LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

radzio99

New member
Dziękuję BialY903, mam dokładnie 47LW570S kupiony w MM i na podanej przez Ciebie stronie mam info: "Podany numer seryjny nie bierze udziału w promocji." czy coś mogę robić nie tak przy rejestracji ? (numer seryjny to 111WRQE3Exxx - xxx to trzy cyfry)

Mam ten sam problem, jutro zadzwonie na infolinie
 

malyr

New member
No to mam identycznie, ale ok zadzwonie jutro.
też tak mam z 47LW570s, podany numer nie bierze udziału w promocji
zadzwoniłem na infolinię i się dowiedziałem, że mam wysłać informację na kontakt@zrobkino.pl z numerem seryjnym, który rzekomo mają dopisać do ich bazy
otrzymałem w poniedziałek email:
Witam,
rozwiążemy ten problem i skontaktujemy się z Panem.

Dziś czwartek i problem nie rozwiązany.
 

Covsky

New member
też tak mam z 47LW570s, podany numer nie bierze udziału w promocji
zadzwoniłem na infolinię i się dowiedziałem, że mam wysłać informację na kontakt@zrobkino.pl z numerem seryjnym, który rzekomo mają dopisać do ich bazy
otrzymałem w poniedziałek email:
Witam,
rozwiążemy ten problem i skontaktujemy się z Panem.

Dziś czwartek i problem nie rozwiązany.

ja przez ponad tydzien otrzymywalem maila ze proces weryfikacji potwierdzony , nagorda przyznana itp . ALe po kilku dniach i ciagle tych samych mailach napisalem ze jest chyba jaksi blad zeby wreszcie wyslali i w pon dostalem maial ze w ciagu 10 dni otrzymam dekoder. Pamietacje zeby sie zarejestrowac tez na LG stronie nie tylko na tym linku zrobkino
 

radzio99

New member
ja przez ponad tydzien otrzymywalem maila ze proces weryfikacji potwierdzony , nagorda przyznana itp . ALe po kilku dniach i ciagle tych samych mailach napisalem ze jest chyba jaksi blad zeby wreszcie wyslali i w pon dostalem maial ze w ciagu 10 dni otrzymam dekoder. Pamietacje zeby sie zarejestrowac tez na LG stronie nie tylko na tym linku zrobkino

A długo czekałeś na 1 maila ?
 

sebba

New member
Ja też już dostałem maila "nagroda wysłana" ale w ciągu 10 dni roboczych :-|
Czekam od środy 16-go
Zarejestrowanie też nie było takie proste bo oni muszą powiązać rejestrację produktu z kontem na Moje LG żeby mieć pełne dane adresowe
Musiałem się też co jakiś czas przypominać

TV 47LW570s kupiony równo miesiąc temu 24.10 godz. ok. 18:00 czyli w pierwszy dzień działania promocji :D Zarejestrowałem 26.10
Oczywiście nie wiedziałem o promocji wcześniej :)

Mam nadzieję ze player dojdzie do świąt :blagam:
 

barteknowack

New member
Bez reklam
moja sugestia co do oglądania 3D, gdy leci film 3D, oglądam przy zapalonym świetle no albo w dzień, tak żeby widzieć oprócz TV przez okulary trochę otoczenia. Sprawia to że efekt głębi jest większy a TV okazuje się być takim jakby oknem :D Przy zgaszonym też jest luz, ale po np. godzinie oglądania czasem da się zapomnieć, że jest efekt 3D. :)
 

pl001

New member
Witam
Mam prośbe do użytkowników lw570s zwłaszcza lg42lw570s korzystających z oryginalnego stojaka czy moglibyście zwrócić uwagę czy wasze tv patrząc z boku stoją w pionie... bo u mnie jest dosyć mocno wygięty do tyłu - patrząc na poziomice jest to prawie całe oczko , pomaga podłożenie z tyłu czegoś w okolicy 1 cm, no ale chyba nie o to chodzi... nie planuje uchwytu w ścianie więc jest to dosyć mocno irytujące. Byłem dziś w sklepie gdzie kupiłem ten tv (ok tygodnia temu) i miły pan powiedział że ten typ tak widocznie ma.... moglibyście potwierdzić lub zaprzeczyć ( w sklepie akurat nie było dziś już tego modelu...)
 

Covsky

New member
A długo czekałeś na 1 maila ?

nastepnego dnia napisalem maila z zapytaniem czy wszystko dobrze zrobilem i napisali ze dzien czy dwa trwa proces danych. Nastepnego dnia bodajze juz mialem systemowy mail ze zgloszenie przyjete ze weryfikuja dane. Pozniej mail ze potwierdzone i niedlugo dostane maila z wyslaniem. I teraz dostalem ze w ciagu 10 dni dostane nagrode
 

klaus71

New member
Bez reklam
w sumie wygięcie do tyłu ma sens dla 3d.
by w lg nie było crosstalku należy mieć głowę nieco poniżej środka ekranu.
jak ktoś ma ustawiony tv na niskiej szafce jest problemem spełnienie tego warunku i wtedy jak tv "patrzy w górę" niska szfka nie jest problemem.
może jest to celowe ze strony lg.
 

malyr

New member
moja sugestia co do oglądania 3D, gdy leci film 3D, oglądam przy zapalonym świetle no albo w dzień, tak żeby widzieć oprócz TV przez okulary trochę otoczenia. Sprawia to że efekt głębi jest większy a TV okazuje się być takim jakby oknem :D Przy zgaszonym też jest luz, ale po np. godzinie oglądania czasem da się zapomnieć, że jest efekt 3D. :)
dobrze piszesz :)
ja u siebie, efekt 3D powiększam w inny sposób
telewizor z tyłu mam obklejony taśmą LED (kolor ciepły)
głębia jest niesamowita:)
 

bocian01

New member
Ja mam 47LW570s, tez miałem problem z rejestracja "podany numer nie bierze udziału w promocji". Dzwoniłem codziennie chyba z tydzień. Udało sie juz mam w domu BR3D. Wszystko smiga ale trzeba miec kabel HDMI 1,4a (jak podlaczylem 1,3 b nie poszlo "brak sygnału"
 

malyr

New member
Ja mam 47LW570s, tez miałem problem z rejestracja "podany numer nie bierze udziału w promocji". Dzwoniłem codziennie chyba z tydzień. Udało sie juz mam w domu BR3D. Wszystko smiga ale trzeba miec kabel HDMI 1,4a (jak podlaczylem 1,3 b nie poszlo "brak sygnału"
załatwiłeś ten problem samym dzwonieniem czy coś więcej?
możesz przybliżyć przebieg tej "procedury"
 
Do góry