LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

joe11

New member
witam , mam pytanie dotyczące modułu CI (55lw579s), kupiłem Matrix Cam Reborn pod TNK SD . Podłączyłem antenę z konwerterem monoblock twin na satelity astra i hotbird , kanały ustawione, karta opłacona na dwa lata i działa bez problemu w ariva 120 , chciałem się pozbyć tunera sat i używać wbudowanego w tv , ale jest problem , modul CI nie wykrywa kary ,jest info "error card" wyłączyłem multicasa zostawiłem tylko włączony conax i nic .Gdy zrestartuje tv z CI to nawet nie ma sygnału tak jakby nie była podłączona antena , nie mam już pomysłu co z tym zrobić , jeśli ktoś ma tnk na CI to proszę modelu modułu . pozdrawiam
Ustaw na program MGM i zaktualizuj soft modulu mam modul CI ncam i wszystko mi smiga jak nalezy
 

memeczyslaw

New member
witam dzieją mi sie dziwne rzeczy z telewizorem otóż czasami podczas oglądania telewizji wyskakują mi na ekranie pixele, dzieje sie to dosyć często, nie moge zaktualizować softu przez usb wywala błąd "plik uszkodzony" przestawiają mi sie kanały tzn np TVP1 z pierwszego kanału przeskoczył na 5 itd moze ktoś wytumaczyć mi te dziwne zachowania?
 

bergoncool

New member
Witam.Dziś podczas ścierania kurzu z ekranu zauważyłem że ekran(matryca)odchodzi lekko do ramki obudowy a w górnym prawym rogu jest to o wiele bardziej wyraźne tak około 1mm.Czy to norma w tych telewizorach czy muszę oddać telewizor na gwarancję.Nie przeszkadza to w użytkowaniu ale boję się o kurz że dostanie się do środka.
 

luckd

Member
witam dzieją mi sie dziwne rzeczy z telewizorem otóż czasami podczas oglądania telewizji wyskakują mi na ekranie pixele, dzieje sie to dosyć często, nie moge zaktualizować softu przez usb wywala błąd "plik uszkodzony" przestawiają mi sie kanały tzn np TVP1 z pierwszego kanału przeskoczył na 5 itd moze ktoś wytumaczyć mi te dziwne zachowania?

Usuń wszystkie kanały i przeszukaj jeszcze raz, Emitel zmienił parametry nadawania.
 

barteknowack

New member
Bez reklam
Witam.Dziś podczas ścierania kurzu z ekranu zauważyłem że ekran(matryca)odchodzi lekko do ramki obudowy a w górnym prawym rogu jest to o wiele bardziej wyraźne tak około 1mm.Czy to norma w tych telewizorach czy muszę oddać telewizor na gwarancję.Nie przeszkadza to w użytkowaniu ale boję się o kurz że dostanie się do środka.

mam tak samo też w jednym miejscu, ale warstwa "odchodzi" tylko jak się ją przyciśnie, więc przy niedotykaniu nic jej nie grozi. Ja nie reklamowałem.
 

m.markus

New member
dostałem dzisiaj nagrodę gwarantowaną. Odtwarzacz super (za free) ale kody do film box już nie aktywne a ipla sport tylko na 30 dni a nie jak w opisie vouchera 90. Wygląda jakby wysyłali stare kody .
Mam pytanko czy u Was było Ok.
 

lukwlkp

New member
Dostał już ktoś Blu-Ray od LG w promocji " zrób kino w domu" i czy mozna na nim coś odtworzyć
 
Ostatnia edycja:

wojtas1980

New member
dostałem dzisiaj nagrodę gwarantowaną. Odtwarzacz super (za free) ale kody do film box już nie aktywne a ipla sport tylko na 30 dni a nie jak w opisie vouchera 90. Wygląda jakby wysyłali stare kody .
Mam pytanko czy u Was było Ok.

Witam

A kiedy rejestrowałeś telewizor. tzn po jakim czasie wysłali ci BLU-RAYA??

Pozdrawiam
 

zbyniu4

New member
Czy ten tv puszcza sygnał audio DD5.1.
W instrukcji jest podana ta wartość a dzisiaj oglądam mecz na NSort HD jest tam dźwięk DD5.1 a odworzyć go na kinie dom. nie mogę. Co z tym jest?
 

dune2

New member
Bez reklam
chodzi o soft, nie tv,obecny soft nie ma problemów z input lagiem itp. cudami
u mnie śmiga ps3/xbox 360 pierwsza klasa

niestety obecnej klasy TV potrzebują update tak jak każde inne urządzenie
jak ktoś kupi w sklepie TV i myśli, że wystarczy podłączyć go do prądu i tyle to się grubo myli
Nie do konca sie zgodze.Jak producent wypuszcza dopracowane urzadzenie to nie trzeba aktualizowac.
Mam 2 lata swojego sony z5500 i dziala wysmienice na "sklepowym" oprogramowaniu.
No ale kwestia tyczy sie LG dlatego wracajac do tematu to jak wyglada aktualizacja oprogramowania ?
Mozna po sieci kabelkiem ?
 

BaRiBaL

Member
Możliwość aktualizacji to jedyna droga do poprawy działania sprzętu, wydobycia z niego kolejnych możliwości. Gdy np. PS3 wchodziło na rynek nikomu się nie śniło, że będzie obsługiwać BD 3D a kilka lat po premierze m.in. tą funkcję dodano nie zmieniając hardware'u.
Mam 4 lata plazmę panasa i też działa wyśmienicie ale wiele rzeczy możnaby poprawić, niestety producent w tamtym okresie nie przewidział udostępnienia tej jakże przydatnej możliwości dla zwykłego użytkownika.

Wracając do tematu - soft można wgrywać po kabelku, po usb, po wifi. Na obecnym i poprzednim nie zauważyłem IL podczas grania na x360/ps3, oczywiście po wybraniu trybu 'gra'.
 

ovner

New member
Czy ten tv puszcza sygnał audio DD5.1.
W instrukcji jest podana ta wartość a dzisiaj oglądam mecz na NSort HD jest tam dźwięk DD5.1 a odworzyć go na kinie dom. nie mogę. Co z tym jest?
Oczywiście że puszcza , tylko zmień w ustawieniach Cyfrowe wyjście audio wartość PCM na AUTO i oczywiście podłącz tv do kina domowego za pomocą kabla optycznego.
 

domelli

Member
Witam, Czy któs kupił ten tv za cene 3570, bo to jakas podejrzanie niska cena. W ogóle to czatuje ta ten tv od dawna, a teraz jua juz jestez zdecydowany to i cena podskoczyła :eek:
 

dune2

New member
Bez reklam
Możliwość aktualizacji to jedyna droga do poprawy działania sprzętu, wydobycia z niego kolejnych możliwości. Gdy np. PS3 wchodziło na rynek nikomu się nie śniło, że będzie obsługiwać BD 3D a kilka lat po premierze m.in. tą funkcję dodano nie zmieniając hardware'u.
Mam 4 lata plazmę panasa i też działa wyśmienicie ale wiele rzeczy możnaby poprawić, niestety producent w tamtym okresie nie przewidział udostępnienia tej jakże przydatnej możliwości dla zwykłego użytkownika.

Wracając do tematu - soft można wgrywać po kabelku, po usb, po wifi. Na obecnym i poprzednim nie zauważyłem IL podczas grania na x360/ps3, oczywiście po wybraniu trybu 'gra'.

I jestes pewien ze po wgraniu nowego nie ma input laga ?
Bo ta sprzecznosc informacji jest spora.Im wiecej osob potwierdzi ze nie ma duzego input laga tym bede spokojniejszy bo jak jedna czy dwie osoby to pisza to zawsze moga byc pracownikami LG ;)
 
Do góry