Nagrywarka Panasonic DMR-EH65

kaliope

New member
podobny problem

nagralem plytke dvd-r łacznie z finalizacja na pionerze 645, i stacjonarne dvd go nie czytaja? co jest grane?
 

jarwisz

New member
Bez reklam
kaliope napisał:
nagralem plytke dvd-r łacznie z finalizacja na pionerze 645, i stacjonarne dvd go nie czytaja? co jest grane?

czy to jedyny przypadek - 1 dvd nie czyta czy nie czyta wcale dvd wypalonych w nagrywarce
 

EBal

New member
Nagrywanie płyt DVD-RW na DMR EH57

Przy płytach DVD+RW gdy na zakończenie tworzę TOP MENU wszystko jest w jak najlepszym porządku. Mogę odtwarzać i edytować w komputerze.
Natomiast przy płytach DVD-RW zaraz po nagraniu filmu lub innego programu uruchamia mi się finalizacja, której nie można zatrzymać. Po zakończeniu ukazuje się informacja że płyta jest tylko do odtwarzania. Wynika z tego że do obróbki na komputerze w celu usunięcia reklam odpowiednie są płyty DVD+RW. Nie wiem czy prawidłowo myślę? A tak to czy ktoś może wie jak powiększyć napisy. Są koszmarnie małe:( !
 

jarwisz

New member
Bez reklam
EBal - twoja nagrywarka nagrywa jak najbardziej poprawnie
ja mam te same komunikaty i wszystko jest ok.Płyty dvd-r mogę odtwarzać na wszystkim włącznie z PC

pozd
 

Krzys261

New member
Hej mam pytanie w sprawie tej nagrywarki PANASONIC DMR-EH65.macie może polskie meni do niej, bo ja Kupiłem z niemiec. Proszę o podanie jakich kolwiek informacji nazwę pliku, softu cokolwiek. Bo nigdzie na internecie nic nie mogę znajść do niej.
Z góry dzieki
 

Kemp

New member
Krzys261 napisał:
Hej mam pytanie w sprawie tej nagrywarki PANASONIC DMR-EH65.macie może polskie meni do niej, bo ja Kupiłem z niemiec. Proszę o podanie jakich kolwiek informacji nazwę pliku, softu cokolwiek. Bo nigdzie na internecie nic nie mogę znajść do niej.
Z góry dzieki
Witam po dłuższej nieobecności,
Było już pisane na 241 poście, że menu polskie jest dostępne na angielskiej stronie Panasonica:
http://www.panasonic.co.uk/customer-Support/download-centre.asp
Pozdrawiam,
 

EBal

New member
Witam, po długiej nieobecności.
Mam taki problem. Jeszcze niedawno moja nagrywarka nagrywała w trybie DVD. Płyty DVD+RW mogłam wrzucić na komputer i usunąć reklamy w Shrinku. Ale ostatnio nagrywa mi w formacie RM. I niestety, nie mogę usuwać reklam dokładnie. Co może być przyczyną. Gdzie popełniłam błąd.
Proszę o poradę!:confused:
 

adam-ck

New member
Dmr-eh57 + Panasonic Th-42pv70p

Poradżcie, gdzie kupić (jakiś sprawdzony sklep internetowym) DMR-EH57 + PANASONIC TH-42PV70P POLSKIE MENU 24 mce gwar.

Pozdrawiam
 

adam-ck

New member
podlaczenie DMR EH57 i TH-42PV70

jak w temacie, gdzies to bylo - teraz za h***** nie mogę znaleźć.

Jaka najlepsza opcja, sprzęt j/w + tuner SAT. Cos pisaliscie, że przy uruchomieniu pamieta jakies parametry.
 

irol2

New member
panasonic pomocy!!

witam,proszę o pomoc w podłączeniu nagrywarki panasonic dmr-ex77ebdekoder humax 2000 telewizor lcd lgrz37.mam cyfrę+nagrywarkę kupiłem w Irlandii Połnocnej. wielkie dziękilebiega
 

irol2

New member
panasonic pomocy!!

to znowu ja,jakoś połączyłem przez euro ale nie chce mi znalesc kanalów, mogę nagrywactylko to co widzę, połączyłem szeregowo, wadą jest to że musi byc cały czas włączony jeśli chcę oglądac tv, ale zagrzązłem! uffpozdrawiam
 

bobswit

New member
Dmr Ex 77

Niestety nie jestem Ci pomóc IROL2 w sprawie EX77 ale mam w związku z tym modelelem 3 pytania: 1.czy nagrywarka ta ma tylko tuner cyfrowy DVB-T czy również analogowy.2. W jakim sposób wykorzystujesz aktualnie naziemny tuner cyfrowy w Polce?3. Ile kosztuje ta nagrywarka w Irlandi? W sklepie internetowym znalazłem ją za 1750zł (ale termin dostawy jest nieznany)
DMR-EH67 znalazłem w ofercie za niecałe 1600zł. Nie wiem na marginesie czy czyta ona płyty CD-AUDIO?
 

JacekZ

New member
Dvb-t

Proponuję nie napalać się na tunery DVB-T. Obecnie dostępne urządzenia DVB-T pracują w standardzie MPEG-2. Europa Zachodnia jak i nasz nadajnik z Pałacu Kultury (o ile jeszcze nadaje) nadają w tym standardzie. Natomiast, zarządzenie o wprowadzeniu, w całym kraju, nadajników naziemnych DVB-T, do powszechnego dostępu, zakłada, że obraz będzie nadawany w MPEG-4, co oznacza, że wszystkie obecnie dostępne urządzenia nie będą w stanie go zdekodować.

PS. Bawiłem się tunerem DVB-T do komputera. W Warszawie działało...
 

irol2

New member
bobswit napisał:
Niestety nie jestem Ci pomóc IROL2 w sprawie EX77 ale mam w związku z tym modelelem 3 pytania: 1.czy nagrywarka ta ma tylko tuner cyfrowy DVB-T czy również analogowy.2. W jakim sposób wykorzystujesz aktualnie naziemny tuner cyfrowy w Polce?3. Ile kosztuje ta nagrywarka w Irlandi? W sklepie internetowym znalazłem ją za 1750zł (ale termin dostawy jest nieznany)
DMR-EH67 znalazłem w ofercie za niecałe 1600zł. Nie wiem na marginesie czy czyta ona płyty CD-AUDIO?

witam
kosztuje 299 funtów, ja chcę ją podłączy do cyfra+ mieszkam w Irlandii północnej, połączyłem i nagrywam aktualny oglądany program, ale nie wyszukuje kanałów z satelity, niwiem czy to możliwe? i nie ma EPG, a zatem nie mogę programowac nagrywania, może ktos mi pomoże przez skype?
mam 5 dni żeby ewentualnie ją zwrocic, a niewiem czy to właściwy zakup.
 

bobswit

New member
Dmr Ex 77

Dziękuję Jacek Z i Irol2 za odpowiedż. Podjałem decyzję, że kupię nagrywarkę z tunerem analogowym DMR EH67. Kupnem nagrywarki z tunerem cyfrowym zasugerowałem sie czytając jeden z artykułów o nowych modelach PANASONICA (DMR EX 77,87, jest kierowana na rynek niemiecki gdzie pokrycie naziemną telewizją cyfrową jest w ponad 80%). Wczesniej się pomyliłem z zapytaniem odnośnie możliwości odczytu płyt nie CD AUDIO a DVD Audio. Wiem już, że 67 je czyta.:D
 

christo

New member
Panasonic DMR-EH67

Odswiezam troche temat - czy pojawilo sie na rynku cos konkurencyjnego do Panasonic DMR-EH67 ? chce go nabyc w najblizszych dniach - cena ok 1300zl dzieki za pomoc
 

Moirte

New member
Prosye o odpowiedź

mam tylko jedno pytanie czy Panasonic DMR-EH67 ma możliwość skopiowanie z DVD, CD, lub SD zdjęć i mp3 na wewnętrzny dysk dtwardy HDD. Aby potem z niego przegladać już bezpośrednio.

temat ten się trochę rozrósł i zaczołem go czytac ale albo mi umkneło albo nie ma takiej funkcji.

dzięuję
 

jan49

New member
Nagrywanie płyt

EBal napisał:
Przy płytach DVD+RW gdy na zakończenie tworzę TOP MENU wszystko jest w jak najlepszym porządku. Mogę odtwarzać i edytować w komputerze.
Natomiast przy płytach DVD-RW zaraz po nagraniu filmu lub innego programu uruchamia mi się finalizacja, której nie można zatrzymać. Po zakończeniu ukazuje się informacja że płyta jest tylko do odtwarzania. Wynika z tego że do obróbki na komputerze w celu usunięcia reklam odpowiednie są płyty DVD+RW. Nie wiem czy prawidłowo myślę? A tak to
czy ktoś może wie jak powiększyć napisy. Są koszmarnie małe:( !
Reklamy usuwa się na twardym dysku, a potem dopiero kopiuje się na płytki DVD.Finalizacja płyty jest niezbędna do poźniejszego odtwarzania na różnych odtwarzaczach DVD.
 
Do góry