[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

SternQuest

New member
Bipo gratulacje, świetny świadomy wybór. Napewno jak będę kupował suba to wrócę do Twoich bardzo fajnych recezcji i opisu wrażeń z odsłuchu. Robisz to świetnie.
Nie zdawałem sobie sprawy że to taki kolos. Nie dziwię się że robi ciśnienie :)
Ciekawi mnie też jak bedzie ten sub wyglądał po Twojej modyfikacji :)
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Najlepiej okleić.Proste ścianki -prosta robota,koszt niewielki.
Ja okleiłem kiedyś swojego JBL ES250.
Wyszło super.
Po dwóch latach jak sprzedawałem suba okleina ładnie się odkleiła i sub był jak ze sklepu.
 

marstef

Member
Bez reklam
Wniesienie jego na 4 piętro przez jedną osobą wiązało się z wytrzymałością mojego kręgosłupa. Spokojnie dałem radę, ale co piętro odpoczynek…;-) Sorki za tak długi tekst ale tak się chciałem z Wami tym http://postimage.org/

To kupiłeś tego potwora do bloku? :) Pewnie zanim zaczynasz seans, to powiadamiasz sąsiadów żeby nie wzywali straży pożarnej - ludzie, spokojnie to tylko film :)
 

darekguma

New member
Bez reklam
No wlasnie.
Przeczytaj jeszcze raz. Albo nie. Czytaj tutaj, bo sie znowu zgubisz ;)
Skoro Bipo finalnie stawia na bass refleks, to mnie, zwolennikowi zamknietych pudel (dlatego z zalem), przyszlo polecic model z BR, ktory zje to Velo, w tym samym budzecie i do tego bialy.
Wnioskuję, że porównałes oba suby u siebie stąd taka wypowiedź, bo jak przeczytałeś w necie to nie mam pytań
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lakierowanie to profeska, ale szkoda suba. Moim zdaniem.
Będzie problem przy odsprzedaży, a dobrze położona okleina wyjdzie równie świetnie, szczególnie, że sub stoi na podłodze i nikt nie będzie się schylał z lupą.
Chyba, że to ma być biały MAT, jeżeli tak, to mam świetny patent na bezinwazyjne malowanie.
Jeżeli okleina, to proponuję z firmy reklamowej, nie z marketu.
Inna jakość.
Będzie dobrze, szczególnie, że głośnik i dodatki na subie czarne. Ładnie się się zgra ;)
 

lobos

New member
Bez reklam
Dokładnie. Biała okleina w połysku będzie lux :)
Głośniki w kolumnach czarne, subik też, więc będzie to wyglądało super ;-)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Bipo, podejdź do jakiejś agencji reklamowej i spytaj o "lepszą" okleinę.
Swego czasu mój kumpel się tym zajmował, więc wiem jaka jest różnica między marketową a używaną do reklam.... a być może za nie duże pieniądze podejmą się zrobienia...
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Bipo, podejdź do jakiejś agencji reklamowej i spytaj o "lepszą" okleinę.
Swego czasu mój kumpel się tym zajmował, więc wiem jaka jest różnica między marketową a używaną do reklam.... a być może za nie duże pieniądze podejmą się zrobienia...

Wezmę pod uwagę, dzięki za pomysł..;-):eek:k:
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ostatnio oglądałem klasyk pewnie wiecie z jakiego to filmu cyknąłem fotkę..;-)


picture uploading

Powiem wam, że mam ten film jeszcze na DVD i pomiędzy BR to przepaść.... ;-) Tak jak przy nie których filmach starych nie ma praktycznie różnicy pomiędzy DVD a BR to tutaj się naprawdę postarali..;-)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Powiem Ci Bipo, że jakość filmów na Twoim sprzęcie mnie zawsze zadziwia...pozytywnie oczywiście, bajka ;)
 
Do góry