lg bd370 - soft

Dztka

New member
Oczywiscie ze mozna podlaczyc dysk 2.5 cala. ale jak w przypadku wszystkich odtwarzaczy tego typu musi miec zew. zasilanie. inaczej w najlepszym wypadku zawiesisz sprzet, w najgorszym zepsujesz gniazdo USB.
pozdr
D.
 

Horhe Ortega

New member
Oczywiscie ze mozna podlaczyc dysk 2.5 cala. ale jak w przypadku wszystkich odtwarzaczy tego typu musi miec zew. zasilanie.
Nie jest to aż tak żelazna reguła , bo kilka playerów DVD z USB 2.0 śmiało zasila 2.5" dyski. Jak to jest w przypadku LG-???
Nieraz zastanawiam się po co wymyślili Blu-raya skoro mozna mkv i jest super
Chyba bez BD mkv-ki nie byłyby już takie super?
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
adam6150 napisał:
Czyta rewelacyjnie z napisami w txt. Nieraz zastanawiam się po co wymyślili Blu-raya skoro mozna mkv i jest super

dla niektorych jest "super" ,niektorzy jednak klada wiekszy nacisk na jakosc... i pewnie dla nich ten "wymysl" z blu-ray.... :D

baaaa ! niektorym "dziwakom" zalezy nawet na dzwieku w formatach HD !!!:D
 

adam6150

New member
mat74 napisał:
dla niektorych jest "super" ,niektorzy jednak klada wiekszy nacisk na jakosc... i pewnie dla nich ten "wymysl" z blu-ray.... :D

baaaa ! niektorym "dziwakom" zalezy nawet na dzwieku w formatach HD !!!:D

Kolego mat-cie,po brzegi wypełniony pychą, gdybyś musiał zaplacić i zapracować na kążdą płyte BD którą masz w domu to nie byłbyś takim szydercą. Sam kiedys napisałes,że nie kupujesz płytek BD bo nie musisz, dostajesz je w paczce z zagranicy. To wyjątkowo dobre żródlo. Ja takich możliwości niestety nie posiadam, więc musi mi wystarczyć mkv z dzwiękiem DTS starego formatu.
 
Ostatnia edycja:

Goral64

New member
Dztka napisał:
Oczywiscie ze mozna podlaczyc dysk 2.5 cala. ale jak w przypadku wszystkich odtwarzaczy tego typu musi miec zew. zasilanie. inaczej w najlepszym wypadku zawiesisz sprzet, w najgorszym zepsujesz gniazdo USB.
pozdr
D.
Dzięki wielkie. Muszę poszukać zasilacza :)

agass napisał:
Goral64 a jak z napisami jesli plik zostanie podzielony
Nie zauważyłem problemów.
 
Ostatnia edycja:

adam6150

New member
Horhe Ortega napisał:
Nie jest to aż tak żelazna reguła , bo kilka playerów DVD z USB 2.0 śmiało zasila 2.5" dyski. Jak to jest w przypadku LG-??? Chyba bez BD mkv-ki nie byłyby już takie super?

Jasne, to była prowokacja :D
 
Do góry