LG OLED CX 65" - Ustawienia.

jachu_r1

New member
Hmm , na pewno macie rację , ja się nie znam na tym w ogóle, ustawię na jakiś czas ustawienia od kiki lub z tego filmiku i zobaczę czy oko się przyzwyczai
 

mastek81

New member
Witam,
Jestem w trakcie wymiany KS8000 na LX CX65 (będzie u mnie prawdopodobnie w środę) :)
Zanim zacznę zabawę z typowymi ustawieniami nurtuje mnie jedna rzeczy - tj. czy dam radę wykorzystać obecny uchwyt linkowy. Mam coś takiego Maclean MC 557.

Obecnie jestem bardzo zadowolony że TV jest tak blisko ściany, w/g specyfikacji CX65 mieści się w zakresie wagowym więc go utrzyma, ale mam obawy co do rozmieszczenia tych uchwytów, w KS8000 TV wisi na górnych i jest ok, natomiast w LG są one za bardzo nisko i mam obawy co do bezpieczeństwa takiego zawieszenia TV przy użyciu tego typu uchwytu.

Chciałbym poznać Wasze zdanie, ewentualnie jakieś alternatywy co do uchwytów. Zależy mi tylko na tym aby był jak najbliżej, nie potrzebuje żadnej mobilności czy zmiany położeń.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
uchwyt spelnia nastepujace standardy VESA:

VESA 100 x 100, VESA 200 x 200,VESA 300 x 300,VESA 400 x 400,VESA 600, VESA 800 mm

LG65CX ma 300 x 200, takze raczej nie bedzie pasowac
 

mastek81

New member
uchwyt spelnia nastepujace standardy VESA:

VESA 100 x 100, VESA 200 x 200,VESA 300 x 300,VESA 400 x 400,VESA 600, VESA 800 mm

LG65CX ma 300 x 200, takze raczej nie bedzie pasowac


drosophilia - Dziękuje za odpowiedź.
Hmmm też o tym myślałem, natomiast myślę że te dolne odbojniki chyba nie mają większego znaczenia, traktowałem to VESA bardziej jako rozstaw śrub gdzie przy standardowych uchwytach jak nie ma gdzie wkręcić to jest problem :)

Tutaj po prostu mam obawy że góra może mi za bardzo przechylać się do przodu - taki efekt dźwigni.

Niby mam właśnie te odbojniki, aby to było wyrównane i podstawa oprze się o ścianę wcięć powinno być równo, ale mam obawy... chyba dla świętego spokoju zmiennie na coś bardziej standardowego - jednak TV do tanich nie należy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Toemek - podaj maila to Ci wyślę.

=====================
weglarek - napisz proszę na PW dostaniesz info.
 

marekm12

New member
Poproszę o pomoc o ustawienia tunera satelitarnego chodzi mi o
HDMI HDR Type mam:
hdr10
hgl
Auto
sdr
dolby
Oraz ustawienia HDMI colorimetr:
BT2020CL
BT2020NCL
BT709
auto
Które ustawienia będzie najbardziej odpowiedni do CX
 
Do góry