Muzyka w domu i do samochodu

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie musisz sie tłumaczyć, ja też słucham wszystkiego od ciężkiego metalu, poprzez dance, pop, techno, house, hiphop, ambient, electro, rock, discopolo....prrrrr. Disco Polo to jest jedyny gatunek który do mnie nie przemawia, ale nie jestem z tych co na weselach krzywią się udając wielkich znawców ambitnej muzyki i chowają sie nadąsani po kątach. Bo przecież oni słuchają tylko ambitnej muzyki, takie samo mam podejście do filmów.
Nie lubie jak ktoś się sili tylko i wyłącznie na takie produkcje udając znawce.

Tu też widze sporo wyjców które mi kompletnie nie podchodzą, ale już się nic nie odzywam.
Jednym słowem slucham muzyki, a nie gatunków :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie musisz sie tłumaczyć, ja też słucham wszystkiego od ciężkiego metalu, poprzez dance, pop, techno, house, hiphop, ambient, electro, rock, discopolo....prrrrr. Disco Polo to jest jedyny gatunek który do mnie nie przemawia, ale nie jestem z tych co na weselach krzywią się udając wielkich znawców ambitnej muzyki i chowają sie nadąsani po kątach. Bo przecież oni słuchają tylko ambitnej muzyki, takie samo mam podejście do filmów.
Nie lubie jak ktoś się sili tylko i wyłącznie na takie produkcje udając znawce.

Tu też widze sporo wyjców które mi kompletnie nie podchodzą, ale już się nic nie odzywam.
Jednym słowem slucham muzyki, a nie gatunków :)

No i bardzo dobrze :)
Disco polo jest chyba wyjątkiem...Mogę posłuchać jeden kawałek czy dwa ale niektórzy ludzie się tym jarają i twierdzą że inni nie chcą się przyznawać do słuchania tej muzyki a jak jest wesele to każdy się bawi.Tylko że po alkoholu wszystko wydaje się fajniejsze i brzydkie laski też są ładne... :)

Taką muzę tez lubię :
[youtube]VpkkfNPb39U#t=47[/youtube]
[youtube]I_pGbt-Z0Xg#t=80[/youtube]
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
z Candy Dulfer zrobiłem sobie mixa z 5 płytek i często gości u mnie w autku. Uwielbiam dźwięk saksofonu, fajnej gitarki, również basowej 9np. Wojtek Pilichowski), choć może rytm funky tamtych czasów jakoś super do mnie nie przemawia to saksofon załatwia wszystko.
 

Henry

Active member
Bez reklam
...mój znajomy jeździ z dikandą w trasy, koncerty, itp. Ostatnio chyba nawet popełnili nawet coś z Renatą Przemyk
jest to kolejny przykład polskiego zespołu, który na zachodzie jest znacznie bardziej popularny niż w Polsce.
Koncerty mają genialne, choć jak pisałem, w domu już jakoś mi nie podchodziło ;)

z Candy Dulfer zrobiłem sobie mixa z 5 płytek i często gości u mnie w autku. Uwielbiam dźwięk saksofonu, fajnej gitarki, również basowej 9np. Wojtek Pilichowski), choć może rytm funky tamtych czasów jakoś super do mnie nie przemawia to saksofon załatwia wszystko.
to polecam to - jest to jedno z akceptowalnych przeze mnie połączeń szeroko pojętego hip-hopu ;) , no i do tego bass i "dęciaki"
[youtube]3mD0QMJA2mQ[/youtube]
 

eddielublin

New member
z Candy Dulfer zrobiłem sobie mixa z 5 płytek i często gości u mnie w autku. Uwielbiam dźwięk saksofonu, fajnej gitarki, również basowej 9np. Wojtek Pilichowski), choć może rytm funky tamtych czasów jakoś super do mnie nie przemawia to saksofon załatwia wszystko.
to jak gustujesz w saksofonistkach to koniecznie
Rod Stewart & Amy Belle- I Dont Want To Talk About It - YouTube
3:00 do 3:30 chociaż cały utwór taki dość sympatyczny...ale sax poraża...
 

eddielublin

New member
No i bardzo dobrze :)
Disco polo jest chyba wyjątkiem...Mogę posłuchać jeden kawałek czy dwa ale niektórzy ludzie się tym jarają i twierdzą że inni nie chcą się przyznawać do słuchania tej muzyki a jak jest wesele to każdy się bawi.Tylko że po alkoholu wszystko wydaje się fajniejsze i brzydkie laski też są ładne... :)

Taką muzę tez lubię :
[youtube]VpkkfNPb39U#t=47[/youtube]
[youtube]I_pGbt-Z0Xg#t=80[/youtube]

jak poruszasz się w tych klimatach to sporo darmowej muzyki tego typu na stronie
Ektoplazm - Free Music Portal and Psytrance Netlabel - MP3, FLAC, and WAV Downloads
flac, wav, mp3...
 

eedviking

Banned
Trochę sentymentalnie...

[youtube]h2cGRh7x-ZE[/youtube]

[youtube]QhQdIAj70ec[/youtube]

[youtube]9SQAdwdTSTM[/youtube]

[youtube]S8awouxhenE[/youtube]

[youtube]-Jh49xDNbCg[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Procol Harum, ileż ta muzyka potrafiła zdziałać w swoim czasie ;)

Piramida, Digitally Imported to stacja która u mnie od lat gości w amplitunerze, jest na liście stacji internetowych. Nie wiedziałem że mają tak rozbudowaną stronę internetową, bardzo fajnie, będzie czego słuchać wieczorami na PC.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
hJprrfY.gif


:mrgreen:
 
Do góry