LG BD370 wszystko o odtwarzaczu.

darekn12

Member
panowie a ja mam pyt bo wczoraj zakupilem ten bd ale czy moze lepiej dac coit wiecej kasy i wziac model 350v?ktore jest lepszy?370czy 350v?
z gory dziekuje za odp.
pozdr
darek
 

dune2

New member
Bez reklam
Mam pare pytan:

1- Jak wyglada dzielenie napisow w filmach w formacie mkv gdy sciagam taki co ma np. 30 gb dziele go na 8 czesci po niecale 4gb a co z napisami czy tez je sie jakos dzieli na 8 czesci ?
2 - Rozumiem ze FAT32 to ok 4 gb a wiekszosc mkv dostepnych w necie ma ok 4,3 gb czy LG bd370 je zobaczy ?
3- Skoro LG bd350 V widzi dyski zewnetrzne sformatowane w NTFS to zapewne odtwarza tez pliki mkv wieksze niz 4gb wiec skad taka popularnosc bd370 i bd390 ?
4- Jakie sa roznice na plus bd390 wzgledem tanszego bd370 pomijajac problem NTFS ?

z gory dzieki za odpowiedzi :)
 

darekn12

Member
panowie powiem a raczej napisze tak ze mam go od 2 dnia juz nie mam zamiaru go wymienic na 350v chociazby przez youtube.porobilem aktualizacje softu i wszystko smiga az milo.pozdr
darekn12
 

Kontrop

New member
Mam pare pytan:

1- Jak wyglada dzielenie napisow w filmach w formacie mkv gdy sciagam taki co ma np. 30 gb dziele go na 8 czesci po niecale 4gb a co z napisami czy tez je sie jakos dzieli na 8 czesci ?
2 - Rozumiem ze FAT32 to ok 4 gb a wiekszosc mkv dostepnych w necie ma ok 4,3 gb czy LG bd370 je zobaczy ?
3- Skoro LG bd350 V widzi dyski zewnetrzne sformatowane w NTFS to zapewne odtwarza tez pliki mkv wieksze niz 4gb wiec skad taka popularnosc bd370 i bd390 ?
4- Jakie sa roznice na plus bd390 wzgledem tanszego bd370 pomijajac problem NTFS ?

z gory dzieki za odpowiedzi :)

Czesc!
1.A po co sciagac az 30Gb?..wystarczy do 8,5 i wypalic na DL..napisy jezeli juz dzielisz
na 8 czesci mozesz podzielic i odp. dopasowac przy pomocy np.MKVtoolnix..SE-Playera..czy innego
edytora napisow.
2.Mam wypalonych kilka filmow *mkv po 8.4 Gb na DVD-DL i 370 czyta je bez problemu..roznie
z tym ponoc bywa na Pendrivie.. ja osobiscie nie lubie odtwarzac z USB-Stück
3.Wydaje mi sie (ale nie jestem na 100% pewny), ze BD-350 w ogole nie otwarza plikow *mkv
4.Testowalem 390..ale w porownaniu z 370 nie widzi np. GIF-Plikow..z PNG ma rowniez problemy.
ma wyjscie 5.1..WiFi..zreszta poczytaj u nas w BD-390 Topiku..bedziesz mial wieksze rozeznanie.

Ja osobiscie zdecydowalem sie na BD 370 i po wgraniu najn. wersji Softu jestem z niego b. zadowolony.


:D :D :) :)

Pozdr.
Kontrop
 

igoor1983

New member
cholera aktualizowalem i pobral mi tylko nowy firmware nowego sterownika nie znalazlo, nie wie ktos przypadkiem skad moge go pobrac by zainstalowac np z pendiva? (o ile sie wogule da). chcialbym dzis obejrzec pare filmow na ktorych mam artefakty a po zainstalowaniu nowego firmware dalej sa, pliiz help
 

pluto26

New member
Czesc!
1.A po co sciagac az 30Gb?..wystarczy do 8,5 i wypalic na DL..napisy jezeli juz dzielisz
na 8 czesci mozesz podzielic i odp. dopasowac przy pomocy np.MKVtoolnix..SE-Playera..czy innego
edytora napisow.
2.Mam wypalonych kilka filmow *mkv po 8.4 Gb na DVD-DL i 370 czyta je bez problemu..roznie
z tym ponoc bywa na Pendrivie.. ja osobiscie nie lubie odtwarzac z USB-Stück
3.Wydaje mi sie (ale nie jestem na 100% pewny), ze BD-350 w ogole nie otwarza plikow *mkv
4.Testowalem 390..ale w porownaniu z 370 nie widzi np. GIF-Plikow..z PNG ma rowniez problemy.
ma wyjscie 5.1..WiFi..zreszta poczytaj u nas w BD-390 Topiku..bedziesz mial wieksze rozeznanie.

Ja osobiscie zdecydowalem sie na BD 370 i po wgraniu najn. wersji Softu jestem z niego b. zadowolony.


:D :D :) :)

Pozdr.
Kontrop

Zadowolony tzn ze na 1080p brak artefaktow??
 

Yahoou77

Member
cholera aktualizowalem i pobral mi tylko nowy firmware nowego sterownika nie znalazlo, nie wie ktos przypadkiem skad moge go pobrac by zainstalowac np z pendiva? (o ile sie wogule da). chcialbym dzis obejrzec pare filmow na ktorych mam artefakty a po zainstalowaniu nowego firmware dalej sa, pliiz help

Ja też mam wersję sterownika H41203 i odtwarzacz "twierdzi", że to jest najnowsza wersja :( A może ta H51203 jest dostępna dla odtwarzaczy BD370-M, a ja mam odtwarzacz z literką P (jeśli się nie mylę)..?
Przyłączam się do pytania, czy plik z aktualizacją sterownika leży gdzieś do pobrania na sieci?
 

anormalniak

New member
Witam

u mnie to samo:

sterownik: H42301
firmware: 7.163.00.26

BD370-P

nie moge zainstalowac wyzszych aktualizacji. Na nowych filmach obecne artefakty. Skad wzieliscie informacje o nowym sterowniku H5xxxxx ?

Jak mozna to zainstalowac bez polaczenia z siecia?
 

derik

New member
Ja też mam wersję sterownika H41203 i odtwarzacz "twierdzi", że to jest najnowsza wersja :( A może ta H51203 jest dostępna dla odtwarzaczy BD370-M, a ja mam odtwarzacz z literką P (jeśli się nie mylę)..?
Przyłączam się do pytania, czy plik z aktualizacją sterownika leży gdzieś do pobrania na sieci?

u mnie też jest P i zaktualizowało
 

derik

New member
Witam

u mnie to samo:

sterownik: H42301
firmware: 7.163.00.26

BD370-P

nie moge zainstalowac wyzszych aktualizacji. Na nowych filmach obecne artefakty. Skad wzieliscie informacje o nowym sterowniku H5xxxxx ?

Jak mozna to zainstalowac bez polaczenia z siecia?

ale o co wielki szum z tym sterem żadnych zmian on u mnie nie wniósł artefakty jak były tak są dalej :niewiem: pzdr.
 

Kristobal

New member
Artefaktów nie ma na specjalnie przygotowanym firmware - na razie jeszcze nie upublicznionym:

Model Name: BD370-P
Driver Version: H51000
SW Version : V7.169.00.26
 

derik

New member
Skad masz takie info??
I moje drugie pytanie macie czasami tak ze film jest 720P i sa na nim artefakty?? Od czego to zalezy??

Oczywiście, że tak coraz częściej na takie można się natknąć to wina jakiegoś nowego kodeka czy coś tam, ja przerabiam taki film uncropem i śmiga ino aż :grin:
 

anormalniak

New member
Oby tylko ta nowa wersja softu jak najszybciej trafiła na strony LG... bo okazuje się, że problem został rozwiązany:

"Ok, guys
Today I received my BD370 unit, upgraded with "customized firmware".
I already did some testing, and here are the first results:

a.) all previously problematic .mkv files (weightp=2 encoded) are now played without artifacts!
b.) the upgrade did not leave any side effects (all other applications are working o.k.)

And what is more important the .mkv issue is not hardware related, it's about firmware.
I've already post a reply about the results to LG staff and they promised that my "customized firmware" will become "global" ASAP."


wczesniej napisano ze sterownik zalatwia artefakty. Takze jesli wiecie czy jest mozliwosc wgrania nowego to bylbym wdzieczny.
 
Do góry