[Nasze Zestawy AV] Mój skromny zestaw :)

ikar1975

Active member
Bez reklam
Fajny zestaw Borixon ,stolik też niczego sobie:p .U mnie to by nie przeszlo lampy były by w pudle z resorakami ha ha :-D .Pzdr
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Ja widziakem w jednym salonie audio ze za stolikami mieli takie dosc fajne kaftany na kable co bardzo ladnie wszystko kamuflowaly. Ale to kwestia gustu.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
O ile cie poslucha. Moja roczna cora caly czas lgnie do stolika ze sprzetem hehe

i co lepiej gra na takiej szafce ?? :cry: :kom: :hihi::razz:

Yyyy jak dla mnie to raczej roznicy nie ma.
Moze ewentualnie jest bardziej stabilny jesli ma sie grube dywany jak to w UK jest popularne.
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
O ile cie poslucha. Moja roczna cora caly czas lgnie do stolika ze sprzetem hehe
Spokój miałem z dzieciaczkiem całe szczęście w ogóle nie interesował ją sprzęt.

@Caparzo ja kolce robię tylko i wyłącznie dla walorów estetycznych, dziś zaś zamówiłem pułapkę basową, jutro pewnie dojdzie i będzie montaż za prawą kolumną.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Ja mam w tej koncowce Onkyo te 2 wychylkowe wskazniki podswietlane wiec jak tylko sie ruszaja to odrazu leci hehe
To Ty sprzedajesz te kozaki ONKYO?? były na olx chyba.. Sorry mogę być trochę do tyłu bo większość forum przeglądam na tapatalk a tam ani sygnatur ani rzeczy które na pierwszy rzut oka widać na PC
Daj zdjecia tej pułapki :).Pzdr
Jutro jak tylko dojdzie.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Nie nie sprzedaje heh sam nie dawno kupilem w promocji w Holandi.
d05d253f819bf7dab0307ebfa3d3a2aa.jpg
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Bajka, ta końcówka ma klimat, mega klimat. teraz mi przypomniales swój wątek i już wszystko wiem. Brawo. Fajne kino.
Ja bym Marantza na Onkyo zamienił jeszcze.
Miałeś przecież nie???
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Rozmawiałem z kolegą który się tym zajmuje, wyposaża studia we wszytko.

Ogólnie wiele się dowiedziałem, lecz to u mnie była ogromna bolączką ten narożnik, jeśli masz pokój w prostokacie to jak najbardziej we wszystkich może być. U mnie musiałem zatkać napewno ten za kolumną i udało się, z prawej z tyłu mam regał z książkami więc luz, znów lewa stronę mam otwartą także mniejsze zło, przy remoncie wstawię może jakiś panel za lewą kolumnę.

Temat sprawdziłem na głupich poduszkach, ustawiłem kilka za kolumną i już był efekt, pobawić się można.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Ja powiesze kołdre i zobacze czy metallica powinna wieszać kołdre za sceną jak Iron Maiden wielkiego Ediego :D
Każdego systemu a przede wszystkim pokoju indywidualna sprawa, ogromną bolączką są gładkie ściany....

Wg mojego kolegi i wiedzy wynikającej z pomiarów nie powinno się znów za systemem całej ściany wygluszać gdyż niektóre odbicia są wręcz potrzebne do poprawnego grania.
 
Do góry