Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Co oni mają z tym dźwiękiem w tych filmach, nowość a dts hd po niemiecku .:(

Hej - ja też tego nie rozumiem... ale kupuje w 3d ten film... przed chwila obejrzałem Star treka w ciemność bo wcześniej miałem tylko 2d, ale gdzieś posiałem i teraz kupiłem już 2d/3d i powiem Ci że kilka scen fajnych i końcówka z napisami aktorów świetnie zrobiona pod 3d u Ciebie na projektorze miodzio to by wyglądało :) jak nie masz warto się zastanowić i dźwiękowo też zajefajnie..
 

pantomima

Banned
Jasne Buba ;) , tylko ze Ty mowisz chyba o tym z Ch.Hestonem a Raccoon ma na mysli tego z 2016 r (chyba) . Tego pierwszego ogladalem nie raz . Opcja nr dwa czeka na liscie do obejrzenia ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
The Infiltrator.
Świetne kino. Dobrze zagrane, nieprzesadzone i co ciekawe opowiada prawdziwą historię.
Polecam.
The Infiltrator (2016) - Filmweb

O widzisz, dzisiaj miałem się zabrać za ten film.

Widziałem też nowego Tarzana, rzekłbym bez rewelacji.
Znudzony specjalnie nie byłem, ale też nic mnie nie porwało. Bohater w każdym bądż razie jałowy.
Waltz w typowym dla siebie stylu, no i Samuel jak zwykle w formie.
Ot, obejrzeć i zapomnieć. Ja co do marki "Tarzan" mam większe oczekiwania.
 

pantomima

Banned
A wiec to tak !? Dwoch na jednego ? Ok Ok ! ;)

A powaznie - lubie stare klasyki , Ben Hur bardzo mi sie podobal ale jakos nie czuje potrzeby obejrzenia go w wydaniu High Definition choc nie watpie ze bylo by to ciekawe doswiadczenie ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dlatego ja biorę ten film tylko w 2d :)

Nie widziałem wersji 3d, ale jeżeli jest poprawna to wiedz, że coś by się tam działo.
Tarzan sporo wywija piruetów w krzakach, oczyma wyobrażni mam wrażenie, że przy 3d akurat w tej pozycji może być ciekawie ;)
Myślę, że sam film też Ci może przypaść do gustu.
Ja już coraz mniej lubię tych "bohaterów", ale już wolę Tarzana od przebierańca z błyskotkami na kombinezonie.
 

venomas200

New member
Bez reklam
A ja obejrzałem 2 pozycje
The Invitation i film długo się rozkręca czasami nudny tak średniak można obejrzeć w tv . Ocena tak na 6.5 jak dla mnie.
Z drugim filmem sprawa ma.sie inaczej
Obejrzałem 183 metry strachu z Blake Lively i zupełnie nie rozumiem skąd tak niska ocena filmu. Oczywiście naciągana historia zgadzam się czasami bardzo infantylna ok. Ale ludzie ten film trzymał przez cały czas w napięciu od początku do samego końca. To dla przykładu tak powiem że żaden Marvel nie trzymał tak w napięciu jak ta historia. Na dodatek ta Lively i tak sobie myślę że jednak ona sama podniosła swoją osobą moja subiektywna ocenę filmu. A Już Oscara za ten film powinna dostać mewa
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja to myślę, że sobie jaja robisz.
Zresztą w przedostatnim zdaniu, sam sobie odpowiedziałeś na pytanie ;)
Cały ten film to absurd, już od pierwszych minut.
Obejrzeć można, ale z dużym dystansem.
Natomiast Marvela nie da się porównać z żadnym gatunkiem, to tak jak z rudą piegowatą, albo lubisz, albo nie.
Naturalnie są wyjątki, ale generalizując bardzo sporadyczne ; )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja obejrzałem 2 pozycje
The Invitation i film długo się rozkręca czasami nudny tak średniak można obejrzeć w tv . Ocena tak na 6.5 jak dla mnie.
Z drugim filmem sprawa ma.sie inaczej
Obejrzałem 183 metry strachu z Blake Lively i zupełnie nie rozumiem skąd tak niska ocena filmu. Oczywiście naciągana historia zgadzam się czasami bardzo infantylna ok. Ale ludzie ten film trzymał przez cały czas w napięciu od początku do samego końca. To dla przykładu tak powiem że żaden Marvel nie trzymał tak w napięciu jak ta historia. Na dodatek ta Lively i tak sobie myślę że jednak ona sama podniosła swoją osobą moja subiektywna ocenę filmu. A Już Oscara za ten film powinna dostać mewa

Kolego chciałbyś aby Marvel trzymał Cię w napięciu? To mialbyć żart - rozumiem..... Kolego Marvela tak jak Armanig napisał albo się lubi albo nie, ale na pewno nie jest intencją Marvela trzymać ludzi w napięciu. ... bo to nie ten gatunek filmu...
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Kiedy gasna swiatla (2016) - IMDb
Nawet dobry film, chociaż bez większych rewelacji. Po trailerach jak to zawsze bywa człowiek spodziewa się czegoś mocniejszego i ciekawszego, a historia przedstawiona w tym filmie jest dosyć przeciętna (jak w każdym innym filmie z tego gatunku).
Jako że dobrych horrorów mało, to moim zdaniem jest to pozycja obowiązkowa. Na pewno nie jest to gniot na który szkoda czasu.
Obecność 2 w dalszym ciągu nr 1 tego roku.
 

venomas200

New member
Bez reklam
Kiedy gasna swiatla (2016) - IMDb
Nawet dobry film, chociaż bez większych rewelacji. Po trailerach jak to zawsze bywa człowiek spodziewa się czegoś mocniejszego i ciekawszego, a historia przedstawiona w tym filmie jest dosyć przeciętna (jak w każdym innym filmie z tego gatunku).
Jako że dobrych horrorów mało, to moim zdaniem jest to pozycja obowiązkowa. Na pewno nie jest to gniot na który szkoda czasu.
Obecność 2 w dalszym ciągu nr 1 tego roku.
Obecności 1 i 2 w kategorii horrorów to długo pewnie nic nie dogoni
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kiedy gasna swiatla (2016) - IMDb
Nawet dobry film, chociaż bez większych rewelacji. Po trailerach jak to zawsze bywa człowiek spodziewa się czegoś mocniejszego i ciekawszego, a historia przedstawiona w tym filmie jest dosyć przeciętna (jak w każdym innym filmie z tego gatunku).
Jako że dobrych horrorów mało, to moim zdaniem jest to pozycja obowiązkowa. Na pewno nie jest to gniot na który szkoda czasu.
Obecność 2 w dalszym ciągu nr 1 tego roku.

Oglądałeś z napisami PL ? ;)


A ja wczoraj widziałem :
Swiss Army Man (2016) - IMDb

20160604094126swiss-army-man-poster.jpg


Film z pozoru może wydawać się głupkowaty,o czym napomknąłem wczoraj,jednak pod płaszczykiem idiotyczności,kryje się kilka mądrzejszych przesłań i faktów...:wink:
Szkoda,że dużo osób ocenia tą produkcję zbyt powierzchownie,dając "1" i pisząc,że gorszego gniota ostatnio nie widzieli ;)
Mi się podobało :D
 
Do góry