Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Bipo

Active member
Bez reklam
Jak mozna zolwi nie lubic , no pytam sie jak !? ;)
To tak jakby nie lubic pizzy, Coca Coli ;)

Przepraszam panowie ale pewnych recenzji nie rozumie a raczej zajawki na nie ..
Po co, na co recenzowac zolwie !?
Zolwie sie oglada ! Siada wygodnie w sofie czy tam fotelu i oglada szamajac przy tym cos co tam nam pasuje popijajac cos w czym tam kazdy sobie degustuje jarajac sie Megan,zacieszajac z tych dwoch oszolomow(Bepop,Rocksteady)bez wiejszej rozkminy,analizy itp . Co mnie dzwiek obchodzi w tej bajce ... .Ałć


No właśnie, jak można Bipcia nie lubić..:cry:
Mówisz Lolek że żółwiki 2 są w atmosie.. ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak mozna zolwi nie lubic , no pytam sie jak !? ;)
To tak jakby nie lubic pizzy, Coca Coli ;)

Przepraszam panowie ale pewnych recenzji nie rozumie a raczej zajawki na nie ..
Po co, na co recenzowac zolwie !?
Zolwie sie oglada ! Siada wygodnie w sofie czy tam fotelu i oglada szamajac przy tym cos co tam nam pasuje popijajac cos w czym tam kazdy sobie degustuje jarajac sie Megan,zacieszajac z tych dwoch oszolomow(Bepop,Rocksteady)bez wiejszej rozkminy,analizy itp . Co mnie dzwiek obchodzi w tej bajce ... .Ałć

Nie napisałem że nie lubię, tylko że nie jestem fanem... a to jest różnica... dla wielu te filmy z żółwiami pozbawione są sensu, ale mają prawo tak oceniać... ich sprawa... W czasie filmu bardzo bardzo rzadko coś jem dlatego np do kina chodzę między 12-15 żeby było jak najmniej mlaskania itp... w domu oglądając najczęściej tylko coś popijam. Pizza i cola też nie jest to coś co przesadnie lubię... Z tego powodu jestem gorszy od innych ??
A co do dźwięku to dla mnie jest różnica nawet w takim filmie, tym bardziej że jest dźwiękowo super... w innym wypadku w sumie można by było poczekać 3 miesiace i obejrzeć w tv..
A ocena filmu należy do tej osoby co opisuje i tak naprawdę nikomu nic do tego...To sprawa gustu a o tym się nie dyskutuje....

Bipo pod względem dźwięku na 100 proc. nie będziesz zawiedziony.

Piramida nie tylko w tym filmie mamy podobne zdanie...:)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W kinie powiem Ci wyglądało fajnie , ale wiesz Ty do tego tematu troszkę inaczej podchodzisz niż ja :) bardziej wymagający jesteś, ale jestem ciekawy jak ocenisz efekty...fabuła słabsza niż w I cz.. ale generalnie wg mnie warto obejrzeć, choć można przeczytać opinie również negatywne - więc jak to zwykle kwestia gustu. A jak dźwiękowo nie skręcą to na pewno głośniki będą miały co robić :) Ja na BR zamówiłem..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To już kin do oglądania filmów ma coraz mniej, bo rozumiem że w tych co już oglądał (a rzucał fotelem) to jest zdjęcie jego z napisem " ...Tego Pana nie obsługujemy .." :)
 

pantomima

Banned
Nie napisałem że nie lubię, tylko że nie jestem fanem... a to jest różnica... dla wielu te filmy z żółwiami pozbawione są sensu, ale mają prawo tak oceniać... ich sprawa... W czasie filmu bardzo bardzo rzadko coś jem dlatego np do kina chodzę między 12-15 żeby było jak najmniej mlaskania itp... w domu oglądając najczęściej tylko coś popijam. Pizza i cola też nie jest to coś co przesadnie lubię... Z tego powodu jestem gorszy od innych ??
A co do dźwięku to dla mnie jest różnica nawet w takim filmie, tym bardziej że jest dźwiękowo super... w innym wypadku w sumie można by było poczekać 3 miesiace i obejrzeć w tv..
A ocena filmu należy do tej osoby co opisuje i tak naprawdę nikomu nic do tego...To sprawa gustu a o tym się nie dyskutuje....

Lolek - nawet w najmniejszym stopniu nie odnioslem sie ad Persona do Ciebie bo jak sam zaznaczyles , nie powiedziales ze Turtlesow nie lubisz :) za cola pizza rowniez nie przepadasz ale to nie znaczy ze cos z Toba nie tak , wiec nie wiem skad uroil sie u Ciebie pomysl ze nalezysz do gorszego "sortu" . Glownie uderzylem w zupelnie co innego ;)
Od nadmiaru bajek ktore ogladasz dosyc czesto , stales sie nadwrazliwy jak dziecko ;) (joke).
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
...może dlatego że z rana to pisałem.. :) spoko - oby tylko takie problemy miał człowiek ... Peace :)

Ps a tu jeszcze jedna bajka do obejrzenia X-men najnowszy ..:) ale w tym wypadku już jakimś "fanem" jestem ;;;:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Doktorek może nie - choć z trailerów które obejrzałem to może być dla mnie jeden z najlepszych Marvelów, ale SW RO ma szanse pobić rekord..a co ważne wg mnie oczywiście może być fajniejszy od SW VII :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
W kinie powiem Ci wyglądało fajnie , ale wiesz Ty do tego tematu troszkę inaczej podchodzisz niż ja :) bardziej wymagający jesteś, ale jestem ciekawy jak ocenisz efekty...fabuła słabsza niż w I cz.. ale generalnie wg mnie warto obejrzeć, choć można przeczytać opinie również negatywne - więc jak to zwykle kwestia gustu. A jak dźwiękowo nie skręcą to na pewno głośniki będą miały co robić :) Ja na BR zamówiłem..

Dzień niepodległości w 3D oglądałeś? Jakie wrażenia?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzień niepodległości w 3D oglądałeś? Jakie wrażenia?

Głębia i te sprawy były ale jeśli chodzi o jakosć obrazu to wiesz ja w kinie na 3d nie pamiętam kiedy było bardzo dobrze - na BR zawsze jest zdecydowanie lepiej jeśli chodzi o ten aspekt.. do tego duży ekran to inne ma się odczucia niż na powiedzmy naszych 55 -65 calach..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jeśli do kina na 3D to tylko IMAX. Ja w ostatnim czasie obejrzałem nowych Xmanów, nie jesten fanem serii, ale całkiem znośna część i niezłe 3D.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja chodzę do kina tam gdzie mam najbliżej z pracy bo staram się chodzić w godzin. 12-15 .. więc wspomniane kino przez Ciebie wypada z gry :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W sumie tak ale nie wie że idę do kina i nie Prezes, a mój Dyrektor - Wodzu takimi rzeczami się nie zajmuje... ale ja mam w umowie w ten sposób zapisane że muszę w tygodniu być w pracy przynajmniej te 40 godzin, czy w jednym dniu ja będę 4 godziny, a w drugim dniu 12 godzin. to nikogo nie interesuje, ma być zrobiona robota i odpowiadam głową jak coś poleci.. oczywiście samo wyjście zgłaszam Dyrektorowi.. i wychodzę wtedy kiedy jest spokój (dlatego czasem pisałem że idę do kina tydzień czasu i nie mogłem dojść) .. a do tego wiesz jak raz na 2-3 miesiące wyjdę do tego kina to nie jest to coś co spowoduje że firma upadnie.. częściej nie chodzę do kina.. a z dziećmi chodzę już w normalne godziny... jestem w stanie przeżyć te mlaskania, szurania itp.. I najważniejsze jak nie ma mojego Dyrektora to wtedy zapominam o czymś takim.. ja albo On musimy być na miejscu.. i generalnie z miesiąca jak policzę godziny to i tak jestem minimum te 10 godzin dziennie w pracy nie licząc pracy w domu którą czasem zabieram, a czasem jest to częściej niż czasem - rozumiesz :) także swoje i tak siedzę w firmie.. ale wiedziałem na co idę jak stawałem do kastingu..ale nie żałuję .. takie życie .. za 8 godzin nie dostaje się odpowiedniej pensji..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja jeszcze w pracy jestem :) ale już się zbieram .. z garnituru przebieram się w ludzkie ciuchy i do domu .. na dzisiaj koniec...Pozdro..
 
Do góry