LG 60PK950 vs 60PX950 czy czekać 60PZ950

Junkers

New member
Witam

Czy ktoś wie kiedy u nas pojawi się nowy model 60Pz950 ?
Już chciałem kupować PK .... chyba warto poczekać ?
- zależy jeszcze za ile - za nowość przecież trzeba przepłacić :cry:
 

Geezer

New member
No i telewizorek pojawił się na redcoon.pl za.. 7300 PLN ! :grin:
LG ELECTRONICS 60PZ950 - Telewizor Plazmowy, Full HD, DVB-T/C - LG ELECTRONICS | redcoon Polska

Cena szok jak na nowość i w porównaniu z Samsungiem PS63C7000 (model 2010)
Samsung PS63C7000 63" - Telewizory 3D - Samsung PS63C7000 63" cena od 9093.80zł
.. oraz w porównaniu z ceną w niemieckim redcoon = 2300 EUR (9300 PLN)
LG ELECTRONICS 60PZ950 3D Plasma TV, Full HD, DVB-T/C | redcoon Deutschland

Miałem jeszcze czekać na Samsunga PN64D8000 (PS64D8000) ale jego cena ma być "nieco" zaporowa w poł. kwietnia ($3400 w USA / 3000 GBP w UK / 3200 EUR)
Samsung PS64D8000 Porównanie cen | Cenowarka.pl UE
 

tomekb19

Member
Trzeba przyznać, że ceny LG ma świetne jak na nowości. Ciekawe jak najwyższe modele wypadną w testach ... szkoda że nie robią większych niż 60" :/
 

redlum

New member
Bez reklam
nie napalajcie się tak na redcoona - specjalnie powstawiali nowe modele do sklepu (nawet nie mając ich na stanie, ani nie znając dokładnej premiery) - tylko po to aby ludzie szukający nowości zaglądali do ich sklepu.
 

kowal_and

New member
Nie tylko na Amazonie, bo już plazmy LG-ka z roku 2011r. pojawiły się wczoraj w sklepie internetowym EuroRtvAGD - na razie tylko 42PT353 i LG 50PV350 ale zaczyna się coś dziać. W Redcoon były już wcześniej dostępne na stronie.
 

redlum

New member
Bez reklam
recooon niestety nie jet dla autorytetem - tak jak pisałem stronę wcześniej - tam wszystkie nowości wpychają - aby ich sklep miał jak najwięcej wyświetleń oraz aby się wybić w wyszukiwarkach cen
 

maciekmm

Member
Wlasnie mialem przyjemnosc rozmowy z jedna z konsultantek Redcoon. Pytalem o pochodzenie 50PZ950. Jak to Pani lanie okreslila TV pochodzi z dystrybucji Europejskiej. Nic nie wiadomo na temat Polskiej instrukcji czy Polskiego menu...
 

bigxlx

New member
1) nie sugerujcie sie modelami z USA, poniewaz mimo wspolnej nazwy niewiele je laczy z wersja na Europe
2) co do premier to nadal widac ze daleko nam do Europy
3) jesli chodzi o polski jezyk to jest na 100%
 

Geezer

New member
nie napalajcie się tak na redcoona - specjalnie powstawiali nowe modele do sklepu (nawet nie mając ich na stanie, ani nie znając dokładnej premiery) - tylko po to aby ludzie szukający nowości zaglądali do ich sklepu.

I niech sobie tak robią pod warunkiem, że cena jest dobra...
Ja sobie zaklepałem 1 szt. za 7300 za pobraniem i ... czekam na recenzje na forach.
Więc obsuw dostawy "za 2 tyg." jest mi nawet na rękę.
Będą dobre opinie to kupię, będą złe to anuluję lub/i zmienię na Samsunga PS64D8000

LG 60PZ950 w Niemczech wystawili za 2600 EUR więc 3000 PLN DROŻEJ NIŻ W PL ! :grin:

Samsungi 64" D8000 pojawiły się już w UK ale cena powala - 2999 GBP :shock:

W redcoon fajne jest, że jak czekasz na towar a cena u nich akurat spadnie dostajesz odpowiedni rabat (na mejla - nie z automatu...)
 

maciekmm

Member
Rowniez zaklepalem sobie 50PZ950 . W przyszlym tygodniu maja dostac tylko piec sztuk... Pod koniec miesiaca nastepna dostawa. Postanowilem zaryzykowac mimo braku informacji na temat tego telewizora...
 

TouaregPaweł

New member
Witajcie. Ja wczoraj złożyłem zamówienie w redcoon-ie na LG 60PZ950, chyba watro poczekać te dwa tygodnie bo cena jest kusząca. Czy ktoś z Was się orientuje czy w zestawie są okulary 3d, jak nie to jaki model będzie pasował do tej plazmy?
 

maciekmm

Member
Co do okularow to niestety wg pracownikow redcoon nie ma ich w komplecie. Wg producenta z plazmami 2011 wspolpracuja tylko okulary LG AG-S250 ... Wlasnie zamowilem jedne z korei ...
 
Do góry