LG 47" LM670S LM760S czy LM860V

kini0

New member
Bez reklam
A na avforums twierdza ze 660 ma mniejszy IL, orz ze jest pozbawiona wad 860 tzn. bandingu i efektu brudnego ekranu... Podlinkowalbym, ale teraz nie moge. Jest to w "reviev" 660
 

pawell3000

New member
PeteShadow tzn ? mozesz jasniej.

Przygladalem sie mojemu obecnemu tv rzeczywiscie jak jest ciemno w pokoju i jest ekran czarny to widac diody jak swieca i ekran nie jest czarny tylko jasniejszy
 

Adamson_PL_

New member
Ze sprawdzeniem równomierności podświetlania faktycznie może być problem, nie wiem czy obsługa pozwoli Ci wyłączyć oświetlenie sklepu ;-)
Pisząc o bandingu/DSE miałem na myśli poniższe zjawisko:
Banding on lg 47lw550t - YouTube
Ściągnij jakiś mecz na pednrive i poproś o prezentację. Nie powinno być problemu z wyłapaniem wadliwego odbiornika.
 

pawell3000

New member
raczej sie nie zgodza :) co by to bylo jak by wszystko zgaslo hehe :)
sprawdzic mozna w domu ale czy pozniej w razie czego da sie zwrocic do sklepu mysle ze tez by byl problem:/

Adamson z tym filmikiem chodzi Ci ze jest niewyrazny czy o te podswietlenie :) wybacz mi ale ciezko kapuje ostatnio :p
 

pawell3000

New member
czyli o to chodzilo no widac tak troszke na srodku i mowisz ze jak bym wlaczyl mecz to by bylo widac
ja juz model wybralem tv tylko jestproblem gdzie kupic w sklepie koszt jest wiekszy niz w necie
 

efkajot

New member
Hmmmm... Też planuję kupić w necie u źródła, które zwroty przyjmuje bez mrugnięcia okiem ale... zadam jeszcze jedno, może banalne ale poważne pytanie: mecz meczem a jak włączyć ten czarny ekran, żeby zweryfikować poprawność podświetlenia ? Przełączyć między źródłami, wyciągnąć antenę czy wyświetlić czarny obrazek ?
Ten LG, którego obecnie użytkuję jako monitor (M237WDP-PC) wyświetla czarny ekran zanim przejdzie w stan uśpienia. Ale ten ekran jest czarny jak smoła... no może przy krawędziach lekko szarawy ale bez histerii.
 

pawell3000

New member
tzn gdzie bedziesz kupowac ??? masz jakoms stonke ??? teraz tylko szukam gdzie taniej kupic bo w media kosztuje modej 860 ponad 7 tys a w necie mozna go dostac juz za 5 tys ale troszke strach kupic :/

powiem Ci ze przy moim starym LG czern widac tylko jak sie przelacza miedzy kanalami wtedy jest ekran czany na pare sekund i np u mnie widac diode jak swieci w gornym rogu ale jakie maja sposoby na to to nie mam pojecia
 

barteknowack

New member
Bez reklam
jeśli zależy nam na zwrocie to warto kupić w internecie, poszukać najniższych cen przez porównywarki cenowe (ceneo.pl itp) czy nawet przeszukać Allegro.

Ze sklepów polecam np. Electro.pl

czarny ekran należy wyświetlić np. jako zdjęcie z pendrive. Nie należy oceniać czerni na podstawie obrazu wyświetlanego np. w czasie przełączania mdzy kanałami, w tym czasie nie działają żadne systemy sterowania ekranem/podświetleniem a obraz nawet w najlepszych high-endach będzie w tym momencie skandaliczny.
 
Ostatnia edycja:

pawell3000

New member
barteknowack dzieki wielkie :)
co do meczu juz wiemy,do zdjecia tez a jak ny nagrac telefonem filmik w ciemnym pomieszczeniu i go pozniej puscic na tv moze tez byc tak ???

Model 860V
na Electro 6300 zl juz sprawdzalem
na Allegro 6600 zl tutaj widzialem za 5800 ale oferty juz nie ma
na Ceneo od 5800 zl ale tutaj jest za duzo sklepow polowy nawet nie znam hehe :p

Model 960V
na ELECTRO od 8000zl
na AlLEGRO Tylko 6500 zl powiedzcie mi czy to mozliwe wszedzie ponad
8 kosztuje a tu taka taniocha
RATY NOWY TV 3D LG 47LM960V NANO FULL LED 3D (2584703822) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
na CENEO od 8000zl

bartek a masz juz sprawdzony ten sklep ?
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam

Uważaj, bo ten sklep tak napisał na ALLEGRO :

"Klient ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość bez podania przyczyny w przeciągu 10 dni od daty otrzymania towaru.
Szczegóły realizacji zwrotów w Regulaminie.
PROSZĘ ODESŁAĆ TOWAR Z NIENARUSZONYM OPAKOWANIEM.
Towar z licytacji nie podlega zwrotowi"


... "towar z licytacji nie podlega zwrotowi"

... no i czy wg. nich "nienaruszone opakowanie" ... tzn. że towar nie może być w ogóle wyjęty z pudła i przetestowany ?
Bo jeśli tak, to niech spadają na drzewo.
 
Ostatnia edycja:

pawell3000

New member
na to wychodzi ze nie mozna go wlaczyc a to wlasnie ich haczyki sa:/ zawsze znajdzie jakis sposob zeby nie przyjac towaru w razie reklamacji :/

napalilem sie na model 960V ale dokladac 2000 zl do niego co rozni sie trzema rzeczami od modelu nizej chyba nie wart tego jest
 

barteknowack

New member
Bez reklam
electro.pl jest sprawdzony, sam tam kupowałem telewizor bo siedziba jest niedaleko mnie:)

Zapis o nienaruszalności opakowania jest oczywiście niezgodny z prawem, z ciekawości skontaktuję się z przedstawicielem oferty. Cena jest konkurencyjna za model 960.
 

pawell3000

New member
wcale bym sie nie zdziwil jak by tak bylo hehe :)
jednak kupie 860V mi wystarczy taki tv na dlugie lata :) do tego jeszcze jakies kino domowe i bedzie tylko martwi mnie zwrot towaru w razie czego :/ po waszych opiniach o czerni,podswietlaniu itd mam obawy
 
Do góry