Mafia 2

Peek

New member
Bez reklam
To nie tylko Must have! To ma zadatki na grę roku!!! Jeśli będzie taka jak pierwowzór, albo lepsza to bedzie gra roku!!! Czekam na te gre od poczatku zapowiedzi jej kontyuacji, ale niestety premiera przesunieta na 2010 (a moze i dobrze bo na jesieni i tak kupe kasy wydamy). Jedna z moich ulubionych gier. A po tym gameplayu juz przed zagraniem oceniam 10/10:eek:k: ;)
 

Gohan111

Member
WoW , zapowiada się super :) grafa i fabuła miód , już nie mogę się doczekać :) oby więcej takich gierek na naszą konsolkę .
 

Peek

New member
Bez reklam
Oj tak, jeśli dwójka dorówna jedynce w klimacie i fabule, to mozna wybaczyć nawet niedociągnięcia w grafice (których nie widzę), ale samo to, że przesuneli premierę na 2010 (tłumaczyli:"nie podaje się niedojrzałego wina") świadczy, że chcą dopracować Mafie pod każdym względem i oby im się udało.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Czekam z olbrzymią niecierpliwością już od kilku lat na tą grę bo przecież pierwsze zapowiedzi były dobre kilka lat temu. W ogóle to uważam, że Mafia to najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem. Przechodziłem ją conajmniej kilka razy. Potem jeszcze te misje dodatkowe na końcu gry. O fabule nawet nie ma co gadać - miód i malina! Mam nadzieje, że druga część będzie taka sam + teraźniejsza grafika :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Nowy gameplay jeszcze bardziej odsyca apetyt na ten tytuł, może być jedną z najlepszych gier jeśli połączy fabułę jedynki i teraźniejszą grafikę.
 

mattzak

New member
Czekam z niecierpliwością na ten tytuł, pierwsza część to już klasyka myślę że druga cześć dorówna pierwszej a może i będzie nawet lepsza. W gameplay-u widzimy świetne efekty np. śnieg robi to duże wrażenie. Wielka szkoda że przesunęli premierę na rok 2010 no ale myślę że dostaniemy bardziej dopracowany tytuł. Jak gra wyjdzie pierwszy będę stał w kolejce po nią :)
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
A zaraz potem ja:grin:. Mafia jedynka to jak dotąd jedyna gra przy której uroniłem łezkę. W ogóle trafiłem na nią lata temu przez przypadek kiedy wpadłem do ziomka, który na swoim blaszaku właśnie męczył ten tytuł a ponieważ do tej pory na kompie ograłem może ze trzy gry, moje zdziwienie że na kompie jest taka wypaśna giera było ogromne. Prawdziwa gra z duszą. Czekam z niecierpliwością.
 

mietek099

New member
To prawda. Pierwsza część miała niesamowity klimat, który również i mnie wciągnął na maxa. Mam nadzieję, że dwójka przypomni odczucia towarzyszące przy okazji części pierwszej. Zresztą patrząc na filmiki sądzę, że tak też się stanie.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Super. Ja już się nie mogę doczekać. Po tym jak kilkakrotnie przechodziłem Mafie 1 nie sposób będzie nie zagrać w Mafie 2. Dla mnie to kultowa gra szkoda, że dopiero po tylu latach kontynuują serie. Dzisiaj już powinna być conajmniej Mafia 3 lub nawet 4 :)
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Mafia II nabjerdziej oczekiwaną grą 2010 roku, wg. plebiscytu na GryOnline.
Tutaj link do ankiety, gdzie każdy wygrywa tygodniowy dostęp do serwisu (można sobie naprzykład obejrzeć archiwalne widea na tvgry.pl)

Wyniki ankiety (tutaj tylko pare pozycji) dość zaskakujące jak dla mnie:

Mafia II 21,4%
Battlefield: Bad Company 2 7,8%
Mass Effect 2 6,5%
God of War III 6,4%
Crysis 2 4,4%
Heavy Rain 3,6%
Aliens vs Predator 2%
Max Payne 3 1,8%
BioShock 2 1,3%
Gran Turismo 5 1,1%
 

PolChicken

New member
Ta ankieta to ściema ;) Zobaczcie kategorie najlepsza grafika (oprawa artystyczna). Nie zmienia to faktu, że na Mafie 2 czekam z zapartym tchem.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Ta ankieta to ściema. Zobaczcie kategorie najlepsza grafika (oprawa artystyczna).

Coś nie tak ? Ja głosowałem właśnie na borderlands.
W najelpsza grafika (techonolgia) znajdziesz to o czym się myśli słysząc najlepsza grafika, gdzie jak łatwo się było domyśleć wygrywa Uncharted 2: Among Thieves z ponad 50% głosów.

Tutaj link do gramy z Mafia 2 http://tvgry.pl/?ID=384
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Pierwsza Mafia była jedną z najlepszych gier jakie powstały, tylko widzimy dlaczego dla prasy i stron konsolowych jest to mało ważny tytuł (widocznie producent nie płacił gazetom za jakieś zapowiedzi itd.), dla mnie gra potencjał ma ogromny, ale czy dorówna historią i klimatowi jedynce? Będzie bardzo trudno, ale mam nadzieje, że tak.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Troche nowego materiału z gry ,robi sie coraz ciekawiej
Nowy gameplay z Mafii II - PS3 Site Polska

plus info Mafia II wystarczy tylko na 15 godzin? – Newsy, PlayStation, Xbox – Zapowiedzi, recenzje, wiadomości, najnowsze gry
"......Denby Grace, czyli jeden z producentów, wypowiadał się w temacie zmieszczenia gry na jednym DVD i przy okazji okazało się, że gra starczy zaledwie na 15 godzin rozgrywki. Równocześnie podało on, że Mafia II, to 300 bohaterów, którzy mają coś do powiedzenia, a scenariusz ma 600 stron, co przekłada się na 160 tysięcy słów. Grace podał również, że ekipie udało się zmieścić różne wersje językowe na jednej płytce, co w dzisiejszych czasach nie jest wcale takie pewne.."
 
Ostatnia edycja:
Do góry