LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

memeczyslaw

New member
witam mam dziwny problem otóż ogladam filmy z napisami przekonwertowanymi do formatu srt i podczas oglądania filmu napisy nie znikają z ekranu tzn postać w filmie wypowiada jakąś kwestie i napisy nie znikają z ekranu do wypowiedzenia następnej kwestii to troche wkurzające kiedy na ekranie nikt nie prowadzi dialogu przez 10 minut a napisy z ostatniego wypowiedzianego zdania są caly czas na ekranie ;/ jak to naprawić?
 

mufex

New member
witam mam dziwny problem otóż ogladam filmy z napisami przekonwertowanymi do formatu srt i podczas oglądania filmu napisy nie znikają z ekranu tzn postać w filmie wypowiada jakąś kwestie i napisy nie znikają z ekranu do wypowiedzenia następnej kwestii to troche wkurzające kiedy na ekranie nikt nie prowadzi dialogu przez 10 minut a napisy z ostatniego wypowiedzianego zdania są caly czas na ekranie ;/ jak to naprawić?


Napisy zostały zrobione w TMP. Dużo zabawy będziesz miał z przerobieniem,najlepiej ściągnij inny format napisów z innego źródła niż pobrałeś dotychczasowe.
 
Ostatnia edycja:

Limak74

New member
jesli ktos zna odpowiedz na
http://www.hdtv.com.pl/forum/727542-post1055.html
to bardzo prosze o nia a dodatkowo taka sprawa:
zainstalowalem aplikacje na iphone LGTV Remote
i czasami nie moze sie polaczyc
Wybralem TV jako domyslny wiec juz jest sparowany
i dziala super jednak od czasu do czasu pierwsze polaczenie nie moze byc ustaniwione Ma ktos tak?
zaznaczam ze :
1)TV podlaczony od routera po kablu
2) telefon ma full zasieg WiFi i tez laczy sie do tego samego AP (router)
3)jak sie juz polaczy (po 100 probie :) to juz dziala caly czas

Jakies pomysly co to moze byc?
 

stendi

New member
To jest wina iphona mam tak samo z polaczeniem z innymi sprzetami w domu. Apple poprostu najchetniej laczy sie tylko wyrobami wlasnymi. Uroki appla niestety.
 

yayami

New member
Problem DLNA

Witam , mam pewien mały problem.
Jestem świeżym posiadaczem LG 47lw570S i...
1) aktualne oprogramowanie - zrobione.
mianowicie LG dołącza nero media home i na nim odpalam na laptopie serwer dlna, laptop po bezprzewodzie. problem w tym ze dosc czesto (juz 4 raz- tel mam od 3 dni) probując połączyc się z serwerem (najczęsciej chwilę po uruchomieniu telewizora) wybieram plik do odtworzenia i telewizor mi gasnie... (co mnie strasznie dziwi) po restarcie po jakims czasie sie łączy i niby jet ok ale sie co jakis czas film przycina. Z usb chodzi bez zarzutu najmniejszego. OCB?
 

elliotek

New member
To jest wina iphona mam tak samo z polaczeniem z innymi sprzetami w domu. Apple poprostu najchetniej laczy sie tylko wyrobami wlasnymi. Uroki appla niestety.

Jestem ciekawy skąd masz takie info? Używam iphona jako pilota i nie mam z nim żadnych problemów. Używam zestawu glosnomowiacego innej firmy niz Apple nie mam tez żadnego problemu. Pierwsze słyszę o takich urokach Apple.
 

manyaky

New member
Wrażenia 3D przestaw max. w prawo, wtedy zobacz, warto też manipulować Prawo/Lewo Lewo/Prawo.
Ja mam Lewo/Prawo (zależnie od filmów, większość ma lewo/prawo) i wrażenia +7 i słynna scena z latającymi "omaticaya" z Avatara wyglądała miażdżąco.

Wrażenia 3D mam na stałe zablokowane przy odtwarzaniu mkv z pendrive lub filmów przez hdmi z laptopa. Ktoś wie dlaczego?

Jedynie przy 2D>3D jest aktywne.
 

TomekPoz

New member
uzywa ktoś tego tv z xboxem ?
mam pytanie bo z ps3 wiem ze działa Simplink i odpalając ps3 włącza sie tv
z xboxem tak nie mam . czy to wina kabla , xbox tak nie działa ? czy może jakies ustawienia ?
 

TomekPoz

New member
U mnie Simplink nie działa ani z xboxem ani z PS3 (fat).
z ps3(slim) mi działało i do tego pilot lg działał w menu jak pad . tzn mozna było chodzić po menu i m.in. odtwarzać filmy . trzeba było włączyć w ps3 sterowanie przez hdmi czy jakoś tak
kompakt sony podłączony pod hdmi tez odpala tv .

ale ze w xboxie mi to nie działa to jestem negatywnie zaskoczony .
 
Ostatnia edycja:

edek103

Member
Kalibracja 55lw650s

23 grudnia kupiłem telewizor 55lw650s. Do tej pory mialem Pioneera 50 cali z matryca Kuro. Powiem szczerze ze LG ma lepsze kolory i obraz. A dodatkowo funkcie mutlimedialne sa fajne i jak dla mnie przewazaja na korzyść LG.

Witam! Czy ktos moze posiada ustawienia po kalibracji modelu 55lw570 lub 55lw650s. Chetnie odkupie za rozsądną cenę.

Poniewaz bezpośrednio od LG ( mieszkam we Wrocławiu) nabylem 2 telwizory a teściowie zrezygnowali chentie odstapie jeden naprawde w atrakcyjnej cenie.

Po szczególy prosze o priw. I naprawde czekam ....moze ktos robił kalibracje.

pozdrawiam

Edek103
 
Do góry