio S. Listwy przepięciowe: Monster Power HTS5100 + HTS1000x2. Kable sieciowe: Monster Powerline 400, OyaideTunami, Furutech FP-3TS20
 
Ostatnia edycja:
Do góry