Nowe odtwarzacze bluray 2014 - czy warto czekać? Jaki odtwarzacz kupić w 2014?

Whiplash

New member
Bez reklam
No niestety ja kupilem BDP140 bo ladny i wygladal jak normalny player a nie listek i niestety 2x wymiana na nowa sztuke i nic. To dobrze ze sklep byl na tyle elastyczny i zamowil nowa sztuke bez wysylania na serwis a jak to nic nie dalo to wyminili mi na Panasonica. Poczytaj watek o BDP160 jak na mnie naskoczyli bo krytykowalem pionka.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Tu się z tobą zgadzam jak piszesz dałem 1000zł i powinienem się cieszyć a tu dupa dziś do Gdyni na serwis poszedł i taki mam z niego pożytek więcej nic z pionka nie kupię pierwszy raz reklamuję sprzęt od wielu lat w 21 wieku przykre to jest,ja na szczęście kupiłem w sklepie od polskiego dilera więc wysłałem bez przeszkód
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
mam taka nadzieję bo z gdańska do Gdyni mam nie daleko a jak się przejadę do nich to nie bedzie już tak miło można mnie łatwo zdenerwować czekam 30dni bo tyle serwis ma,Czyli pionki wszystkie nie są testowane jak wychodzą z fabryki
 
Ostatnia edycja:

gerus6

Active member
Bez reklam
spinacz66 napiszę tak:
1.Myślę, że nie masz skończone 15 lat (właściwie to patrząc na ortografię to chyba z 10 )
2.Wymyślasz tutaj różne rzeczy, podaję kilka przykładów ;
- chwaliłeś się, że kupiłeś tydzień temu blu-ray "Wilk z Wall Street" jak armanig zapytał się dzisiaj, jak tam film, to stwierdziłeś, że nie oglądałeś bo cały czas balowałeś :) pytam się kiedy to tak balujesz? jak codziennie od rana do wieczora wypisujesz tu jakieś mądrości z dziedziny AV :)
- napisałeś tydzień temu, że kupiłeś odtwarzacz blu-ray i miał przyjść w środę, oczywiście w środę nic na ten temat już nie wspominałeś, dopiero jak inny kolega z forum zadał Tobie pytanie (w środę ok godz 17,00) to napisałeś, że właśnie czekasz :) później o 22,00 byłeś już niby po testach (w międzyczasie udzielałeś się na forum w innych tematach ;))
Napisałeś, że nie odtwarza DVD+R, czy przegrałeś coś z płyty DVD-R, na płytę DVD+R? śmiem twierdzić, że nie.
następnie pisałeś, że fachowiec z serwisu powiedział Ci, że ten model ma problemy z napisami na oryginalnych płytach :) ale Ty tego nie sprawdziłeś :) i wysłałeś odtwarzacz (kurierem z Gdańska do Gdyni :))do serwisu :):):):):) idziemy dalej ;) kolega Hermann chciał, abyś ściągnął jakąś płytę SACD i zrobił testy, szybko go zbyłeś, że nie masz takich płyt (miałeś ściągnąć ;)) chyba, że te wszystkie Twoje pliki do testów typu MKV, Divix, AVI masz oryginalne ze sklepu :) no to przepraszam ;)
- napisałeś, że bardzo dawno nic nie wysyłałeś do serwisu, a w innym temacie piszesz, że co 8 miesięcy wysyłasz swoją nagrywarkę do serwisu, bo dużo nagrywasz ;) aby Ci ją wymienili na nową.
- w innym wątku napisałeś, że byłeś menadżerem sklepu :) pytam się kto by Cię zatrudnił, jak Ty nie umiesz ani jednego zdania napisać bez błędów (nie tylko ortograficznych)
- pomijam już fakt, że jesteś expertem od sikorek :):):)
Moim zdaniem jesteś po prostu mitomanem, taka jest prawda i to by było na tyle (na razie ;)).
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
Gerus wiem ze się nie lubimy bo nie raz cie już zgasiłem.Baluję bo lubię i stać mnie filmy kupuję hurtowo jak paczka przychodzi mam masę nie obejrzanych.Paczka przyszła około 19 kurierzy rozwożą do 22.Herman chciał nie prosił jak bym miał takie nośniki ale ja nie mam avi mkv mam nie oryginalne nawet nie wiem czy w sklepach można to dostać.Jakim menadżerem?sam już zmyślasz mówiłem że pracowałem we firmie reklamowej ale rzuciłem to i mam własny biznes nie potrzebuję nikogo dorabiać teraz na mnie pracują ludzie.O to filmy których nie obejrzałem z ostatniej paczki GERUS poszukaj czy tytuły sie zgadzają bo ty lubisz doszukiwać się i fabrykować fakty pisałem jakie zamawiałem wklejam też ile zarabiam GERUS popatrz na fotki dobrze te samo otoczenie bo powiesz że ściagnołem i wklejłem nie swoje robisz tylko ty zamieszanie umieszczam to żeby po raz kolejny obalić twoje komunistyczne teorie spiskowe.Stać mnie by było na prawie każdy sprzęt ale nie jestem rozrzutny dzisiaj można być milionerem a jutro bankrutem wole zainwestować.W następnym tygodniu nowa dostawę filmów dostane znowu zdarza mi się podwójnie kupić bo nie pamiętam wszystkiego co mam.Podobnie 2 dni temu miałeś problem co to jest vinil jak na pisałem tylko ty z tym i wyskoczyłeś błyskotliwie jak te 2 wiewiórki z reklamy bankowej a piszesz że ze mną coś nie halo raczej z twoja głową jest coś nie tak bo zawsze chcesz zabłysnąć kogoś oczernić tylko dowodów na to nie masz i sam się ośmieszasz.Mam nadzieje że teraz się UCISZYSZ i PRZESTANIESZ SIAĆ FERMENT NA FORUM I PSUĆ MI OPINIĘ BO SAM SIĘ ZBŁAŹNIŁEŚ PO RAZ KOLEJNY
A jak dalej będziesz mnie oczerniał i pomawiał spotkamy się w sadzie bo na to jest paragraf mój prawnik zgłosi się do administratora forum o udostępnienie tych postów na których mnie oczerniasz i ty też dostaniesz pismo z sądu jedna wojnę z NK w sądzie już miałem i wygrałem.Idiotę to możesz robić z siebie nie z kogoś! Bo ja nie mam zamiaru tu z tobą się użerać jak mały chłopiec tylko załatwimy to w sadzie jak dorośli ludzie


to mój miesieczny dochód

 
Ostatnia edycja:

gerus6

Active member
Bez reklam
Jakoś tutaj nie widzę blu-ray Wilka :) i paragonu z zakupu odtwarzacza ;) pokazując to drugie zdjęcie już nie mam wątpliwości, że masz 15 lat :)
Dalej nie wiem co to jest "vinil" :)
Daj foto płyty blu-ray Wilk z Wall Street z paragonem zakupu odtwarzacza ;)
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
jest DVD ale dla ciebie zamówię BD bo składałem przedpremierowo zamówienie miesiąc naprzód a ty jakom masz wersje pochwal się wklej foto z netu masz w avi ściągnąłeś a się tu mądrzysz.Paragon sklep szczepił razem z instrukcją jako dowód zakupu i wszytko poszło do serwisu a jeszcze kabel hdmi miałem gratis w komplecie coś jeszcze?15 latek nie prowadzi własnego biznesu przeczytaj załączniki o własnej działalności bo nie masz o tym pojęcia a to zdjęcie specialnie dla cb wkleiłem bo z twoich wypowiedzi wychodzi ze ja się chwalę nic nie kupuję tylko dużo mówię.Spotkamy sie w sądzie a tam miło już nie będzie tylko nie kasuj swoich postów bo to już robiłeś bodajże gdzie Juhass zakpił z cb jak napisałeś o ortografii w temacie o Samsungu gdzie pisałem z Armanim.Wiem że zżera cie zazdrość bo zarabiam więcej i mogę dużo więcej mieć i coś w życiu osiągnełem sam na to zapracowałem ale ty do tego się nie przyznasz nie będę z tobą polemizował bo nawet nie ma sensu rozmowa z mniej inteligentnym człowiekiem.

Kolejny dowód ze szukasz zaczepki piszą że nie wiesz co to vinil z kogo robisz idiotę pomyśl sam z siebie nic dziwnego że nikt nie chce z tobą wchodzić w dyskusję
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
Ja tak samo jak wymyśliłeś że byłem jakimś menadzerem a ja nigdy nie napisałem tego tylko że pracowałem w firmie reklamowej jako inform bo takie mam wykształcenie zaliczyłem kilka firm i to rzuciłem wole własny biznes i lody kręcić więc sam jesteś kłamcą a oczerniasz innych kolejny dowód twojej prawdomówności zmieniasz już front i temat rozmowy bo nie masz nic na swoja obronę.Ja również kłamstwa i obłudy nie cierpię ludzie co mnie znają to wiedzą że jestem szczery do bólu bo walę zawsze prosto z mostu zresztą nie muszę ci się tłumaczyć bo jak widzę nie masz pojęcia jak prowadzi się własny biznes każdemu się wydaję że to takie proste jest w tej biurokracji i zaraz miliony chciał by generować pierw trzeba za inwestować swój kapitał początkowy a profity przychodzą dopiero po latach.Masz problem bo podważałem twoje wypowiedzi a ty nie możesz tego przeboleć i doszukujesz się dziury w całym byle gdzie sam już nie wiesz co tu wyszukać na mój temat bo się w tym gubisz.Co do rozmowy i komunikacji z innymi to jak obserwuje to z nikim nie możesz złapać tematu w każdym wątku piszesz wyrywkowo albo się wtrącasz nie na temat.Piszesz że tak śledzisz moją obecność na forum może się we mnie zakochałeś?tylko ja nie gustuję w chłopcach dla mnie to nie normalne jest twoje zachowanie ja nie siedzę przed monitorem i nikogo nie kontroluję.Poza tym że ja siedzę na forum to nie znaczy że jestem w domu nie wiem jak ty ale ja nie żyję w czasach PRLU i nie chodzę z laptopem po klubach czy nie siedzę przed monitorem cały dzień jak ty i nie szpieguję wszystkich od tego mam smartfona i tablet tam też jest net i można surfować po sieci i od czasu sprawdzić co jest na forum ale dla cb to trudne do zrozumienia.Następny post jaki skasowałeś Było w temacie jak dyzio pytał się o salkę kinową w wyboru miedzy projektorem a TVUHD ty mu doradziłeś żeby kupił to i to za 20min skasowałeś swojego posta bo nie masz bladego pojęcia w temacie a chcesz zabłysnąć po raz kolejny zastanów sie co piszesz
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
ja już skończyłem te dywagacje ja tego nie zacząłem(mozna zobaczyć to w postach) i nie pozwolę żeby mnie ktoś oczerniał i pomawiał uważam za zakończoną debatę
 

Hermann

New member
Gerus wiem ze się nie lubimy bo nie raz cie już zgasiłem.Baluję bo lubię i stać mnie filmy kupuję hurtowo jak paczka przychodzi mam masę nie obejrzanych.Paczka przyszła około 19 kurierzy rozwożą do 22.Herman chciał nie prosił jak bym miał takie nośniki ...

Hmmm...można powiedzieć, że chciałem, jednak ująłem to w formie prośby.

Spójrz na mój post ze str 23.

Napisałem; "...mam 2 pytania i i 2 PROŚBY...(!)"

Jedna z tych próśb dotyczyła własnie sprawdzenia jak to jest z czytaniem SACD.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Ale Hermann pisałem już dawno przed kupnem poczytaj tez moje posty ze nie posiadam tych nośników więc nie mam jak sprawdzić a zmyślać nie będę czy to samo by było jak w testach AV.Nie wiem czy też zauważyłeś że zawsze pisałem że kupuje go do filmów nie muzyki.Możesz tez odgrzebać temat to chyba nawet ten sam jest gdzie gerus pytał się jakie polecam mu SACD.Powiedziałem że żadnych nie polecę bo nie miałem styczności z tymi nośnikami pamiętasz ten wątek?Nie mam doświadczenia w tych nośnikach.Moim zdanie to można wybrać się do salonu przed kupnem i sprawdzić na własnych nośnikach salony to umożliwiają na miejscu oraz wypożyczają sprzęt nawet można dogadać się z mniejszym sklepem wiec nie widzę problemu tylko trzeba się troszkę ruszyć samemu a nie czekać na gotowe ja tez jak coś kupuje to robię najpierw rekonesans samemu. Sorry ale na ściąganie i nagrywanie samemu nie mam czasu bo pracuję i pilnuje swojego interesu jedynie wieczory mam dla siebie
 
Ostatnia edycja:

Krzaku666

Banned
Korzystając z waszych rad można wywnioskować że kupując odtwarzacz BD należy wybrać najładniejszy, może być awaryjny i zawodny w przypadku wielu formatów, ciezsyć się jeżeli czyta stare płyty DVD/Divx z piwnicy i podobno niektóre napisy, ale za to ma VCD, ma sens...
 

Hermann

New member
Korzystając z waszych rad można wywnioskować że kupując odtwarzacz BD należy wybrać najładniejszy, może być awaryjny i zawodny w przypadku wielu formatów, ciezsyć się jeżeli czyta stare płyty DVD/Divx z piwnicy i podobno niektóre napisy, ale za to ma VCD, ma sens...

Nie bardzo wiem o jakim odtwarzaczu piszesz, ale nie jest tak.

Nic nie przeszkadza, żeby odtwarzacz był w miarę ładny i nie przypominał naleśnika czy piramidy, ani jakiegoś innego grzyba, ale mówimy właśnie też o jego brakach i ewentualnej awaryjności, jak i o jego ewentualnych zaletach.
Ostatnio było sporo o Pionku 450, pewnie myślisz o nim.

Otóż myślę, że wiele osób napalonych na niego, po tych przygodach spinacza przemyśli jednak poważnie zakup tego sprzętu.
A już jeśli nawet zdecydują się kupić, to bardzo dokładnie sprawdzą w momencie kupna, te punkty, w których ujawniają się jego wady.
I myślę, że te dyskusje są dla nich potrzebne, jak kubeł zimnej wody na rozpaloną głowę.

Ja też byłem bardzo napalony, teraz patrzę bardziej krytycznie.
Prawdę mówiąc chyba wstrzymam się, i poczekam na inne odtwarzacze Pioneera, które mają się ukazać jeszcze w tym roku.
Bo nie tylko LX-58, czy LX-88, ale słyszy się o BDP-170, a także czytałem też, że może pojawi się także BDP-470

A przecież nie tylko Pioneer wypuszcza nowe odtwarzacze.
Wiadomo, że szykuje się z nowymi odtwarzaczami Panasonic, jak i Sony ( i to zdaje się już na maj były zapowiadane). Nie jest wykluczone, że i inne firmy zrobią niespodziankę.

Pożywiom - uwidim (pożyjemy -zobaczymy), jak mawiają nasi przyjaciele iz Kitaja.

W sumie popatrz na tytuł wątku, mowa jest tam o wyborze pomiędzy odtwarzaczami z 2014, a obecnymi na rynku odtwarzaczami z 2013.
Dotychczas kręcimy się w odtwarzaczach z roku 2013.
W podsumowaniu kontrowersyjnego artykułu w Audio-Video piszę o odtwarzaczach z roku 2014, ale przecież wszystkie testowane tam odtwarzacze są z roku 2013!

A wśród tych z 2013, jak się okazuje, nie widać takiego, który by był zupełnie bezawaryjny, a przy tym zachował cechy odtwarzacza uniwersalnego, jak np odtwarzacze Oppo.
No i oczywiście, w miarę przyzwoicie wyglądał.
I nie był przesadnie drogi, jak Oppo.

Jeśli widzisz takiego kandydata, to nam go wskaż.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Spinacz kupił sobie ten odtwarzacz tak jak kupił płytę blu-ray "Wilk z Wall Street" ;)
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Spinacz kupił sobie ten odtwarzacz tak jak kupił płytę blu-ray "Wilk z Wall Street" ;)

Ja już pisałem w czym ty masz problem.Pochwal ty się jakom masz wersję Wilków?wklej foto z netu pirata ściągniętego.Poza tym czy ja napisałem w wątku "film" jakom wersję kupuje jak pisałem z Armanim nie wiec chłopie czytaj ze zrozumieniem napisałem że kupiłem i że w DVDMAXIE maja 2 wersje BD i napisałem że nie wiem w czym jest różnica Armani mi to wytłumaczył .Armani może to potwierdzić chodziło o fioletową wersje.Po raz kolejny się zbłaźniłeś i sam nazwałeś oszustem odgrzeb temat i poczytaj ale u ciebie czytanie ze zrozumieniem wychodzi trudno czekasz tylko jak sęp jak ktoś coś napiszę bo sam nie masz odwagi napisać w konfrontacji bo zmyślasz i nie prawdę piszesz a kogoś oczerniasz.Gerus przypominasz mi takiego gościa z mojego osiedla na emeryturze mu się nudziło i chodził też szpiegował ludzi,pisał na nich donosy,szukał jak ktoś źle zaparkował żeby donieść na niego i długo się nie pocieszył żona od niego odeszła a jego do zakładu we Fromborku wywieźli identyczny miał taki sam syndrom jak ty.Znowu się ośmieszasz czy ty robisz to świadomie czy tylko chcesz zaistnieć na forum jak ktoś ci da ripostę kasujesz swoje posty i udajesz nie winnego i uciekasz jak szczur tak jak teraz bo nie masz nic na swoja obronę a kogoś pomawiasz nazywasz oszustem a sam nim jesteś tylko sam tego nie widzisz.Po raz kolejny obaliłem twoje teorie spiskowe i udowodniłem że jesteś oszustem.

tu jest rozmowa gdzie ja napisałem że kupuję BD tylko że zamówiłem i kupiłem
http://www.hdtv.com.pl/forum/filmy/95947-transformers-tvn-13.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry