Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Zapomniałeś wymienić jeszcze podnużek ;) A zdjęcie łóżka, co to ma wspólnego z RTV? :)
Ps. No i piesek nawet w kolor...
 
Zapomniałeś wymienić jeszcze podnużek ;) A zdjęcie łóżka, co to ma wspólnego z RTV? :)
Ps. No i piesek nawet w kolor...
A mi sie podoba, nawet zdjecie łóżka :) nie jedna żona czerpie z tąd inspiracje. Pozdrawiam. Zrób zdjęcia jak bedzie ekran+projektor+ audio

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 
aktualizacja 2017 projektor planowo będzie powieszony tam gdzie sofa a ekran projekcyjny 120" tam gdzie tv

Salon
tv-sony 50w815b
projektor epson eh-tw5300
głośniki logitech z-5500

rolety 100% zaciemnienia




(zdjecię zrobione tak,żeby wyszło najbardziej zbliżone do ludzkiego oka)



sypialnia:

tv samsung 32s62b




pokój

laptop+monitor+oculus rift+ipad

rolety 100% zaciemnienia

 
Ostatnia edycja:
Ze stycznia audio-video jest troszkę o nowym topowym zestawie Marantza - ciekawy jestem jak to zagra bo cena zobowiązuje.. tu już nie ma miejsca na błędy.. koniecznie trzeba będzie posłuchać.. a premiera niby w przyszłym tygodniu..
 
Cena jest zabójcza i niestety marantz musi pokazać że naprawdę to gra i nie na średnim poziomie ale naprawdę górna półka.. bo za takie pieniążki można kupić sprzęt marek, które typowo się zajmują stereo i mają na tym polu dużo większe doświadczenie.. ale trzeba posłuchać.. z tego co przeczytałem w necie lub w sklepach się dowiedziałem to rożne są opinie.. ja będę chciał posłuchać z SF olympica III, a może z nowością od SF by się udało posłuchać :)
 
aktualizacja 2017 projektor planowo będzie powieszony tam gdzie sofa a ekran projekcyjny 120" tam gdzie tv

No właśnie, tak się zastanawiałem o co chodzi z tym projektorem.
Dobry przykład co robi wizja na ścianie/ekranie przy samym suficie z jakością (odbicia).
Na zdjęciu może tego tak nie widać, ale te odbicia na górnej części wyświetlanego obrazu w praktyce są zajebiście widoczne.
Jak będziesz wieszał ekran, to z pasem rozbiegowym lub maluj sufit na czarno.
Co do reszty, to naturalnie gratuluje. Podczep tylko kable pod biurkiem żeby tak nie dyndały ; )
 
małymi kroczkami uda się osiągnąć cel :) Jestem w trakcie poszukiwania odtwarzacza multimedialnego,żeby nie używać laptopa w salonie, wybór to xiaomi mi box 4k lub zoomtak t8h i ekranu projekcyjnego elektrycznego 120"(jeszcze nie wiem jakiego)
 

Dokładnie to , tylko ja będę chciał posłuchać tego zestawu jak trochę w sklepie się wygrzeje jak już w końcu się pojawi (mam nadzieję że jeden taki zestaw) będą mieli dla ludzi do odsłuchów... w końcu za tyle kasy to sklep powinno być stać żeby taki jeden zestaw trzymać na sklepie.. tylko ja będę chciał z kolumnami SF posłuchać..
 
najlepsze są sklepy gdzie musisz zapłacić za odsłuch lub zobaczenie jak dany projektor świeci......akurat w tym najlepszy jest sklep w katowicach na ul rozdzińskiego :)
 
Ja tam nigdy słuchać nie chodziłem ale w domu się ciesze tym.
ce0b7115e81f53b653b66a4ff7bff398.jpg

Srebrne sony służy tylko jako podstawka.
A za tydzień ekran wjeżdża ☺☺☺
 
Ostatnia edycja:
Dokładnie to , tylko ja będę chciał posłuchać tego zestawu jak trochę w sklepie się wygrzeje jak już w końcu się pojawi (mam nadzieję że jeden taki zestaw) będą mieli dla ludzi do odsłuchów... w końcu za tyle kasy to sklep powinno być stać żeby taki jeden zestaw trzymać na sklepie.. tylko ja będę chciał z kolumnami SF posłuchać..

Dokładnie posłuchaj z czymś innym niż te kolumny co były podpięte na AS bo powiem Ci szczerze że jak dla mnie to za tyle kasy bardzo słabo i płasko to zagrało...:( Koniecznie wygrzany cały zestaw od kolumn po elektronikę.

Ja tam nigdy słuchać nie chodziłem ale w domu się ciesze tym.
ce0b7115e81f53b653b66a4ff7bff398.jpg

Srebrne sony służy tylko jako podstawka.
A za tydzień ekran wjeżdża

Coś długo Ci ten ekran robią, i jaki w końcu zamówiłeś szary czy biały Adeo i mam nadzieje że jak rozwijany to brałeś z napinaczami bp powyżej 280szerokosci wskazane ?:)
 
Ostatnia edycja:
Bez napinaczy, bez silnika, szary.
Ekran już jest u rodziców w domku.
Niestety, firma przewozowa nie mogła wcześniej go zabrać.
Zabiorą w środę i w sobotę będzie u mnie
 
Ostatnia edycja:
Odwrotnie.
Ekran zasłonie kolumny.
Jakoś przeżyje to.
Oj , nie przezyjesz. Uwierz mi, jedna kolumne miałem zasłoniętą przez ekran ,wkurzało mnie to do takiego stopnia ze wystawiałem kolumne przed ekran,wysokie tony tłumiły sie przez ekran. Teraz juz nie mam tego problemu ,zostałem zmuszony do wymiany mebli... Chyba ze zakupiłes
Ekran***akustycznie***transparentny***który posiada mniejsze lub większe perforacje.

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 
Oj , nie przezyjesz. Uwierz mi, jedna kolumne miałem zasłoniętą przez ekran ,wkurzało mnie to do takiego stopnia ze wystawiałem kolumne przed ekran,wysokie tony tłumiły sie przez ekran. Teraz juz nie mam tego problemu ,zostałem zmuszony do wymiany mebli... Chyba ze zakupiłes
Ekran akustycznie transparentny który posiada mniejsze lub większe perforacje.

Mimo wszystko gratuluje ;)

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 
Artiz,

Ciekawa dyskusja.
Tez myslalam niedawno nad kupnem podlogowki, ktora mialaby sluzyc jako celan. Byla jedna kolumna na sell na olx. A taki uklad bodajze armanig pokazal na zdjeciu kolumny BW.

Rafi, ciekaw jestem twojej opinii. Czy bedzie ci to przeszkadzalo.
 
Do góry