LG 60PK950 vs 60PX950 czy czekać 60PZ950

krzych4212

New member
zamówiłem 60' PZ w redconie z 5 letnia gwarancją. Ich cena wydaje sie zachęcająca zobaczymy jaka będzie gdy będą mieli juz go w magazynie.

mam od razu pytanko mozecie polecic jakiś blue-ray 3D z dobrymi parametrami do odsłuchu stereo?
 

maciekmm

Member
50PZ950 podrozal o 2 tys zl !!! Jego dzisiejsza cena to 6999 !!!!. Ponoc osoby ktore zamowily wczesniej maja gwarancje ceny. Wlasnie rozmawialem z przedstawicielem redcoon i zapewnial ze zaplace tyle za ile kupilem...
 

Adrian85

New member
Bez reklam
No cóż,widać pierwsze słońce wszystkim nie służy.....;)jak zejdą na ziemię,to zaczną sprzedawać.
Cena PZ550 nie wzrosła,więc pewnie chwilowe wahanie cen,albo próbują wyczuć klienta czy będzie zainteresowanie....albo jest zbyt duże i stąd ten wzrost ceny.
Na pewno długo się nie utrzyma....oby.
 
Ostatnia edycja:

Adrian85

New member
Bez reklam
Nie dzwonić,nie pytać,nie interesować się,zapomnieć....wtedy ceny wrócą do normy :-D

ps.
Jak czytają,to ''pozdrowienia'' dla redcoona...
 
Ostatnia edycja:

krzych4212

New member
mi też na infolinii redcona potwierdzili, że będzie u mnie w piątek i że jest gwarancja ceny w momencie zamawiania więc chyba prawie 3k w kieszeni będzie mozna za tą kaskę kilka winek siorbnąć hehhe :) testując nowy tv :grin:
Tak lubię :)
 

tomekb19

Member
Nie ma co się stresować, niech tylko te TV wpłyną do reszty sklepów i rynek już sam zweryfikuje takie poronione pomysły jak podwyżka ceny o 3k...
 

Geezer

New member
mi też na infolinii redcona potwierdzili, że będzie u mnie w piątek i że jest gwarancja ceny w momencie zamawiania więc chyba prawie 3k w kieszeni będzie mozna za tą kaskę kilka winek siorbnąć hehhe :) testując nowy tv :grin:
Tak lubię :)

Wątpię że szybko cena tego TV zejdzie z powrotem do 7300 skoro w USA sprzedają się za $2130-2400. $2130 + 23% VAT daje akurat 7300 PLN a gdzie jeszcze marża polskiego handlarza ?
Wszak to flagowy model LG na 2011. Musieli się walnąć z ceną wprowadzając nowość.

Za "zaoszczędzone" 3 tys. kupię sobie nowego ampa i PS3 :)
 

maciekmm

Member
Zobaczymy czy wogole wysla... Moje zamowienie od wczoraj posiada status "Przygotowywane do wysylki" ... Mam nadzieje ze czegos nie wymysla w ostatniej chwili np ze paleta z telewizorami gdzies zaginela ;) ...
 

TouaregPaweł

New member
Z Redcoona 04.04. wysłali mi taką informację:

"Najbliższej dostawy produktu LG ELECTRONICS 60PZ950S spodziewamy się 15.04.2011 w naszym magazynie.

W chwili gdy produkt pojawi się w naszym magazynie czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie do 4 dni roboczych."

Rozumiem,że skoro od wczoraj mają w magazynie to max za dwa dni powinni wysłać.
 
Ostatnia edycja:

maciekmm

Member
Z Redcoona wysłali mi taką informację:

"Najbliższej dostawy produktu LG ELECTRONICS 60PZ950S spodziewamy się 15.04.2011 w naszym magazynie.

W chwili gdy produkt pojawi się w naszym magazynie czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie do 4 dni roboczych."

Rozumiem,że skoro od wczoraj mają w magazynie to max za dwa dni powinni wysłać.

Mozna wiedziec kiedy zamawiales telewizor ? Na stronie redcoon status 60PZ950 - w magazynie ...
 
Do góry