LG 60PK950 vs 60PX950 czy czekać 60PZ950

wrx

New member
Bez reklam
Chłopaki w UK już testują... pierwsze sztuki dotarły do forumowiczów:
The Official LG PZ950 Plasma 3DTV Thread - AVForums.com - Page 4

+ TV rzekomo nie wymaga kalibracji bo świetne kolory po wyjęciu z pudła
+ brak oznak IR (wypalania logo)
- zauważalny input lag (ale gość nie testował jeszcze w GAME mode...)
i will post some pics tonight. i might be returning this tv. i cant have input lag especially on my first plasma... i did have game mode.on also. why would a nice.tv have input lag
:?
 

andrzej_k2

New member
mam

Właśnie otrzymałem 60pz950, są w środku okulary - a ponieważ jest ciężki muszę czekac na kogoś do pomocy żeby wyjąć i oglądać, żona nie da rady :???:
 

redlum

New member
Bez reklam
wprawdzie w większości przypadków dotyczy to LCD - ale swoje plazmy jak transportowałem - to też uważałem aby nie chwytać za część gdzie jest wyświetlacz (pomimo szyby na ekranie)
 

Geezer

New member
Właśnie otrzymałem 60pz950, są w środku okulary - a ponieważ jest ciężki muszę czekac na kogoś do pomocy żeby wyjąć i oglądać, żona nie da rady :???:

Wow - dali okulary ?! Miło.. Ile sztuk ?
Rozumiem, że nowy model LG AG-S250 (bo tylko te mają współpracować z TV z linii na 2011)
Redcoon ma je mieć w połowie kwietnia... Na ebay są po 65-70 EUR (Korea)
 

krzych4212

New member
Witam :) w rabenie się postarali i dostarczyli przed chwilą TV. Karton kolos chuba 160 x 110 x 50 cm
Do wyciągania trzeba 2 osoby bo klocek spory i cięzki.

60PZ950 prezentuje się okazale :) Na razie obraz na fabrycznych ustawieniach podglądam i musze przyznac że jest zajebisty. Obraz z cyfry przez hdmi w HD jest rewelka.
Zaraz wybiorę się do nie dla idiotów i chyba kupię Blu Raya z 3d chyba wezmę na próbę LG 580 i jakiś filmik 3D zobaczymy czy coś warte to 3D.
Super nawigacja po menu mały drugi pilocik - mała rzecz a cieszy :)

W porównaniu z plazmą 50 cali to naprawdę duuuużo wiekszy TV.
 

maciekmm

Member
Czekamy na pierwsza recenzje. Gratuluje zakupu!. Ja bede przesiadal sie z 42 na 50'. Pewnie i dla mnie bedzie to spora roznica. Mozesz napisac jak byl zapakowany twoj tv ? Czy uzyto tylko oryginalnego kartonu ulozonego na palecie ?
 

Geezer

New member
Zaraz wybiorę się do nie dla idiotów i chyba kupię Blu Raya z 3d chyba wezmę na próbę LG 580 i jakiś filmik 3D zobaczymy czy coś warte to 3D.

Nie zapominaj, że Media Player w tym TV potrafi czytać wszelkie formaty z pena/hdd po USB 2.0
W necie masz pełno .mkv 1080p (3D SBS) lub .wmv - w tym dema, trailery wszelakiego rodzaju...

Z PS3 rzekomo idzie 1080p 3D z BluRay ale z okrojonym audio (zwykłe DD lub DTS) aby zmieścić się w przepustowości HDMI 1.3
 

TouaregPaweł

New member
Do mnie też dotarł 60PZ950 (za 7455,99zł z przesyłką):-D Robi ogromne wrażenie, pooglądałem go przez chwilę i gdy spojrzałem na starą plazmę 42 cale to wygląda przy nowym jak zabawka:)
Właśnie syn testuje go na PS3- rewelacja. Próbowałem konwersji 2D na 3D i jakoś nie mogę się dopatrzyć różnicy (przez okulary znika tylko przesunięcie obrazu) ale zapewne muszę jeszcze nad tym popracować ;). Jeśli chodzi o programy SD to wydaje mi się,że stara plazma HD REDY lepiej sobie radziła z mniejszą rozdzielczością, HD jest bardzo dobre (obraz z dekodera N i standardowe ustawienia). Jak poustawiam po swojemu to dam znać czy SD się poprawiło.

Jeśli chodzi o karton to telewizor jest zapakowany fabrycznie. Jak przetniecie taśmy (opaski) ochronne to wystarczy podnieść karton do góry, a telewizor zostanie z dnem kartonu na podłodze. Ja otworzyłem go od góry i szarpałem się z nim wyciągając z kartonu górą.
 
Ostatnia edycja:
Do góry