lg bd370 - soft

gelman

New member
witam, jest mozliwosc przywrocenia oryginalnego softu (do tego z przed aktualizacji) mojego odtwarzacza na wlasna reke, bo nie moge sie dodzwonic do lg?
 

sebwiecz

New member
Pewnie można tylko trzeba by mieś ten stary, przez usb.
Po co chcesz zmieniać na starszy?, że tak się z ciekawości spytam.
 

gelman

New member
po aktualizacji odtwarzacz nie obsluguje pendrive formatowanego w exfat ;/ a wiesz skad ten stary soft moge wziasc? szukalem troche ale nic nie znalazlem
 

Goral64

New member
Ostatnia aktualizacja wgrała v7.141.01.26 w miejsce v3.886.01.20
Ponoć ta v3.886.00 miała nieudokumentowaną możliwość odtwarzania z partycji exFAT.
Producent zastrzega się, że operacja wgrania wcześniejszej wersji softu nie jest możliwa, ale na wszelki wypadek masz link.
Jest tam jeszcze wersja v3.886.01
pl.lge.com / support / download_soft.jsp

(usuń spacje bo nie mogę jeszcze dodawać linków)
 
Ostatnia edycja:

gelman

New member
juz wgrywalem ten soft, wydaje mi sie ze byl on na poczatku, ale nadal nie czyta exfat (obrazem kabla usb jest przekreslony przy podlaczaniu pena, za to na nowym sofcie obrazek nie jest przekreslony ale nie mozna nic odtworzyc). Kolega z forum mowil ze jemu na starym sofcie exfat dzialal.
BTW moze podczas formatowania trzeba wybrac konkretny "rozmiar jednostki alokacji" ?
 

sebwiecz

New member
Goral64 napisał:
Ponoć ta v3.886.00 miała nieudokumentowaną możliwość odtwarzania z partycji extFAT.


Ech czyli penie sami dziady blokują żeby nie można było odtwarzać dużych plików.:( Domyślam się ze blokują ze względu na 390.
Kurcze tak sie zastanawiam czy w nowym sofcie samsunga tez nie ma obsługi NTFS?
 

Goral64

New member
Ale może to nie oprogramowanie (Software) tylko sterownik (Driver)?
U mnie oprócz oprogramowania v1.886.00->v1.886.01.20->7.141.01.26 updatował się także sterownik vH42200->vH42301 i to może on odpowiada za brak obsługi exFAT?
 
Ostatnia edycja:

VooDooPl

New member
Witam. Dziś zakupiłem ten model. Od razu uruchomiłem aktualizację. Gdy włączyłem film w divx, okazało się że odtwarzacz nie czyta polskich znaków oprócz "ó". Czy to normalne? Może ktoś pomóc?
 

adam6150

New member
VooDooPl napisał:
Witam. Dziś zakupiłem ten model. Od razu uruchomiłem aktualizację. Gdy włączyłem film w divx, okazało się że odtwarzacz nie czyta polskich znaków oprócz "ó". Czy to normalne? Może ktoś pomóc?

Musisz dalej uaktualniać ,aż do momentu gdy zacznie czytać polskie znaki. Pelna aktualizacja odbywa się w kilku krokach. Nie od razu. Radze po kazdej części sprawdzać i jesli zacznie czytać to przerwij. Jest szansa,że uratujesz mozliwość odtwarzania plików z dyku zew. w formacie exFAT.Po najnowszej aktualizacji ta mozliwość podobno znika. Jak coś pujdzie nie tak to serwis czeka, zrobia co trzeba. To taki urok tego playera. Mój chodzi od kwietnia i jest OK
 

VooDooPl

New member
Okazało się, że w internetowym sklepie sprzedali mi odtwarzacz przeznaczony na rynek zachodni. Nie ma polskiego menu, napisów itd. Zmieniałem firmware na ten z polskiej strony LG i nic. Już nie wiem co z tym fantem robić...
 

Goral64

New member
adam6150 napisał:
Rozwiazaniem jest LG 390 czyta FAT i NTSF bez problemow ale kosztuje prawie 2 razy wiecej bo 1200 - 1400 pln w zalezności gdzie kupimy.
Jak ktoś jeszcze nie ma odtwarzacza i ma WiFi w domu to tak.
Dla tych co maja juz BD370 polecam się nie przejmować. Wystarczy programik mkvmerge i można sobie podzielić plik mkv na takie części jakie się chce, aby nie przekroczyć dla jednego pliku 4GB.
Odtwarzacz sam przechodzi z odtwarzania jednego pliku na następny i trwa to o wiele krócej niż zmiana DVD jeśli ktoś ma nagrany film na 2 DVD Single Layer zamiast na 1 DVD Double Layer.

Właśnie to przetestowałem na PenDrive Kingston DataTraveler 16GB.
 

Goral64

New member
A czy ktoś podłączał do wejścia USB dysk zewnętrzny 2,5" ?
Trochę się obawiam czy się coś nie stanie z USB odtwarzacza no i czy ma zasilanie, czy jest potrzebne zasilanie zewnętrzne?
 
Do góry