LG 47LM670s czy Samsung UE46ES6800

alexinhio10

New member
Media Markt jest nie poważne. We wszystkich media w mojej okolicy, a jest ich łącznie cztery (Czeladź, Katowice, Chorzów, Zabrze) są tylko dwa HX850 i do tego powystawowe... Żałosne żeby taka sieciówka nie miałą asortymentu. Pytam się dzisiaj faceta w MM w Czeladzi, czy z racji tego ze jest powystawowy coś spuszczą, a on że niestety nie ale że przynajmniej można zobaczyć że nia ma żadnych martwych pikseli itd itp. Nie chce specjalnie jechać do Częstochowy po TV gdzie może się po przyjeździe okazać że go sprzedali. Co byście zrobili na moim miejscu brać przez neta electro.pl ?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Jeśli chcesz ze sklepu koniecznie, a nie przez neta, to wiem że w Chorzowie jest Media Expert (ten sam własciciel co electro.pl), a tam nawet jeśli nie dostaniesz od razu sztuki zapakowanej fabrycznie, to wystarczy wyrazić taką chęć i Ci go sprowadzą w ciągu tygodnia.

Co do kupowania sztuki wystawowej - to akurat normalne że rabatu nie dostaniesz niemal nigdzie, a jeśli już, to tylko przy braniu przedłużonej gwarancji. A to z martwymy pikselami to też nie jest ściema - co jakiś czas przychodzi klient któremu po pierwszym włączeniu wyskoczył martwy piksel, a niestety dopiero od 4 na jakiś tam obszar są uwzględniane reklamacje - praktycznie nierealne w standardowym czasie gwarancji.
 

alexinhio10

New member
Zadzwonilem dzisiaj do euro zeby sie dowiedziec o dostepnosci Sonego i facet powiedzial ze na jutro mi dostarcza do danego punktu taki model zapakowany prosto od producenta. A raty tez maja 0%. Bez przesady zeby na caly slask gdzie jest 6sklepow MM byly dwa dostepne HX850 to prawie jak za komuny. A w Euro odrazu ze mi na drugi dzien przywioza i to nawet do domu.
 

alexinhio10

New member
Więc Panowie HX850 już sobie stoi w pokoju w pudełku. Dopiero jutro lub w piątek go przetestuje z racji że jestem troszkę zabiegany. Za doradztwo podziękuje jak przetestuję ;) Pozdro
 
Do góry