[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Juz sie martwilem o ciebie :) Nic nie pisales o napisy xD


Kurna moze odswierzylby se historie batmana... Pamietam jedynie film z tym jak na boisku baseballa byla podlozona bomba a batmanik byl uwieziony w jakichs jaskiniach. Reszty batmanow nie moge se przypomnac.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Nie szkoda ci było kasy na Wojnę Światów?
UHD kiepsko wydane, a i sam film jak z kina klasy B.
Oglądałem jakiś czas temu i cały czas próbowałem sobie przypomnieć dlaczego mi się kiedyś (chyba) podobał ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Spokojnie Lolo pamiętam o tobie... :)
Wszystkie powyższe filmy pomimo, że zagraniczne (po za Full metal jacket) posiadają napisy pl a nawet lektora..:)

Henry niestety masz racje, wojna światów w tym wydaniu wygląda strasznie lipnie. Pisałem już o tym:
http://www.hdtv.com.pl/forum/1588905-post1140.html

Niestety zawiodłem się bardzo, obraz jest zapiaszczony, jest bardzo duże ziarno.
Na niebie latają mrówki jak na starym TV.
Obraz jak dla mnie jeden z najgorszych jakie widział na płytach Blu-ray 4k. Jeśli ktoś ma wersję na blu Ray śmiało może przy niej zostać.
Jeśli kupujemy płytę 4k to raczej oczekujemy od obrazu zupełnie czegoś innego niż to co dostajemy tutaj.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Spokojnie Lolo pamiętam o tobie... :)
Wszystkie powyższe filmy pomimo, że zagraniczne (po za Full metal jacket) posiadają napisy pl a nawet lektora..:)
Wydanie FMJ od Piramidy posiada wszystko
RELEASE SPECIFICATION

Video codec .................: HEVC with HDR
Bitrate .....................: 62.7 Mbps
Resolution ..................: 3840 x 2160 (16:9)
Frame rate ..................: 23.976 fps
Audio .......................: AC-3 | 192 Kbps | 2.0
Audio2 ......................: AC-3 | 640 Kbps | 5.1
Audio3 ......................: DTS-HD MA | 2 297 Kbps | 5.1
Language ....................: Polish Lector
Language2 ...................: English
Language3 ...................: English
Subtitle ....................: Polish x2 (SRT/PGS) | English (PGS)
Time ........................: 1h 56min 35sec
Size ........................: 53.6 GB
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No nie żle, trzeba będzie zapolować

Atmos, HDR...

6423196_sa.jpg;maxHeight=640;maxWidth=550
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Spokojnie Lolo pamiętam o tobie... :)
Wszystkie powyższe filmy pomimo, że zagraniczne (po za Full metal jacket) posiadają napisy pl a nawet lektora..:)

Henry niestety masz racje, wojna światów w tym wydaniu wygląda strasznie lipnie. Pisałem już o tym:
http://www.hdtv.com.pl/forum/1588905-post1140.html

Niestety zawiodłem się bardzo, obraz jest zapiaszczony, jest bardzo duże ziarno.
Na niebie latają mrówki jak na starym TV.
Obraz jak dla mnie jeden z najgorszych jakie widział na płytach Blu-ray 4k. Jeśli ktoś ma wersję na blu Ray śmiało może przy niej zostać.
Jeśli kupujemy płytę 4k to raczej oczekujemy od obrazu zupełnie czegoś innego niż to co dostajemy tutaj.

Jak sam film Ci się podoba, że jeszcze kiedyś zerkniesz to spoko, szkoda, że nie bardzo z jakością w tym filmie jak pisałeś, ale czasem niestety tak bywa. Natomiast osobiście to wolę WŚ niż np Ciche miejsce, nawet jakby było super wydane pod względem jakości. Kto co lubi..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Natomiast osobiście to wolę WŚ niż np Ciche miejsce, nawet jakby było super wydane pod względem jakości. Kto co lubi..


ty to nawet wolał byś kubusia puchatka i hefalumpy a gdyby tam wyła adele to być miał w uhd nawet :lol: straszne filmy zostaw innym a ty oglądaj dalej bajki , mam to wydani cichego miejsca i jest świetne. Czekam na 2 część z chęcią :bober:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
ty jakbyś umiał tak "wyć" jak ona to w końcu kupowałbyś od razu filmy , a nie czekałbyś po pół roku czy więcej od premiery, aż będą tańsze.. ale wszystko przed Tobą.. to za rok drugą część kupisz po premierze ? :)
Wiesz co to jest Konstytucja RP, czy to za ambitne dla Ciebie ??? A nie zapomniałem, przecież każdy musi mieć tutaj takie zdanie o wszystkim jak twoja zacna osobistość.. znawca na każdym polu....
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
:bober:
Osobiście czekam na nowego Bonda i Top gun 2, ale to jeszcze chwila, Czarna wdowa chyba na razie premiera została przesunięta. Ale kończymy, bo to wątek Biła.
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Bipo nie wiem czy masz ale bardzo polecam wersję UHD The Greatest Showman, film sprzed kilku lat ale zarówno obraz jak i dżwięk wyśmienity, a
w 49 minucie koniecznie zrób głośniej :)
A Wojnę światów to się ogląda dla dźwięku ;) Te wyłażące trójnogi zpod ziemi toto referencja jest
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bipo nie wiem czy masz ale bardzo polecam wersję UHD The Greatest Showman, film sprzed kilku lat ale zarówno obraz jak i dżwięk wyśmienity, a
w 49 minucie koniecznie zrób głośniej :)

Bardzo dobry film jak dla mnie, a jak podoba Ci się to koniecznie kup sobie płytkę z muzyką z tego filmu..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobrze gadasz Donsalieri, setki razy katowałem poszczególne sceny w Wojny Światów, w swoim czasie pierwszorzędny tester.
Warto jeszcze dorzucić scenę z przejeżdzającym pociągiem w płomieniach, magia kina.

Zgadzam sie też co do Showmana, świetne audio, soundtrack, a i film daje radę.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dokładnie Wojna Światów na plus świetne audio, natomiast showmana mam na blu Ray. Trzeba zrobić przy okazji update do 4k :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Czekałem, czekałem aż w końcu dotarł Mikołaj i do mnie...

Oraz serial, który musiał trafić do kolekcji..
 
Ostatnia edycja:
Do góry