Muzyka w domu i do samochodu

Henry

Active member
Bez reklam
Tutaj chłopaki z poza tzw. polskiego światka wysokogórskiego mają bardzo dużą szansę osiągnąć coś wielkiego, Nangi zimą jeszcze nigdy nikt nie zdobył, a oni już są coraz bliżej celu i praktycznie wszystko na własną rękę.
 

xxenia

New member
Ja bardzo lubię Red Hot Chilli Peppers. Fajnie przy takiej muzie prowadzić autko. Przesłuchajcie Under the bridge, californiacation... :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Natknąłem się na coś takiego, traktuję w kategoriach "ciekawych" interpretacji Nirvany, Pearl Jam, Chrisa Cornela, Soundgarden, Alice in Chains, Audioslave, na pewno dość oryginalnych ;)
mała próbka:
[youtube]av4Yznp5XPM[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Hity MTV z lat 80' skończone...
Teraz lata 90' ;-) (według alfabetu)

[youtube]44KkXoekIWo[/youtube]
[youtube]qfNmyxV2Ncw[/youtube]
 

eddielublin

New member
Ostatnio wpadła mi do koszyka płyta Artura Rojka. Muzyka sama w sobie klimatyczna i specyficzna, ale najbardziej zaskoczył mnie poziom realizacji. Słucha się naprawdę z przyjemnością.
Polecam
PS
Wkrótce nowa płyta Marka Knopflera. A już 13 lipca 2015 kolejny koncert w Polsce.
 

Henry

Active member
Bez reklam
To ja polecam jeszcze jako LI-PA-LI, czyli prapoczątki Lipali ;)
[youtube]maWiP2IEsfM[/youtube]

Ostatnio wpadła mi do koszyka płyta Artura Rojka. Muzyka sama w sobie klimatyczna i specyficzna, ale najbardziej zaskoczył mnie poziom realizacji. Słucha się naprawdę z przyjemnością.
Polecam
PS
Wkrótce nowa płyta Marka Knopflera. A już 13 lipca 2015 kolejny koncert w Polsce.

Podpisuję się pod tym ;)
świetna płyta
A zklimatycznych ciekawych projektów dzisiaj wpadła do mojego odtwarzacza nowa płyta Skubasa- Brzask, także polecam, bo warto :)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
ja lubię bardzo Illusion, ale maksymalnie do trzeciej płyty. Te nowe z nowszych czasów z Lipą jakoś mnie bardzo nie przekonują
w ogóle w latach 90-tych ta muzyka była "konkretniejsza" ;)
A Lipa przeszedł ciekawą drogę muzyczną, a pierwsza płyta LI-PA-LI jak na tamte czasy była bardzo odważna jak na człowieka z Illusion ;)
 

eedviking

Banned
Dla odmiany zaproponuję zakochać się w muzyce i głosie Kari Bremnes(58 l.)], wiem ( po sobie)że kto raz jej posłucha , ten jak dotykiem magii, będzie do tej muzyki powracał...:D ;)

[youtube]cCE7jVPy_qE[/youtube]
 
Do góry