Lg 47lw5400

xmalpa18

New member
Nie input lagow nie mam i nie zauwazylem w moim 42"lw5400. tez gram na ps3 praktycznie szczegolnie to konsoli go kupilem i do move bo moja zumbe tanczy :) jest inne problem natomiast to ci pisalem wyzej i chlopaki radzili jak to ogarnac udalo mi sie ogranac na TV w sensie z programami a z ps3 to walcze dalej bedziesz musial ustawienia kombinować jak cos to pisz cos doradze z dwoswiadczenia :)
 

artuxx

New member
Witam , zkupilem ten TV i mam do was pytanie jak ustawiliscie obraz (kontrast , jasnosc itd ) wiem ze to zalezy od wielu czynnikow ale moze ktos dobral tak ze jest zaje :)
 

xmalpa18

New member
Nie ma takiego czegos :D musisz sam sobie ustawiac kombinowac jak CI najlepiej pasuje jaki masz jasny pokoj i tak dalej ja osobscie nic nie robilem z tymi ustawieniami tylko wlaczam na pilocie "oszczedzanie energi wylaczone" i tryb sport i tyle dla mnie najlepszy obraz wtedy jest :)
 

pop25

New member
Aktualizacja

jak wygląda sprawa aktualizacji oprogramowania? Czy jest ona możliwa w tym modelu
Co robię źle jeśli nie odtwarza mi plików 3d z pendrive?
 

orionekpl

New member
Witam

Podłącze sie do tematu poprzednika co prawda napisalem juz w temacie LW5500 ale z racji tego ze jestem uzytkownikiem LW5400 moze tutaj tez napisze:)
Do tej pory z filami 3D nie bylo problemu ale nowe filmy przestaja sie odtwarzac:( Co do aktualizacji jak myslicie czy wgranie z LW5500 lub LW4500 mogloby sie udac? Do starego LF2510 tez wgrywalem z LH3000 i nie bylo problemu:)
To jest dyskryminacja jezeli chodzi o oprogramowanie chyba ze to sa modele idealne i nie potrzeba:p

Pozdrawiam
Wojtek
 

xmalpa18

New member
Wlasnie ma ktos jakiegos linka do akualizacji softu, co by go sciagnac na usb i zapodac do tivika? chodze szukam po stronie LG pisza

1. Wejdź w zakładkę "Sterowniki i Oprogramowanie.
2. Wejdź w "Software Upgrade Guide".
3. Pobierz plik z rozszerzeniem .ppt.

Pomoc techniczna dla produktu LG: 42LW5400


Tylko ze ja za cholere tego nie moge znalezc.
 

xmalpa18

New member
Wlasnie ma ktos jakiegos linka do akualizacji softu, co by go sciagnac na usb i zapodac do tivika? chodze szukam po stronie LG pisza

1. Wejdź w zakładkę "Sterowniki i Oprogramowanie.
2. Wejdź w "Software Upgrade Guide".
3. Pobierz plik z rozszerzeniem .ppt.

Pomoc techniczna dla produktu LG: 42LW5400


Tylko ze ja za cholere tego nie moge znalezc.


A juz kumam po prostu go nie ma:) wlasnie sie zastanawial jak Kolega Wojtek czy by poszla akualizacja od lw5500 bo tamta widze ze jest :) dostepna do sciagniecia ciekawe czy ktos probowal? a w ogole sam moge sprobowac tylko czy jak bede wgrywal czy poleci akualne oprogramowanie z mojego TV i wtedy dupa bedzie :)
 

orionekpl

New member
Mnie az korci sprobowac ale wlasnie co jezeli skonczy sie to serwisem to juz bedzie problem z gwarancja. Jezeli by sie wgralo to pol biedy:)
 

xmalpa18

New member
Ale tu musi sie wypowiedziec ktos kto juz robil jakie kolwiek akualizacje i pytanie sie nasuwa jedno czy jak sie juz zacznie aktualizacje i cos pojdzie nie tak czy wroci te stare oprogramowanie bo jak wroci to mozna probowac a jak nie to lepiej nic nie dotykac
 

ChrisWF

New member
Mam problem z 3D ,od niedawna mam ten tv.
jak na początku jak chciałem w Canal+ 3d przełączyć na pilocie na trójwymiar
to miałem trzy opcje 2d->3d ,poziome przedzielenie obrazu,pionowe przedzielenie obrazu,oczywiście wybrałem pionowe ,po kilku dniach sprawdzam jeszcze raz bo w miał iść jakiś dokument i jest tylko opcja 2d->3d reszta jest na "szaro" niedostepna ,nie wiem dlaczego tak sie stało ,z czego ta wina i jak ten problem rozwiazać ,prosze o pomoc,z góry dzieki
 

orionekpl

New member
Juz znalazlem sposob na odczytanie firmware lw5500 na lw5400 ale niestety komunikat ze plik jest uszkodzony wiec jak narazie mit obalony nie ma mozliwosci wgrania firmware lw5500 na lw5400
Pozdro
Wojtek
 

awierone

New member
już od 3 tygodni stoi u mnie ów lg 47lw5400 . z dekodera hd obraz igła... po analogu też niczego sobie. jutro wraca spowrotem do mnie ops3 więc zob aczymy jak tam z grami i inputlagami jest....

pytanie do posiadaczy- jakie ustawienia obrazu w grach uzywacie ?
 

pierwek

New member
Mam pytanei czy ten model 47LW5400 ma matową matrycę? Oglądałem w Saturnie model 42LW5400 i ten miał matową. Pytanie kolejne jak to daje radę przy niekorzystnym świetle dziennym. Mam okno naprzeciw miejsca gdzie będzie wisiał TV i szukam jakiegoś TV z matową matrycą.
 

xmalpa18

New member
Bez obaw co do swiatła, na pilocie bedziesz mial taki zielony przycisk "energy saving" i nim wlasnie dostosujesz sobie swiatło obrazu jak za jasno w pokoju to jest tez taka opcja jak "auto" jest czujnik swiatła wbudowany ktory dostosuje obraz do otoczenia ja teraz jade na wylaczonym oszczedzaniu energi obraz i jasnosc i jakosc jest brzytwa i zawsze tak ogladam jak spac sie klade to wciaskam maksymalne oszczedzanie energi i on sie sciemnia elegancko:)

a co do gier to sa tam jakies ustawienia najlepsze niby ustalone ale to kazdy sobie juz sam ustawia indywidualnie ja mam pod ps3 de-judder na 0 i de-blur na 10 , i mi tak odpowiada
 

xmalpa18

New member
Zaktualizowalem mojego lg 42lw5400 poprzez plik ze strony producenta ale jakos zadnej roznicy nie widze moze kros podpowie co sie zmienilo ???

myslalem ze jakies menu inne cos a tu lipa
 
Do góry