Nowe telewizory SAMSUNG seria H

scigal

New member
Witam, za 2 dni zamierzam zamówić 55H6400. I tutaj moje pytanie czy dźwięk w tym modelu ma naprawde opóźnienie przy filmach z dysku (wspominalo o tym kilku uzytkownikow wczesniej) ? I drugie pytanie - jak wyglada granie na tym modelu. Czy ktos grał na X360 albo PS4 - jak wrażenia? Czy wysoki input lag przeszkadza w grach online ? Dziekuje za odpowiedz.
 

Konteczko

New member
Zna ktos moze wymiary opakowania telewizora samsung 40h6400 ? Udalo mi sie znalesc tylko wymiary 55 cali a jest to 154cm/80/14,5. Moze komus sie przyda.
 

Rafal7

Banned
Witam, za 2 dni zamierzam zamówić 55H6400. I tutaj moje pytanie czy dźwięk w tym modelu ma naprawde opóźnienie przy filmach z dysku (wspominalo o tym kilku uzytkownikow wczesniej) ? I drugie pytanie - jak wyglada granie na tym modelu. Czy ktos grał na X360 albo PS4 - jak wrażenia? Czy wysoki input lag przeszkadza w grach online ? Dziekuje za odpowiedz.

Tak to prawda są opóźnienia na standardowych ustawieniach, wystarczy te ustawienia zmienić i wszystko jest ok
Ja gram na PS 3 i wszystko działa prawidłowo.
 

czeski73

New member
gutekcarlow - Módl się abyś trafił na AUO. Kontrast tej matrycy w profesjonalnym teście (4500:1) znacznie przewyższył kontrast matrycy od Samsunga (4000:1) Natomiast po kalibracji to już był totalny nokaut (nie mówiąc już o matrycy Samsunga ale o większości matryc va na ten rok) albowiem wyniósł aż 6000:1 :D. Właśnie taka siedzi w moim 55H6400. Moim zdaniem z perspektywy czasu (kupiłem w lipcu) to naprawdę świetna matryca, zupełnie bez cloudingu i ta czerń szczególnie w nocy jest rewelacyjna. Co do odległości to ja mam dokładnie 3,2 m i wielkość przekątnej TV jest na styk (nawet mogłaby być spokojnie 60").

Witam

Mam zamiar kupić UE65H6400 powiedz jak sprawdzić czy tam jest matryca AUO ?
 

macnaro

New member
Witam,
kupiłem tv 50hu6900 i mam problem z napisami przy plikach mkv. Filmy odtwarzam poprzez DLNA z dysku podpiętego do routera. Wszystko działa ok oprócz tego że tv gdzieś zapamiętuje ostationio odtwarzane napisy i zawsze je wyświetla w 40 min. nowego filmu. Od tego momentu tv wyświetla mi zarówno napisy aktualne jak i stare z priorytetem tych drugich. Napisałem, że zapamiętuje bo nawet jak z dysku usunę wszystkie napisy oprócz aktualnych to we 40 min. i tak jakimś cudem wyświetli starsze wcześniej odtwarzane. Nadmienię, że w starym modelu samsunga nie miałem takich problemów. Wszystkie napisy w srt i wszystkie mają nazwę taką samą jak pliki z filmami. Ja już nie mam pomysłu co z tym zrobić. Czy ktoś się spotkał z takim problemem i wie jak mu zaradzić?
 

macnaro

New member
Za serwer DLNA służy router ASUS n55u z wpietym dyskiem. Ale wątpie aby tu był problem. Po pierwsze ze starszym TV Samsung nie ma problemów, a po drugie serwer dlna nie może przekazać czegoś czego nie ma (jak pisałem, stare napisy usunąłem z dysku).
 

rafaa

New member
Czy Wam również tv aktualizuje się automatycznie mimo wyłączonej funcji automatycznej aktualizacji? Irytuje mnie to bo świadomie nie instaluję kolejnych wersji żeby nie kaszanić tego, co działa dobrze.
 
Do góry