Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Charlize bym okreslil jako piekno i dzikosc w jednym.


Czy w ostatnich latach zauwazyliscie ze nie ma prawie zadnych mlodych aktorow ktorzy wykazaliby sie w jakims porzadnym filmie ?Chodzi mi o takich ktorzy nie dobili jeszcze do 30 lat.Mam wrazenie ze dzis najwazniejszy jest dobry wyglad aby zagrac w jakims filmie fantasy np. o wampirach.Kiedys aktorzy ktorzy mieli trzy dyszki na karku pokazywali juz swoje umiejetnosci w niejednym filmie.
Tak na szybko przelecialem aktorki :) i znalazlem tylko Rooney Mare i Emme Stone (Jennifer Lawrence srednia jak dla mnie).Jest jeszcze bardzo mloda Bailee Madison ktorej zycze sukcesow w przyszlosci.Z facetow jakos nie moge znalezc...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A widzicie, ja w ogóle nie rozumiem fenomenu Julii Roberts, nawet w Pretty Woman. Za grę aktorską podziwiam np. Cate Blanchett. Uważam, że jest fenomenalna. Wyglądem zdecydowanie nie jest w moim guście, ale aktorką wg mnie jest bardzo dobrą.
Kiedyś długo myliłem ją z Tildą Swinton głownie za - jakby tu delikatnie powiedzieć - oryginalną urodę ;)
Charlize to... no cóż wzdycham do niej od lat jak zapewne większość męskiej publiczności, ale pomijając wybitną urodę jest bardzo dobrą i uniwersalną aktorką. Potrafi dobrze zagrać zupełnie róże, wręcz skrajne role. Bardzo zapadała mi w pamięć jako brunetka w Aeon Flux ;)
I wolę ją zdecydowanie w takiej wersji niż naturalnej blond kręconej fryzurze. W podobnym czarnym image podoba mi się Kate Backinsale w Underworld. Chyba lubię brunetki z niebieskimi oczami, a Kate dodatkowo bardzo przypomina mi jedną moją byłą.
Są gusta i guściki ;)
 

Attachments

  • Aeon-Flux-aeon-flux-3484733-1200-1841.jpg
    Aeon-Flux-aeon-flux-3484733-1200-1841.jpg
    29,2 KB · Wyś: 70
  • underworld_awakening_kate_beckinsale-wide.jpg
    underworld_awakening_kate_beckinsale-wide.jpg
    51,1 KB · Wyś: 112
Ostatnia edycja:

Ramlesa

New member
Ideał - Monika Bellucci - za całokształt (ciałokształt) kobiecości.
Zastąpić ją może jedynie Scarlett Johansson.
Piękne kobiety i nienajgorsze aktorki.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Scarlett jest odpychająca, uroda przeciętnej panny z pierwszego lepszego klubu, do tego prymitywny, cwaniacki typ urody. To tyle z mojej strony, bo jak rozumiem każdy ma prawo do swojej opini.
Za to Belluci, piękność.
Edit: Raccoon, widze że napisaliśmy w tym samym momenicie i jak widać rozumiemy się bez słów ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Normalnie, mi się nie podoba. Zwyczajny przeciętniak (w urody), no chyba że ktoś ma nisko zawieszoną poprzeczkę, ale biorąc pod uwagę to jak ładne są Polki, to taka Scarlet zginęłaby w tłumie na pierwszej lepszej dyskotece.
Do tego, ma cwaniacki, prymitywny sposób bycia, ani to wyzywająca seks bomba, ani skromna piękność, ot taka typowa osiedlowa panna, jakich pełno na każdym osiedlu.
Takie moje skromne zdanie.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
W świecie Scarlett już nieraz była wybierana jako najseksowniejsza kobieta, oczywiście w Polsce ludzie są bardziej wybredni i wolą dziewczyny w białych botkach z polskich dyskotek .
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wydaje mi się że Scarlett to taki typ urody który z jednej strony wkurza,ale z drugiej chciałoby się ją ostro...:) aby pokazać kto tu rządzi... Podobny przykład jest z Milą Kunis...która również była uznawana za najbardziej seksowną...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W świecie Scarlett już nieraz była wybierana jako najseksowniejsza kobieta, oczywiście w Polsce ludzie są bardziej wybredni i wolą dziewczyny w białych botkach z polskich dyskotek .

Jak sie chodzi po remizach, to moze tak, pomijając juz fakt że ja pisze o urodzie, a nie o ubraniu.
Scarlett właśnie brakuje białych kozaczków i w sam raz by sie tam nadawała.
Akurat mnie mało interesuję co "znawcy" w "świecie" wybierają, szczególnie że dają często popis swoich jedynie slusznych wyborów.
Polskie kobiety są piękne i często o wiele lepsze jak te w "rankingach" światowych, Conchita Wurst by sie uśmiała.

Piramida, Kunis to perełka i jak dla mnie bomba!
 
Ostatnia edycja:

quasimodek

Member
Bez reklam
Wspomniana już wcześniej Jennifer Love Hewitt to mój typ z przed kilkunastu lat. Bardzo lubiłem serial "Ucieczka do raju" a później "Ich pięcioro". Teraz w kolejce czeka do obejrzenia "Lista klientów" z bardzo seksowną rolą B-) "Wielki podryw" to jeden z tych filmów które oglądając zazdroszczę jej partnerom z ekranu. Np scena w biurze gdzie przytrzaskuje włosy w rozporku szefa... Kolejny typ to Dennise Richards i nie będę oryginalny bardzo kobieca Monica Belucci.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podpisuje się pod tym ;)
Do tego zestawienia, pasuje mi jeszcze Neve Campbell.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Sabotage (2014) - IMDb najnowszy film z Arnim.Na pewno na tle większości dzisiejszych filmów akcji ten nie był raczej dla młodszych widzów... Było dużo krwi,porozrzucanych szczątków ciał,otwartych złamań,widoków z sekcji zwłok zmasakrowanych ludzi,mnóstwo przekleństw,kokaina,alkohol i cycki.Ogólnie lubię te klimaty,jednak to trochę za mało,bo fabuła była pisana na kolanie,"amatorska" praca kamery sprawiała wrażenie jeszcze tańszego filmu.W dodatku były słabe dialogi i częsta nuuuuuuuda,czego bardzo nie lubię.Poza tym Arnold zszedł na drugi plan poprzez swoją irytującą drużynę...Klimatu ze starych filmów akcji również nie było...Sory Arni ale przegrywasz z Sylwiem coraz bardziej....
 
Do góry