LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

zmysl84

New member
Hej!
Mam zamiar kupić sobie dysk zewnętrzny (z zasilaczem) 2TB 3,5'' - (Lacie, WD Elements , Seagate Expansion). A może jakiś inny polecacie?
Czy ktoś z Was podłączał dysk o takiej pojemności do TV LG 570S (u mnie 32'')?
Chodzi mi o kompatybilność, czy nie ma z którymś z nich jakichś problemów itp.?

W miarę możliwości proszę o szybką odpowiedź / pomoc!

Ponawiam, gdyż mam ograniczenie czasowe do końca przyszłego tygodnia ze względu na okazję/promocję.
 

lgfan

New member
Ponawiam, gdyż mam ograniczenie czasowe do końca przyszłego tygodnia ze względu na okazję/promocję.
Cytat z instrukcji obsługi:

"Zalecana pojemność dysków twardych USB
wynosi od 40 GB do 1 TB.
Urządzenia o większej pojemności niż zale-
cana mogą nie działać prawidłowo."

Tak więc myślę że masz odpowiedź na pytanie, no chyba że ktoś podłączał dysk większy niż 1 TB i się wypowie czy działa.
 

Malek

New member
Mam podłączony dysk WD MyBook Essential 2TB do 47lw579s i nie ma żadnych prodlemów z odczytem danych (filmów, muzyki). Odtwarzacz BR BD660 też z tym dyskiem dobrze współpracuje.
 

enter1

New member
problem

mam taki problem
udostepniam film mkv w komputerze przez dlna telewizor go widzi ale wyswietla ze plik jest nieprawidlowy natomiast jak przegram ten sam film na pendriva i podepne pod tv nie ma tego problemu tv go odtwarza
nie wiem o co chodzi prosze o pomoc
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

archadeusz

New member
mam taki problem
udostepniam film mkv w komputerze przez dlna telewizor go widzi ale wyswietla ze plik jest nieprawidlowy natomiast jak przegram ten sam film na pendriva i podepne pod tv nie ma tego problemu tv go odtwarza
nie wiem o co chodzi prosze o pomoc
pozdrawiam

Może to wina serwera dlna na kompie, spróbuj PS3 MEDIA SERVER jest darmowy, ja używam i działa świetnie z tym tv.
 

enter1

New member
zainstalowalem PS3 MEDIA SERVER i tv widzi pliki ale cos rozlacza i strasznie wolno laduje wiec zainstalowalem serviio i jest o wiele lepiej ale podczas ogladania tnie film nie wiem w czym przyczyna?
z gory dzieki za pomoc
 

lgfan

New member
zainstalowalem PS3 MEDIA SERVER i tv widzi pliki ale cos rozlacza i strasznie wolno laduje wiec zainstalowalem serviio i jest o wiele lepiej ale podczas ogladania tnie film nie wiem w czym przyczyna?
z gory dzieki za pomoc
Przyczyną przycinania filmu jest zbyt wolne połączenie komputer-telewizor czy to po kablu czy przez Wifi.
 

Miran

New member
Witam
Właśnie kupiłem 55LW 570S i nie bardzo się mogę zorientować jak to jest z tym pilotem Magic czy wystarczy zakup samego pilota czy potrzebny jakiś odbiornik a może już jest wbudowany w telewizor??
W każdym razie piloty są sprzedawane bez odbiorników.
 

van_daal

New member
Witam
... jak to jest z tym pilotem Magic czy wystarczy zakup samego pilota czy potrzebny jakiś odbiornik a może już jest wbudowany w telewizor??
W każdym razie piloty są sprzedawane bez odbiorników.

Oryginalne piloty Magic Motion LG zawsze są sprzedawane w komplecie z odbiornikiem.
To takie małe czarne puzderko... ;)
 

Miran

New member
No właśnie nigdzie nie spotkałem się z tym pudełkiem na żadnym zdjęciu i w żadnym opisie,nawet jak oglądałem pilot w MM to wydaje mi się że w blistrze był sam pilot ale mogę się mylić.
 

Maciek86

New member
Magic

Na spodzie pudelka, w ktorym kupilem swojego pilota AN MR200 jest napis Remote control (AKB732955) oraz RF Dongle (EAT614134). Kupowalem jakis czas temu na all.... :), o ile pamietam, to faktychnie RF jest tak umieszczony w pudelku, ze go nie widać .
 

zmysl84

New member
zainstalowalem PS3 MEDIA SERVER i tv widzi pliki ale cos rozlacza i strasznie wolno laduje wiec zainstalowalem serviio i jest o wiele lepiej ale podczas ogladania tnie film nie wiem w czym przyczyna?
z gory dzieki za pomoc

Ja miałem podobnie...
Przez zwykłe udostępnienie DLNA (WMP-Win7x64), widziało pliki, lecz pokazywało "niepoprawny format".
Zainstalowałem 'Wild Media Server' - chwalą go co niektórzy, lecz u mnie (pomimo, że odtwarzało filmy, które wcześniej miały rzekomo "niepoprawny format") przycinało filmy.
W końcu zainstalowałem "Plex Media Server" i naprawdę polecam - jest po angielsku, lecz jak na razie nie miałem problemów z żadnym filmem. Trochę bajerki - cover'y, background'y, info o filmie po angielsku - można sobie samemu edytować.

Przyczyną przycinania filmu jest zbyt wolne połączenie komputer-telewizor czy to po kablu czy przez Wifi.

Moim zdaniem po kablu jak może być wolne połączenie? No chyba, że ma kilometry, to może troszeczkę pójdzie. Ja miałem pow.20m kabel i jakoś nic nie zauważyłem.
Pomyślmy... Jak ma on filmy .MKV na kompie, to pewnie kompa nie ma sprzed 10-20 lat, więc karta sieciowa nawet sprzed kilku lat standardowa/zintegrowana będzie dobra na DLNA.
 
Ostatnia edycja:

enter1

New member
wgralem serwer plex media i dalej to samo zacina na filmach 3D.mkv na zwyklych w formacie .avi chodzi dobrze chyba nic na to sie nie poradzi?
 

enter1

New member
zapora wylaczona i to samo tnie na 3D.mkv
laptop asus procesor intel core duo 1.83 pamiec ram 2GB grafika nvidia geforce 9300m 256MB WIN7 32bit
ktos cos podpowie?
 
Do góry