Need for Speed: Shift

-AS-

New member
NFSS + G25 = duuuzo zabawy.

Czym wiecej gram, tym bardziej mi sie podoba. Dzwiek jest niesamowity, silniki rycza, zawieszenie skrzypi, piski sa realistyczne. Moim sasiedzi musza myslec ze otworzylem tor wyscigowy u siebie w domu :grin:

Gram na najtrudniejszym poziomie i musze przyznac rowniez, ze gra jest dosc trudna a AI dosc dobre.

Oczywiscie sa niedociagniecia w grze, ale zabawa jest przednia. Zmusilem sie, zeby odejsc od konsoli, bo trzeba isc zaraz spac i rano wstac do pracy :-(
 

Cyrian

New member
Z AI troche przesadzili w pozytywnym tym słowa znaczeniu :)
Koniec wyScigu ok 100 m do mety wyScig 1 na 1 Trącam przeciwnika oboje robimy bączki i ja wypadam z trasy co na to przeciwnik ..... na wstecznym do mety dojechał . Niewiem czy to przypadek ale szczeka mi opadła :D
 

Forest89

Active member
Bez reklam
azet napisał:
grałem w demo pc, pewnie dla ps3 będzie to samo, nie wiem, nie mam doświadczenia, jeżeli się mylę to przepraszam ,po tym co zobaczyłem na własne oczy, mogę powiedzieć że jest ładna, graficznie, napewno nie jest to badziew, ale jak pisałem dla mnie NFS to pościgi policyjne, wyścigi po mieście, w shifcie będą tylko wyścigi na torze, wszytko jednakowe, tylko zakręty będą inne w innych miejscach, nuuda, to nie nfs.
NFS był krytykowany ostro za tą uliczną papkę, wszyscy się cieszą, że wkońcu zrobili niezły symulator a Ty narzekasz znowu na odwrót?
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Choć nie grałem w shifta to także uważam że jeśli nfs w mieście a jeśli gra rozgrywa się na wyścigowych torach to powinna mieć w sobie dużo więcej symulacji. Zobaczę czy może po demku zmienię swój osąd.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ale o ile pamięć mnie nie myli to Shift to dopiero jedna z trzech gierek, która ma wyjść jako NFS. Shift ma być symulatorem, któraś z kolejnych wersji będzie z starym stylu ;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie czuje nic dobrego w powietrzu:

  • Need for Speed: Shift (PS3, Xbox 360, PC, PSP) -- A "hardcore racing simulation" overseen by Black Box executive producer Michael Mann, and Patrick Soderlund, the co-founder of DICE and current senior vice president of EA Games Europe. External developer Slightly Mad Studios will be responsible for putting a realistic spin on the franchise.
  • Need for Speed: Nitro (Wii, DS) -- As you might expect, this one will feature a "unique visual style," courtesy of EA Montreal. Nitro promises to take full advantage of the unique controls on offer for both platforms, but without sacrificing depth. According to Munro, "We do not want to fall into the trap of creating a 'Need for Speed Lite.'"
  • Need for Speed: World Online (PC) -- Jointly developed by Black Box and EA Shanghai Singapore, this free-to-play online racer is set to launch in Asia this Summer, with a North American release slated for next Winter.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

azet

Member
Bez reklam
Ogr napisał:
Też ubolewam nad zmianą stylu NFS :(
Liczyłem że ta marka utrzyma stary styl ,niestety ewoluuje w innym kierunku :niewiem:
jeżeli mogę się jeszcze wtrącić,dawno temu jak dla mnie były dwie gry, Toca - wyścigi na torze (z podzielonym ekranem na pc x 4 graczy ) i nfs hot pursuit x 2 graczy na pc,na zawsze zostaną mi w pamięci zarwane noce ze szwagrem jak nas łapano albo my ich łapalismy jako policjanty,potem też ścigało się ale po mieście, i to jest własnie NFS.A teraz co ? wyścigi na torze-:( a gdzie malowanie, gdzie tuning optyczny:( ,gdzie jazda po mieście :(
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Co Wy tacy zaskoczeni? Już od dawna było wiadomo, że to będzie wyścig na torze. Mnie się gra spodobała i chyba ją kupie :)
 

-AS-

New member
azet napisał:

Na komisariacie?

Jak ktos spodziewa sie po tej grze, tego co po starych NFS - 'zamkniete oczy i gaz do dechy', to niech zdecydowanie nie kupuje tej gry! W grze trzeba hamowac, skrecac i miec oczy otwarte. Jak chcecie arcadeowa gre Burnout jest w dobrej cenie. Oczywiscie NFSS nie jest hardcore'owym symulatorem, sa elementy arcade'owe, ale jest ich duzo mniej niz w poprzednich czesciach. Mam Undercover (i nawet go skonczylem z nudow) i moge smialo powiedziec, jak podobal Wam sie undercover, Shift sie nie spodoba.

Nie wiem jak granie na padzie, ale na kierownicy gra sie bardzo fajnie (wszystkie asysty off, poziom hard, etc)

Pozdrawoiam
 
W Shifcie dorzucili coś nowego - po przywaleniu w barierkę obraz nagle się rozmywa, jakby gość za kierownicą dostał wstrząsu mózgu.........niezła jazda :)
 

azet

Member
Bez reklam
-AS- napisał:
Na komisariacie?

W grze trzeba hamowac, skrecac i miec oczy otwarte.

Pozdrawoiam
i bardzo dobrze że tak jest, wcale nie spodziewałem się że będzie jak w starych grach, przecierz świat idzie naprzód, muszą być wprowadzane udoskonalenia gry, ale wolałbym by móc to robić jeżdżąc po mieście i uciekając przed policją,szczególnie to drugie mżna robić na setne sposoby ,wybierając rózne drogi ucieczki bo miasto na to pozwala, wyścigi , to tylko , jakieś tam tory, ileś tam okrążeń i jednakowe zakręty, które będzie można przechodzić na śpiąco, bo będzie się znać tor na pamięć ,przepraszam bardzo ale...........nuuuuuuda :( to np. Toca a nie NFS
 
Ostatnia edycja:

-AS-

New member
azet napisał:
i bardzo dobrze że tak jest, wcale nie spodziewałem się że będzie jak w starych grach, przecierz świat idzie naprzód, muszą być wprowadzane udoskonalenia gry, ale wolałbym by móc to robić jeżdżąc po mieście i uciekając przed policją,szczególnie to drugie mżna robić na setne sposoby ,wybierając rózne drogi ucieczki bo miasto na to pozwala, wyścigi , to tylko , jakieś tam tory, ileś tam okrążeń i jednakowe zakręty, które będzie można przechodzić na śpiąco, bo będzie się znać tor na pamięć ,przepraszam bardzo ale...........nuuuuuuda :( to np. Toca a nie NFS

Jak to mowia: dla kazdego cos innego. Szanuje Twoje zdanie, ale jezeli pozwolisz, sie z nim nie zgodze. Caly sport motorowy, to jezdzenie po trasach i nie koniecznie nazwalbym to nuda. Takie trasy jak Nordschleife, Spa czy tez Monza to klasyka, a jezdzenie po nich to czysta przyjemnosc (przynajmniej dla mnie) (wirtualnie czy tez nie).

Jezeli sie nie myle, arcadowe gry jak Burnout Paradise czy Midnight Club w dalszym ciagu oferuja sciganie sie po miescie. Moim prywatnym zdaniem EA zrobilo krok w dobra strone.

Przepraszam za OT i pozdrawiam
 

dariuszd1

New member
Oto informacja prosto ze strony EA Polska:


Z radością udostępniamy Wam aktualizacje wersji PC i PS3.

Na PC wprowadzamy dwa nowe elementy: rozgrywkę w sieci LAN (lokalnej), która dodatkowo rozbudowuje tryb wieloosobowy, a także obsługę myszki w menu gry.

Natomiast aktualizacja wersji PS3 naprawia błąd związany z poziomem zniszczeń samochodów. Poprawka zainstaluje się automatycznie po uruchomieniu gry (wymagane połączenie z PSN).

Miłego grania!


Zatem ja bardzo się cieszę i kupuję tą grę już teraz bez zbędnego rozmyślania.
 

azet

Member
Bez reklam
-AS- szanujęTwoje zdanie i wcale nie mam zamiaru przekonywać Cię byś przestał lubić to co Ci się podoba,ten temat dotyczy gry NFS Shift i pozwoliłem sobie wyrazić swoje zdanie, jak ja odebrałem tę grę już po po samym demie (PC):smile: chyba o to chodzi na takich forach.
pozdrawiam
ps. do postu niżej ,żeby nie nabijać postów-:eek:k:
 
Ostatnia edycja:

-AS-

New member
azet napisał:
-AS- szanujęTwoje zdanie i wcale nie mam zamiaru przekonywać Cię byś przestał lubić to co Ci się podoba,ten temat dotyczy gry NFS Shift i pozwoliłem sobie wyrazić swoje zdanie, jak ja odebrałem tę grę już po po samym demie (PC):smile: chyba o to chodzi na takich forach.
pozdrawiam

Oczywiscie! :eek:k:

Pozdrawiam
 
Do góry