najmniejsza plazma

ostryga1

New member
Witam.
Mam do Was dwa pytania:
1.Czy jest planowana produkcja mniejszych odbiorników niż 37"
2.Czy do cyfrowego UPC, Panasonic 37" będzie lepszym rozwiązaniem niż najlepsze LCD 32"? Jeśli nie to proszę o konkretny model.
pozdrawiam Tomek
 

bzyq

Member
Ad1. Raczej nie. Przynajmniej nigdzie nie słyszałem i nie czytałem by jakiś producent chciał taką mała plazmę wypuścić na rynek.

Ad2. Na pewno. Napisz coś więcej jaki masz budżet na ten TV. Jeśli nie za duży to pomyśl na serią x20 Panasa. Nie jest full hd i to powoduje, że większość kanałów sd wygląda nawet bardzo dobrze :)
 
Ostatnia edycja:

mistrz

New member
Obecnie faktycznie nie ma plazm mniejszych niz 37", ale LG w serii PQ6000 mial model 32". Mam takowy w domu i uwazam ten TV za perelke wlasnie z tego powodu. Jakosc obrazu tez bardzo dobra.
 
Ostatnia edycja:

bzyq

Member
Moim zdaniem bierz 37 X20 panasa. Taki zestaw (upc + plazma) ma mój teść i obraz jest naprawdę bardzo dobry. Jeśli jednak nie plazma to pozostaje popytać na forum obok czyli lcd
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Jesli nie możesz na pewno wiecej jak 32 to szukaj tego LG 32PG6000 bardzo fajny sprzęt- nie jest idealny i do Panasonica mu brakuje ale mam go 2 lata i jestem bardzo zadowolony - PAMIETAJ O JEDNYM - TYLKO PLAZMA :bober:a jak mozesz 37 - niewielka róznica naprawde jest to bierz panasonica ktory ci podpasuje i nie zastanawiaj się !!
 

jdud2

New member
Mam Daewoo DPP-32F1 - plazma 32 cale 848 x 480 pikseli, panel produkcji lg, ten pierwszej generacji (w PQ6000 był już drugiej - i na tym się niestety skończyło). Rewelacja. Czego na nim nie puszczę to super: dvd, kiepska analogowa kablówka, blu-ray - po prostu super, bez wyjątków. Obraz wyjątkowo cieszy, chociaż miał swoje wady (wrażliwość na powidoki, mocno świecący luminofor, szara czerń).

Oglądam obraz z 2.8 metra często w zaciemnieniu, a mówię o tym w tym kontekście, że sprawiłem sobie panasa 37 cali x 20. Jest gdzieś moja w miarę dokładna opinia o tym panasie w wątku poświęconym tym telewizorom. W skrócie: Daewoo pożera panasa na śniadanie. Po trochu przez wzgląd na moją recepcję obrazu (nie daję rady z 37 cali na odległości 2.8 metra, za duży panel), ale też i obiektywnie ani kablówka ani dvd, ani nawet bluray nie były takie "cieszące oko" jak te z Daewoo (ta precyzja kształtu, bardzo niski poziom ziarna, szumów, zakłóceń, świetna ostrość obrazu). Nawet relatywnie dobra czerń panasowi nie pomogła.

Oddałem panasa rodzinie (w większym pokoju, z większej odległości jest lepiej), a ja nadal hulam na daewoo.

ps. Ja chcę nowych 32 calowych plazm! Drogi konsumencki rynku, czemu nie wymagasz tego od producentów! To był naprawdę taki dobry pomysł!
 
Ostatnia edycja:

zabezp

New member
Mogę tylko potwierdzić opinie o 32" plazmie DAEWOO DPP-32F1. W małych mieszkaniach spisuje się rewelacyjnie, żaden LCD nie dorównuje jakością wyświetlania obrazu SD. Obecnie szukałem takiego 32" telewizorka dla rodziny i tu porażka, nikt w tej chwili nie robi 32" plazm, a 37" to jest troszkę za duży.
Tak więc uważam, że gdyby taki np. Panasonic wypuścił plazmę 32" w dobrej cenie to miałby przy odrobinie dobrego marketingu sukces murowany.
 

Morpheush

New member
widać aż tak bardzo mu się to nie opłaca projektowanie i produkcja małych plazm, skoro z tego co widać w modelach na 2011 rok zrezygnował Panasonic już z produkcji 37" tv, a był jedynym producentem przynajmniej na polskim rynku który oferował tak małe plazmy, a teraz minimum jakie będzie można kupić to 42", więc kto chce jeszcze mieć 37" tv to niej się lepiej spieszy nim z półek wszystkie zniknął.
 
Do góry