Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Mój skromny zestaw ;)

316vxu1.jpg


2qwe7mq.jpg
 
Tylko napisz nam swoje wrażenia z porównania. Ja robiłem tak, 30s scena w DTS HD, cofka i to samo w DTS 6.1. Również na scenie otwarcia warto sprawdzić, wtedy jak lecą napisy. Aha, czołówka czyli fanfary są w DTS HD MA 5.1 i potem się przełącza na DTS 6.1

Wysłane z XPERIA SP
 
Panowie jak tam Wasze drugie połówki na święta? - moja już się "zajęła" moim kącikiem :D
Ale jaja :D
Moja próbowała w Święta Bożego Narodzenia. Postawiła jakiś malutki choinkowy stroik ze świeczką, czy coś takiego. Szybko zmienił swoje położenie.
Moja już się chłodzi:p
Dobre :D
Ładnie ją wyszkoliłeś, na noc weź pod kołdrę, bo zmarznie :)
Poniżej zestaw wielkanocny.
W tym wątku z oczywistych względów nie wklejam obowiązkowych "króliczków" wielkanocnych :D
 

Attachments

  • aed95131b24acfe644f9159f3195229e.jpg
    aed95131b24acfe644f9159f3195229e.jpg
    102,5 KB · Wyś: 115
Ostatnia edycja:
O, widze ze nie tylko ja podlapalem pomysl z figurkami. Nie zdecydowalem tylko jeszcze czy bedzie alien, predator czy terminator a moze cos z man of steel:
http://www.aliensgroup.pl/filter/category,627,fantasy
Jest w czym wybierac tylko kasa ogranicza.
Co do sw i dtshdma to wlasnie wczoraj odswiezylem nowa trylogie i roznica w dzwieku jest znaczna. Zreszta sam ben burt mowil ze dzwiek z bd to najlepsze co spotkalo sw na malym ekranie, dlatego ja pl wydanie zbojkotowalem i sprowadzilem sobie z uk, wyszlo drozej ale bylo warto.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Szukałem w guglarce ciekawych pomysłów na półkę rtv
Natknąłem się na coś takiego :)
 

Attachments

  • 1285924519_by_Flushingflash_500.jpg
    1285924519_by_Flushingflash_500.jpg
    49,8 KB · Wyś: 1032
Dla Krzyska1980 to akurat łatwizna - wyjmie, opróżni, wstawi i dalej wyjmie, opróżni, wstawi, i dalej wyjmie, opróżni... :D
 
Moja życiówka to litr i ćwiara na głowę podczas jednego posiadzenia, ale wtedy to już śmierć kliniczna:p...Chociaż cały czas trenuję nad poprawą wyniku:D
 
kto pije i pali ten nie ma robali:D. Chociaż ja nie pale ale za to sobie wypije, a co tam:D. Może niepozornie wyglądam, ale potrafię wypić. Nie ma to jak dobry bimberek:D
 
Tak wlasnie myslalem, uderz w stol i juz ekipa sie zbiera od procentów, jeszcze Foxa mi wlasnie do kompletu brakowalo, nadworni degustatorzy forumowi :D
 
Do góry