Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Cos dla was :)

Ile filmow ukrytych jest na tym obrazku?

ciekawostki_15.jpg
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
@Bubcio, wczoraj looknąłem na Snowpiercer'a.
Bardzo ładny obraz... to tyle na początek ;)

Troche dziwny ten serial.

Z jednej strony zawsze to cos nowego, swiezego. Ale z drugiej strony zbyt koloryzuja ten film. Malo inteligentny, powinien byc bardziej dopracowany.

Narazie jest ok po 2 odcinkach, jest czym zapchac czas. Zobaczymy jak dalej.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
No bez jaj. Dobrze wiadomo, że mało jest dobrych seriali. Nic przez pewnie jeszcze wiele lat nie przebije "Na Wspólnej ", "Na dobre i na złe", czy "M jak miłość ". To jest top![emoji41] A Wy tu jakieś wypociny piszecie.[emoji1787]
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No bez jaj. Dobrze wiadomo, że mało jest dobrych seriali. Nic przez pewnie jeszcze wiele lat nie przebije "Na Wspólnej ", "Na dobre i na złe", czy "M jak miłość ". To jest top![emoji41] A Wy tu jakieś wypociny piszecie.[emoji1787]


Chyba juz wypiles wiecej niz ja albo szybciej cie sieklo, bo piszesz glupoty :)

Jest pelno super seriali z ostatnich nawet kilku tygodni min. Zadzwon do saula.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No bez jaj. Dobrze wiadomo, że mało jest dobrych seriali. Nic przez pewnie jeszcze wiele lat nie przebije "Na Wspólnej ", "Na dobre i na złe", czy "M jak miłość ". To jest top![emoji41] A Wy tu jakieś wypociny piszecie.[emoji1787]

Ale Producenci tych seriali na pewno są zadowoleni .. :) A oglądający chyba też , skoro oglądają. Czasem jak jestem u Mamy to jakiś tam serial z nią czasem obejrzę, najlepsze jest Na dobre i na złe, gdzie jak widzi się jak to niby dobrze jest w naszej służbie zdrowia to naprawdę czapki z głów, dla tych co piszą scenariusz dla tego serialu.. Skąd oni to biorą, bo na pewno nie z naszego kraju.. Po obejrzeniu takiego jednego odcinka, człowiek ma wrażenie, że bez potrzeby korzystam z przychodni prywatnej i ze specjalistów w większości przypadków również prywatnie, skoro tak wszystko dobrze funkcjonuje. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zabójczy romans, liczyłem na coś fajnego, a wyszło jak prawie zawsze.. pomimo, że mam słabość do Claire Forlani to film słabiutki, niestety..
 

bokciu

Banned
Daj juz spokoj. ;)
Trzeba troche z pogodnego weekendu skorzystac.
Caly dzien mi przelecial na Devs, a takie mialem ambitne plany wczoraj. :)
Wprawdzie nie jest to klasa Mr Robot Sama Esmaila, ale przyjemnie sie ogladalo
Zawsze wiedzialem, ze Garland to lebski facet. Czekam na sezon 2.
Dzieki.

To teraz bierz się za Upload - zobaczysz, że będzie zabawnie. Chwilami przypomina wątki z Czarnego lustra, ale na wesoło :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Bron Boze, zadnych seriali. Poza tym ostatnio bylo "za wesolo". Emancypantki Harley Quin, Akimbo Potter i Hunt (ten byl nawet ok). Pora na na cos, co chwyci za jaja, a nie polechce.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj obejrzałem film Legiony i powiem szczerze, że niby dla niektórych pewnie nic wielkiego, ja z miłą chęcią obejrzałem.
 
Do góry